100636
 

Подаруй експрес-масаж для двох!

Цілющий масаж спини з використанням натурального меду. За допомогою плавних, розминаючих рухів, опрацьовуватись буде спина та область шиї. Гарантовано не тільки глибоке розслаблення, але й потужний оздоровчий ефект: зникне втома в м'язах, прискориться виведення токсинів, а шкіра стане більш гладкою та еластичною. А головне - розділити задоволення від масажу можна буде з близькою людиною, адже та буде насолоджуватися ним на сусідньому столі. детальніше

2 чол. 30 хвилин Використати до 30.04.2017
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 23 004 рази
2 людини
30 хвилин
Використати до 30.04.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років

Експрес-масаж для двох — що це?

Цілющий масаж із застосуванням натурального меду в престижному салоні краси. Опрацьовуватися буде область шиї та спини. Це дозволить не тільки розслабити хребет і всі прилеглі до нього м'язи, але й колосально зволожити шкіру, завдяки використанню меду. Сеанс дуже зручно відвідувати удвох, адже він проходить одночасно в одній кімнаті.

Як все відбувається?

Перед процедурою у Щасливчиків поцікавляться станом здоров'я, а потім запросять у масажний кабінет, де 2 майстри проведуть для них сеанс релаксації. Техніка масажу передбачає опрацювання усієї спини та шиї. На шкіру нанесуть густий шар меду й плавними рухами будуть розминати всі проблемні ділянки. Розслаблення — гарантовано, а разом із ним і прекрасний оздоровлючий ефект. Навіть у такому експрес-форматі процедура забезпечує виведення токсинів, зволожує і розгладжує шкіру, відновлює сили. Після масажу Щасливчики зможуть скуштувати смачного та ароматного чаю на травах.

Унікальна техніка медового масажу

Прекрасна оздоровлююча процедура, яка заснована на методах тибетської медицини, рефлексотерапії і властивостях натурального меду. Він наноситься на шкіру та втирається плавними рухами. У кінці процедури залишки меду знімають підігрітими рушниками. Це своєрідний гарячий компрес, який сприяє припливу крові, розширює судини та пори.

Сеанс масажу одночасно в одній кімнаті

Можна лежати на сусідніх масажних столах і отримувати задоволення разом. 2 майстри працюють одночасно. Подібна послуга можлива далеко не у всіх салонах.

Цілюща дія медового масажу:

  • енергетично підживлює
  • розігріває хребет
  • розслаблює м'язи
  • виводить токсини
  • зволожує шкіру

Місце проведення враження

101 відгук реальних людей

Експрес-масаж для двох

650 грн.

Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39