2249
 

Подаруй захоплюючу фотосесію!

3 години зйомки і близько 200 фото на виході! Перед камерою професійного фотографа можна з'явитися в будь-якому образі, а провести зйомку в одній з двох студій на вибір. Кожна фотостудія обладнана креативними інтер'єрними зонами. Передбачені послуги професійного візажиста: при необхідності, він допоможе зробити стильний і стійкий make-up, який не підведе під час тривалих сетів. Вже через 1-2 тижні можна буде отримати знімки. При цьому, 8 фото додатково отретушируют. детальніше

1 чол. до 3 годин Використати до 31.07.2017
1 людина
до 3 годин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Можна привести глядачів
Доступно з 3 років

Фотосесія — що це?

Прекрасна можливість насолодитися професійною 3-годинною фотосесією в професійній студії. Досвідчений візажист допоможе створити бажаний образ, як в наймоднішому глянці, а майстер-фотограф підкаже, як краще подивитися в камеру, щоб вийшли чудові кадри. На пам'ять про унікальний досвід залишиться близько 200 якісних фотографій в електронному вигляді і 5 роздрукованих знімків розміром 15х20 см. 8 фотографій пройдуть художню обробку.

Як все проходить?

Щасливчика чекає фотосесія в одній з двох сучасних студій з професійним обладнанням і різними інтер'єрними зонами для зйомок. При бажанні, можна віддати перевагу «декораціям» під відкритим небом. Але таку можливість надає тільки одна студія. Щасливчику належить познайомитися не лише з досвідченим фотографом, але і з професійним візажистом. Майстер доповнить образ за допомогою ефектного макіяжу, який не зможуть затьмарити спалахи камери, і допоможе створити бажаний образ. Залишилося тільки вдосталь насолодитися захоплюючою фотосесією і дочекатися вражаючих знімків. Всього через 2 тижні — всі фото будуть готові.

Дві фотостудії на вибір

Місце для проведення фотосесії пропонується вибрати самостійно. Можна зупинитися на одній з двох професійних студій: Frontpage або Binokl Studio. Знімальні павільйони обох студій розділені на оригінальні інтер'єрні зони, тут є набір різноманітних фонів для зйомки і аксесуарів. Різниця лише в тому, що фотограф Frontpage, крім зйомки в студійних декораціях, готовий виїхати з гостями на open air локацію і зробити фотографії на тлі пейзажів природи.

Послуги професійного візажиста

Такий фахівець необхідний, як повітря, коли справа стосується знімків на камеру, адже макіяж для фотосесії вимагає знання багатьох нюансів. Майстер точно знає, який шар тонального крему слід нанести, наскільки яскраво нафарбувати очі і як вдало підкреслити головні достоїнства зовнішності. Досвідчений візажист допоможе створити неповторний образ для зйомки, втілить в життя найсміливіші фантазії і побажання.

Близько 200 фотографій на пам'ять

Вже через 1-2 тижні можна отримати близько 150-200 вдалих знімків, а також 8 кращих фотографій — додатково оброблених в спеціальному редакторі, 5 з них роздрукують у форматі А5.

379 відгуків реальних людей