Подаруйте індивідуальну екскурсію до музею стилю!

подарували вже 149 рази
700 грн 2 люд. не обмежено
2 людини
не обмежено
Доступно з 3 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Fashion-гід розповість історію кожного експоната в музеї. Екскурсант відвідає 7 залів, в яких представлений одяг та аксесуари 18-19 століть і репліки вбрань, задіяних в голлівудських фільмах. Він зможе приміряти один з костюмів і зробити фото на пам'ять. Після закінчення екскурсійної програми гість подивиться історичний фільм або продовжить огляд експозиції самостійно.

Чому ми вибрали центр костюма і стилю Victoria Museum

Музей знаходиться в будинку кінця 19-го століття в центрі Києва. Приватна колекція VM містить близько 200 експонатів, які передають стиль і атмосферу вікторіанської епохи. Фахівці центру проводять лекції та майстер-класи зі створення аксесуарів. Крім вбрання, в експозицію виставок включені старовинні фотографії та малюнки.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Оксана
24 січня 2019
Просто супер! Музей высокого европейского уровня! Получили море удовольствия и вдохновения! Теперь всем знакомым рекомендую.
Алина
22 березня 2018
Ходила в музей на днях, он очень классный. Вот что значит современный подход к истории! Много красивых нарядов, один даже можно примерить! Есть фотозона, в общем интересное место, куда точно стоит сходить.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.