ТОП-10 вражень

Ознайомчий політ на популярному американському літаку CESSNA 172 разом із другом. Судно підніметься на висоту 200-300 метрів, щоб роздивитись мальовничі пейзажі.
Актуально весь рік
Зволожуючий комплекс процедур з догляду за тілом із використанням шоколадного мусу. Він включає розпарювання в хамамі, очищення тіла кавовим пілінгом та обгортання.
Тематична зйомка в компанії близьких родичів. Батьки з дітьми вирушать до однієї з фотостудій, де буде проходити фотосесія. Всього за пару годин майстер втілить всі задумані ідеї.
2000 грн 4 люд. до 2 годин
Візит до бразильського ресторану, який працює у форматі «родізіо». Тут немає традиційного меню — кухарі-гаучо готують м'ясні делікатеси і пропонують їх гостям у необмеженій кількості.
1200 грн 2 люд. до 2 годин
Віртуальний політ на симуляторі, який імітує роботу бортового обладнання літака. Допомагати в управлінні новачку буде інструктор. Також другим пілотом можна взяти друга.
Актуально весь рік
Екстремала зустріне інструктор і проведе до повітряного тренажеру. Потік сягає 200 км/год. і відриває людину від землі. Спеціаліст коротко розповість, як балансувати і видасть екіпіровку.
Актуально весь рік

Напевно, важко чимось здивувати сучасну людину, а тим більше - подарувати креативний подарунок. Але! Не все так складно як здається. Ми вміємо дивувати! Дивись підбірку самих актуальних і топових вражень. Даруйте круті емоції своїм рідним, друзям, половинкам! Такі подарунки-враження - запам'ятаються на все життя!