102244

Подаруй екскурсію на стадіон «Динамо»!

Індивідуальна екскурсія для 4 друзів на стадіон клубу «Динамо». Гості потраплять на трибуни, звідки відкривається огляд всього футбольного поля. Вони прогуляються по території, заглянуть у роздягальні футболістів, конференц-зал, відвідають тематичний музей, де зібрані всі трофеї команди «Динамо» і архівні фотографії. Належить також побувати в приміщенні фан-клубу. Тут представлена найбільша колекція прапорів і шарфів з футбольною символікою. Супроводжує компанію персональний гід, який знайомий з історією клубу.  детальніше...

4 люд. 60 хвилин Використати до 30.04.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 453 раз
4 людини
60 хвилин
Доступно з 3 років
Використати до 30.04.2018

Екскурсія на стадіон «Динамо» — що це?

Ексклюзивна екскурсія на стадіон найтитулованішого футбольного клубу України. Компанія з 4 чоловік зможе побувати в чаші стадіону та оцінити його масштаби зсередини. Трибуни поділені на 29 секторів, на глядацьких місцях можуть розміститися понад 16 тисяч уболівальників. У програму екскурсії входить відвідування музею «Динамо», а також можливість заглянути в гостьову й домашню роздягальні футболістів. Ще гості побачать приміщення, де збирається фан-клуб команди. Тут знаходиться найбільша в країні колекція шарфів та прапорів.

Як все відбувається?

Щасливчик і його друзі потраплять на територію стадіону «Динамо» під час індивідуальної екскурсії. Вболівальники побувають у роздягальнях гравців, побачать основні адміністративні приміщення, зроблять красиві фотографії з глядацьких місць. Серед інших активностей — відвідування кімнати фан-клубу «Динамо» з величезною колекцією атрибутики вболівальників, музею, конференц-залу. Враження залишаться надовго, адже крім компанії на стадіоні нікого не буде.

Індивідуальна екскурсія на футбольний стадіон ФК «Динамо»

ФК «Динамо» — найвідоміший футбольний клуб України, який існує з 1927 року. Екскурсія на стадіон дозволить в індивідуальному форматі побачити місце, де проходять товариські матчі між командою «Динамо» та іншими клубами, а також побувати в домашній та гостьовій роздягальнях знаменитих гравців.

Найбільша в Україні колекція футбольних атрибутів

Під час екскурсії гості потраплять у приміщення фан-клубу ФК «Динамо». Там вони побачать наймасштабнішу колекцію шарфів і прапорів з символікою клубу.

Музей «Динамо» з архівними експонатами

У музеї вболівальники дізнаються цікаві факти з історії клубу. Можна буде побачити рідкісні архівні фотографії та помилуватися трофеями футболістів.

Місце проведення враження:

ФК "Динамо" Київ
м. Майдан Незалежності, вул. Грушевського, 3 Показати на мапі

5 відгуків реальних людей

В
Виктор
2 квітня 2017
В экскурсии участвовали 3 поколения поклонников ФК "Динамо": я (болельщицкий стаж 60 лет), сын (болельщицкий стаж 30 лет) и внук (болельщицкий стаж 3 года, а ему всего 9). Все получили огромное удовольствие. Особенно меньшой, когда ему дали подержать Суперкубок 2016 года. Спасибо БОДО за организацию, экскурсоводу Вадиму - за отличную реализацию! Respect!

13 лютого 2017
Недавно с детьми ходили на экскурсию на стадион "Динамо" . Им очень понравилось! Новые впечатления и познавательно для тех, кто увлекается футболом! Большое спасибо! Отдельная благодарность экскурсоводу Вадиму!

12 лютого 2017
Сертификат от "Бодо" получила как мотивационный подарок на работе. Долго перебирала варианты и в конце-концов решила выбрать экскурсию. Для себя, подруги и мамы, которая с юности болеет за ФКДК. Не смотря на мороз, 5 января было, как-никак, понравилось невероятно и хоть я и была несколько раз и в музее и в Фран-клубе и постоянно ходила на матчи ДК, все было очень ярко, радостно и легко...
Сертификат от "Бодо" получила как мотивационный подарок на работе. Долго перебирала варианты и в конце-концов решила выбрать экскурсию. Для себя, подруги и мамы, которая с юности болеет за ФКДК. Не смотря на мороз, 5 января было, как-никак, понравилось невероятно и хоть я и была несколько раз и в музее и в Фран-клубе и постоянно ходила на матчи ДК, все было очень ярко, радостно и легко. Экскурсовод Вадим, замечательный человек, ему отдельная благодарность. Мы нашли общий язык))) В конечном итоге экскурсия растянулась на 2.5 часа. Но это того стоило, поверьте! Для тех, кому не безразлична жизнь ДК вне поля, выбирайте экскурсию - не пожалеете! Спасибо, Bodo, вы подарили праздник в квадрате!)))

10 вересня 2016
Получив в подарок от друга сертификат от BODO, я не долго раздумывал о выборе впечатления, хотя, признаюсь, было очень сложно сделать выбор из-за такого огромного предложения впечатлений, но так как я, моя семья и друзья являемся давними болельщиками самого лучшего футбольного клуба, как минимум на постсоветском пространстве и Восточной Европы уж точно - киевского ДИНАМО, то выбор пал на...
Получив в подарок от друга сертификат от BODO, я не долго раздумывал о выборе впечатления, хотя, признаюсь, было очень сложно сделать выбор из-за такого огромного предложения впечатлений, но так как я, моя семья и друзья являемся давними болельщиками самого лучшего футбольного клуба, как минимум на постсоветском пространстве и Восточной Европы уж точно - киевского ДИНАМО, то выбор пал на экскурссию на стадион "Динамо" им. В. В. Лобановского. На матчи ходить это одно, а побывать в местах, где постоянно находяться те, кто творит славу клубу и стране - это другое. Встретил и провел нам экскурссию гид-болельщик нашего клуба, очень вежливый, приятный и знающий всё о клубе и футболе, молодой человек, за что ему отдельное спасибо. Мы увидели, если не всё, то почти всё - музей с реликвией советского футбола - Кубок СССР, фан-клуб и его мега огромную коллекцию шарфов и футболок соперников Динамо, раздевалки и массажную игроков, "провели" свою пресс-конференцию с Суперкубком страны), в нашем распоряжении был весь пустой стадион Динамо для бесконечных ракурсов для фото и будущих аватарок). Настоящее впечатление для всех болельщиков и людей, которых интересует спортивная сторона нашей столицы. Спасибо другу и BODO за такую возможность.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень