Подаруйте fishmassage!

подарували вже 32 997 разів
1 людина
30 хв.
Доступно з 2 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Клієнт відвідає екзотичний пілінг-масаж стоп за участю маленьких гарра руфа. Це вид рибок із сімейства коропових, що мешкають у прісних водах східних країн. Вони акуратно пощипують шкіру, оновлюючи її верхній шар, а ферменти, що містяться в слині, надають пом'якшувальний ефект. Після сеансу майстер зробить легкий масаж і змаже стопи живильним кремом або олією.

Чому ми вибрали масажний салон Fish Massage

Салон працює вже 7 років і надає ексклюзивну послугу масажу рибками в Києві. Стерильність води в акваріумі здійснюється за рахунок спеціальної системи фільтрації та ультрафіолетового випромінювання. У рибок гарра руфа немає зубів, вони використовують тільки свої губи, щоб прибрати ороговілі клітини шкіри.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 046 відгуків

Алиса
Вчора
Все очень понравилось! Прекрасный атмосферный салон, приветливый персонал, интересная процедура! Команда Bodo отработала на отлично! Впрочем, как всегда))
Елена
Вчора
Понравился фишмассаж!Приятная атмосфера,вежливый персонал!Буду рекомендовать друзьям!☝
Анастасия
13 лютого 2019
https://plus.google.com/112415501034091769753
Атмосферное место, рыбки сделали свое дело на отлично.
Ольга
10 лютого 2019
Все очень понравилось,девушка сделала прекрасный масаж после процедуры пилинга рыбками

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.