102151

Подаруй захоплюючу екскурсію в собор для двох!

Цікава й захоплююча прогулянка разом із близькою людиною біля знаменитих історичних будівель Києва. Родзинка маршруту — відвідування Миколаївського собору з можливістю насолодитися органною музикою. Програма екскурсії передбачає також зупинку в Поліцейському садку, біля Київської оперети та 4-ї чоловічої гімназії, де навчався співак та композитор А. Вертинський. Закінчиться маршрут біля стін корпусу благодійної лікарні. Екскурсія проходить у групі. Це чудова можливість дізнатися про столицю багато нового й цікавого!  детальніше

2 чол. до 3 годин Використати до 31.07.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 805 раз
2 людини
до 3 годин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Доступно з 6 років
Проходить у групі

Екскурсія в собор для двох — що це?

3-х годинна прогулянка в околицях однієї із найбільш красивих та величних будівель Києва — Миколаївського костьолу. У храмі відвідувачі помилуються оригінальним інтер'єром і прослухають фрагмент концерту на найдавнішому у світі інструменті — органі. Екскурсія проходить у групі: її маршрут пролягає близько НСК «Олимпийский» і передбачає також відвідування Поліцейського садка зі старовинним фонтаном. Перед учасниками прогулянки відкриється історія Троїцького будинку та корпусу благодійної лікарні. А ще можна буде побачити будинок 4-ї чоловічої гімназії, у якій навчався відомий співак А. Вертинський.

Як все відбувається?

Під час захоплюючої екскурсії Щасливчики дізнаються усі таємниці одного з найбільш старовинних куточків столиці. Вони прогуляються близько НСК «Олімпійський» і почують дивовижну історію Троїцького будинку. Потім — вирушать у красивий Миколаївський собор, де на них чекає знайомство з величним музичним інструментом, чия історія нараховує століття. Перші звуки органу змусять душу завмерти від захоплення і повністю розчинитися у них. Після того, як буде прослухано фрагмент органного концерту, Щасливчикам належить відправитися у Поліцейський садок, дізнатися його історію і кинути монетку на щастя у дореволюційний фонтан. Маршрут екскурсії також пройде біля стін 4-ї чоловічої гімназії, а закінчиться подорож на Лабораторній вулиці, біля корпусу благодійної лікарні ім. О. Трепової.

Звучання величного органу в стінах храму

Легкий дотик пальців до клавіш органу — і величезний храм заповнюється потужними та урочистими звуками. Після прослуховування фрагменту органного концерту, кожен учасник прогулянки вийде з костелу оновленим. А піднесений настрій збережеться ще на багато днів, спонукаючи до нових звершень.

Захоплюючий маршрут у околицях Миколаївського собору

Під час екскурсії учасники відвідають відомі київські пам'ятки. Але крім цього вони відкриють для себе дивовижні місця столиці, історія яких не менш вражає. Спершу передбачена екскурсія до НСК «Олімпійський» та Троїцького будинку, потім — до Миколаївського собору та Поліцейського садка. Маршрут продовжиться біля стін 4-ї чоловічої гімназії, а завершиться на вул. Лабораторній. 

Екскурсовод — знавець історії Києва

Екскурсія буде не тільки цікавою, але й дуже пізнавальною, адже проведе її справжній знавець київської старовини. Він розповість чимало дивовижних фактів та легенд про всі споруди, біля яких передбачено зупинки — історія улюбленого міста оживе й заграє новими фарбами.

Місце проведення враження

13 відгуків реальних людей