60
Як це працює?

Легко купити

 • Крок 1

  Додай від 1 до 10 вражень в подарунковий набір

 • Крок 2

  Вибери зручний спосіб доставки та оплати

 • Крок 3

  Подаруй враження в красивій коробці або відправ на e-mail!

Легко скористатися

 • Крок 1

  Вибери одне враження із подарованих

 • Крок 2

  Забронюй враження на зручні дату та час

 • Крок 3

  Отримай незабутні враження!

 • У Різдва свій неповторний колорит. Це вже не олів'є (хоч і його іноді доводиться доїдати 7 січня), а щось абсолютно самобутнє, добре і чарівне. Саме тому ми дозволяємо собі зустріти Новий рік в компанії друзів, а от різдвяну ніч цілком і повністю присвячуємо сім'ї. І, звичайно ж, без подарунків з нагоди тут не обійтися. Ми допоможемо знайти найкращі різдвяні сюрпризи жінці, чоловікові або дитині, які зможуть привнести дух свята в кожен будинок.

  Сюрпризи з українською душею

  З давніх часів Різдво символізувало своєрідну перемогу добра в усьому світі і новий виток в історії. Люди дуже трепетно ставилися до свята: повертали борги, прибиралися в будинку, просили пробачення за образи. А в церкву на Святвечір (Святий Вечір) відправлялися тільки в новій ошатною одязі. Традиційно — це були візерункові вишиванки, які досі не вийшли з моди, а навпаки стали національною гордістю. Саме таку символічну річ ми пропонуємо подарувати дружині на Різдво, а щоб вгадати з фасоном — створити вишиванку можна під замовлення. В такому випадку ви заховаєте під ялинку коробку з враженням на Різдво для коханої, а щасливий «адресат» потім сам вирушить у творчу майстерню. Дівчатам у свято Різдва Христового можна презентувати схожу можливість — для справжніх україночок створять авторські віночки в подарунок до Різдва. Цей сюрприз актуальним завжди: якщо авторський віночок подарувати на 8 березня, то дівчина зустріне весну з новим аксесуаром. 

  Уроки народних ремесел в подарунок

  Світле свято тісно пов'язує минуле і сьогодення. Недарма раніше наділяли Різдво особливою магією: поганих духів відлякували дзвіночками і бубонцями, а хорошим залишали страви на святковому столі. Інші зимові свята не мали такого впливу, наприклад, не прийнято було дарувати подарунки на Старий Новий рік і 31 грудня. А ось по масштабу святкування Різдва швидше нагадувало українське весілля. Стіл ломився від страв, а до світлого свята, як і до весілля, готувалися заздалегідь. Відчути сполучну нитку з захопленнями предків можна, відвідавши уроки старовинних мистецтв. Така рідкісна можливість стане чудовим, добрим подарунком до Різдва дітям або дорослим. А вибрати можна, що завгодно.

  Гончарна майстерність

  Подарунки на РіздвоЦієї творчості більше 9 тисяч років, і глина сама по собі ніби відбиток всієї цієї довгої історії. Під виглядом різдвяного подарунка можна піднести можливість доторкнутися до прекрасного   вперше сісти за гончарний круг і створити свої маленькі шедеври: чашки, вази, глечики. Такий сертифікат у подарунок дуже порадує одержувача. Майстри обожгут вироби у печі, таким чином, будинку з'явиться унікальна кераміка ручної роботи.

  Петриківський розпис

  ЮНЕСКО сказали своє вагоме слово: петриківський розпис — це золоте спадщина української культури. Насичені зображення, соковиті, яскраві, зі стиглими ягодами і червоними маками. В холодну зиму розглядати петриківські візерунки особливо приємно, а малювати і поготів. На майстер-класі в подарунок можна розписати самими барвистими орнаментами дерев'яні ложки, дощечки і тарілки. Власну творчість у той же день прикрасить домашню кухню. Це також чудовий сюрприз до Дня Св. Миколая, адже діти можуть малювати петриківські візерунки пальчиками. Навіть пензлика не знадобляться! 

  В гостях у коваля

  Художня ковка   заняття не просте, але задатки Вакули є у кожного чоловіка, такий подарунок чоловікові на Різдво буде дуже до речі до Різдва, а також це буде відмінний подарунок до 23 лютого. Перед одержувачем унікального презенту відкриється можливість побувати в кузні талановитого майстра, де під ударами молотами гнеться і набуває форму розплавлений метал. Ексклюзивний виріб можна буде зробити вручну — викувати будь-який сувенір на свій розсуд, навіть свічник або скіфський ніж. Отичный презент на Різдво хлопцеві, тут не посперечаєшся! 

  Що подарувати на Різдво

  Різдвяна казка - катання на санях

  Поки зима править балом, потрібно встигнути урізноманітнити святкові вихідні відпочинком на природі. Різдво саме має довгим прогулянкам на свіжому морозному повітрі, при цьому, гуляти не обов'язково потрібно пішки. Можна проїхатися по засніжених схилах верхи на конях, або влаштувати ще більш ефектний сюрприз — катання на санях за містом. Кучер в традиційному костюмі буде правити конем, і сани зі скрипом промайнуть по території парку-музею. Перед очима будуть змінювати один одного старовинні млини, дерев'яні будинки та церкви. До речі, місце на козлах може стати вакантним для бажаючих покерувати возом. Теплі пледи та гарячі напої будуть чекати на місці. Якщо до Різдва ця ідея запізнилася, то подумайте про такий прогулянці, як про те, що можна подарувати на 14 лютого. Романтичнішим пригоди і не придумаєш!

  Подарунки до Різдва коханому чи коханій повинні бути загадковими, як і саме свято. Спробуйте здивувати рідних враженнями в коробці — це сюрпризи на Різдво чоловікам і жінкам у кращих українських традиціях, які володіють особливим різдвяним чарами!

  Які ще сюрпризи можна знайти в Bodo? Самі різні:

  • ми допоможемо вам знайти подарунок за знаком зодіаку
  • підкажемо, що подарувати на річницю стосунків
  • підберемо найкращий подарунок на День народження
  • і приготуємо милий сюрприз на день ангела