Що подарувати чоловіку на Новорічні свята 2016

Незважаючи на зовнішні неприступність і суворість, чоловіки у Новий рік все одно продовжують вірити в дива. Тільки тепер вони очікують їх не від діда Мороза, а від вас, а значить - підвести ніяк не можна! І ось вам підказка: від свята до свята кількість різноманітних речей на душу населення неминуче збільшується, а ось кількість незабутніх миттєвостей - навпаки, зменшується. І у ваших силах змінити ситуацію в цю чарівну зимову ніч! 

 

Сюрпризи під ялинку для справжнього чоловіка

Дана категорія подарунків — це рятівний маяк в безмежному океані різноманітних варіантів презенту для чоловіка на Новий рік. Навіть якщо ви до кінця не впевнені в особистих інтересах чоловіки, презентувавши йому одне з споконвічно чоловічих розваг, ви точно не помилитеся! Моз попереджає: любов до них закладена на генетичному рівні і передається з y-хромосомою. Справжній чоловік завжди радий отримати в подарунок нові емоції.  Хоча, якщо ваш коханий чоловік любить релакс, то йому неодмінно сподобаються сертифікати на чоловічі спа-масажі.

«Трус» не грає в хокей

Новорічні подарунки чоловікуА що вас зацікавив чоловік, напевно, грає! Так подаруйте йому можливість стати повноцінною частиною аматорської команди — клубу «Фенікс». Він, немов хлопчисько, радісно натягне майку з особистим номером, гетри, шолом та інші елементи екіпіровки. Всього хвилина — і новоспечений хокеїст вже на арені! Ось він з захопленням розсікає крижані простори, активно розмахує ключкою, і, нарешті, забиває шайбу! Такий подарунок також на сподобається підлітку в якості новорічного подарунка.

Зимове водіння

Якщо вам відомо, що у чоловіка є особистий автомобіль — вважайте, що ви знаєте про нього практично все. Напевно, він дуже дбайливо ставиться до своєї «ластівки», плекаючи її не менше, ніж другу половинку. І, зрозуміло, він постійно вдосконалює власні навички управління. У зв'язку з цим, урок зимового водіння з чемпіоном України з автослалому зіграє роль відмінного подарунка чоловікові, та ще і приуроченого до Нового року! Такий подарунок також можна піднести начальниці на Новий рік

Гладкий ствол

Будь-який чоловік хоч раз в житті, та пробував постріляти «по банкам». Оцінити всю привабливість цього хобі для представників сильної статі може лише той, хто особисто бачив їх «гарячі» очі під час попадання. А що, якщо ви запропонуєте йому досягти вершини майстерності: постріляти з гладкоствольної зброї за «літаючим» мішенях, що випускається спеціальною машиною? В такому випадку, подарунок буде оцінений по достоїнству! Цей подарунок також відмінний вибір для подарунок на Новий рік начальнику або чоловічого дня народження.

Новорічний джентльменський набір

Що подарувати чоловікові на Новий рікПошуки новорічного подарунка для хлопця або чоловіка— це завжди сумніви до останнього. Роблячи ставку на розкішну сигарну дегустацію, ви точно здивуйте чоловіка своїм широким жестом! До його послуг буде надано не тільки найбільший в Україні сигарний дім з кращими вітчизняними вітольє, але і можливість насолодитися елітної сигарою ручної скрутки на вибір. А що може бути приємніше в морозний зимовий вечір, ніж розташуватися в розкішному кріслі біля каміна? До речі, до Дня святого Валентина сніжна погода також буде розташовувати до затишку, тому подумайте заздалегідь: можливо, саме цей подарунок чоловіку на 14 лютого ви забажаєте зробити в цьому році.

Чоловік любить презенти в активному «стилі»? Даруйте братові або батькові на Новий рік урок фехтування — одну з найблагородніших видів спорту! Досвідчений інструктор не тільки навчить основним прийомам, але і складе компанію в захоплюючій спаринг-дуелі. Такий презент стане 100% гарантією того, що ваш сюрприз-сертифікат не покриється пилом у шухляді письмового столу, а принесе незабутні враження у новорічні свята або на Різдвяні канікули!

Ну і який же джентльмен без коня! Прогулянка на породистому скакуні по мальовничих зимовим околицях — звучить немов ілюстрація до однієї з добрих казок, якими ми захоплено зачитувалися в дитинстві. Якщо ж у чоловіка немає досвіду їзди верхи — ви можете презентувати йому відповідний урок. І жоден представник сильної статі не залишиться байдужим до такого щедрого прояву уваги! Таким подарунком можна порадувати і жінку, наприклад - влаштувати сюрприз мамі на Новий рік.

Ні для кого не секрет, що чоловіки набагато більше «ласі» на увагу до їх персони. Тому подарунок до Нового року, вибраний наспіх, може сильно вразити їх самолюбство. А ось враження, підібране з урахуванням їх інтересів, навпаки — піднести вас на вершину його особистого рейтингу!