100636
 

Експрес-масаж для двох

Цілющий масаж спини з використанням натурального меду. За допомогою плавних, розминаючих рухів, опрацьовуватись буде спина та область шиї. Гарантовано не тільки глибоке розслаблення, але й потужний оздоровчий ефект: зникне втома в м'язах, прискориться виведення токсинів, а шкіра стане більш гладкою та еластичною. А головне - розділити задоволення від масажу можна буде з близькою людиною, адже та буде насолоджуватися ним на сусідньому столі. детальніше

2 чол. 30 хвилин Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
2 людини
30 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років

Експрес-масаж для двох — що це?

Цілющий масаж із застосуванням натурального меду в престижному салоні краси. Опрацьовуватися буде область шиї і спини. Це дозволить не тільки розслабити хребет і всі прилеглі до нього м'язи, але і колосально зволожити шкіру завдяки використанню меду. Сеанс дуже зручно відвідувати удвох, адже він проходить одночасно в одній кімнаті.

Як все проходить?

Перед процедурою Щасливчиків поцікавляться станом здоров'я, а потім запросять їх в масажний кабінет, де 2 майстри проведуть для них сеанс релаксації. Техніка масажу передбачає опрацювання всієї спини і шиї. На шкіру завдадуть густий шар меду і плавними рухами будуть розминати всі проблемні ділянки. Розслаблення   гарантоване, а разом з ним і прекрасний оздоровчий ефект. Навіть у такому експрес-форматі процедура забезпечує виведення токсинів, зволожує і розгладжує шкіру, відновлює сили. 

Унікальна техніка медового масажу

Прекрасна оздоровча процедура, яка заснована на методах тибетської медицини, рефлексотерапії і властивостях натурального меду. Він наноситься на шкіру і втирається плавними рухами. В кінці процедури залишки меду прибирають підігрітими рушниками. Це своєрідний гарячий компрес, який сприяє припливу крові, розширює судини і пори.

Сеанс масажу одночасно в одній кімнаті

Можна лежати на сусідніх масажних столах і отримувати задоволення разом. 2 майстри працюють одночасно. Подібна послуга можлива далеко не у всіх салонах.

Цілюща дія медяного масажу:

  • енергетично підживлює
  • розігріває хребет
  • розслаблює м'язи
  • виводить токсини
  • зволожує шкіру

Місце проведення враження

103 відгуки від реальних людей