102245

Подаруй екскурсію на стадіон «Динамо» VIP!

Екскурсія домашнім стадіоном футбольного клубу «Динамо» з відвідуванням глядацьких трибун, музею, фан-клубу та роздягалень спортсменів. Можна буде дізнатися історію найтитулованішого клубу в Україні та познайомитися з біографіями заслужених тренерів і футболістів. Для 4 осіб екскурсію проведуть індивідуально. Власникові сертифікату подарують футбольний м'яч з автографами гравців ФК «Динамо».  детальніше

4 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
4 людини
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Доступно з 3 років

Екскурсія на стадіон «Динамо» VIP — що це?

Ексклюзивне відвідування стадіону «Динамо» для компанії з 4 чоловік. Екскурсію проведе гід, який в подробицях знає історію футбольного клубу. Буде змога оглянути чашу стадіону — 29 трибун, які можуть вмістити більше 16 тисяч уболівальників; побачити футбольне поле, де спортсмени проводять тренування та товариські матчі. Потім гід покаже гостям приміщення фан-клубу, музей «Динамо» та роздягальні команд. Власнику сертифікату на пам'ять подарують футбольний м'яч з автографами гравців.

Як все відбувається?

Щасливчик збере компанію з 4 чоловік, щоб разом із друзями відвідати домашній стадіон футбольного клубу «Динамо». Гід зустріне гостей біля колонади стадіону й запропонує їм спочатку оглянути монументи, встановлені поруч зі спортивним комплексом, — пам'ятники заслуженому тренеру Валерію Лобановському та загиблим футболістам, які провели матч у окупованому Києві. Далі компанія зайде на територію, огляне трибуни, роздягальні футболістів, конференц-зал. Залишиться тільки побувати в музеї ФК «Динамо» та в приміщенні фан-клубу, де зібрана найбільша колекція прапорів і футбольних шарфів. По закінченню екскурсії власникові сертифікату подарують м'яч з автографами.

Екскурсія по стадіону «Динамо» для 4-х

Футбольний клуб «Динамо» не проводить екскурсій по своєму стадіону на постійній основі. Тому компанія отримає рідкісну можливість потрапити всередину. Серед об'єктів відвідування:

  • чаша стадіону
  • приміщення фан-клубу ФК «Динамо»
  • музей зі здобутими трофеями
  • гостьова та домашня роздягальні команд
  • конференц-зал

М'яч з автографами для власника сертифікату

Власникові сертифікату вручать м'яч з автографами гравців ФК «Динамо». Подарунок ще довго буде нагадувати про незвичайний досвід.

Знайомство з історією футбольного клубу

ФК «Динамо» існує з 1927 року. Це найтитулованіший футбольний клуб України. За роки незалежності він виграв 14 національних чемпіонатів, 11 національних кубків і 5 Суперкубків України. Детальніше про історію перемог можна буде дізнатися під час екскурсії.

Місце проведення враження

3 відгуки від реальних людей