Подаруйте фотосесію!

подарували вже 1 579 разів
2900 грн 1 люд. до 3 годин
1 людина
до 3 годин
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

Усі деталі з фотографом можна обговорити заздалегідь: він проконсультує щодо тематики зйомки. Підготуватися допоможе візажист, зробивши макіяж. Коли образ буде готовий, фотограф візьметься за справу. Він допоможе втілити ідеї у реальність, підібравши вигідні ракурси. Підсумком фотосесії стануть майже 200 знімків. 8 кращих пройдуть глибоку ретуш. Кадри в пакетній обробці нададуть через 10 днів. Стільки ж часу буде потрібно на ретуш.

Чому варто спробувати фотосесію

Модель зможе втілити на знімках відразу кілька образів і скласти портфоліо з кращими кадрами. Зйомка пройде в одній із сучасних студій з різними тематичними зонами. За бажанням клієнта фотосесію проведуть просто неба — на тлі міської архітектури або паркової зелені. Послуга надається як для дорослих, так і для дітей у віці від трьох років.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

88 відгуків

Инесса
22 березня 2019
Мне очеееень понравилась фотосессия! Спасибо большое фотографу Лизе) отработали на все 200%. Помогла раскрыться,кайфонуть и влюбиться в себя с такими фотографиями)))
Татьяна
16 березня 2019
https://www.facebook.com/100009263381731
Спасибо, фотограф Елизавета просто супер, мастер своего дела. Алёнка - сама совершенство, макияж супер. Девченки, спасибо Вам огромное.
Яна
16 березня 2019
https://www.facebook.com/100009927317320
Для фотосессии выбрала фотостудию Frontpage, всё очень понравилось, визажист Надя сделала красивый макияж, а с фотографом Олей было легко работать в кадре (успели использовать 5 образов). Всё было отлично! Рекомендую!=)
Антонина
8 березня 2019
Отлично

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.