102245

Подаруй екскурсію на стадіон «Динамо» VIP!

Екскурсія по домашньому стадіону футбольного клубу «Динамо» з відвідуванням глядацьких трибун, музею, фан-клубу та роздягалень спортсменів. Можливість дізнатися історію самого титулованого клубу в Україні та познайомитися з біографіями заслужених тренерів і футболістів. Для 4 осіб екскурсію проведуть індивідуально. Власникові сертифіката подарують футбольний м'яч з автографами гравців ФК «Динамо».  детальніше...

4 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
2 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 155 раз
4 людини
60 хвилин
Доступно з 3 років
Використати до 31.07.2018

Екскурсія на стадіон «Динамо» VIP — що це?

Ексклюзивне відвідування стадіону «Динамо» для компанії з 4 людей. Екскурсію проведе гід, який в подробицях знає історію футбольного клубу. Буде можливість оглянути чашу стадіону — 29 трибун, які можуть вмістити більше 16 тисяч уболівальників; побачити футбольне поле, де спортсмени проводять тренування та товариські матчі. Потім гід покаже гостям приміщення фан-клубу, музей «Динамо» та роздягальні команд. Власнику сертифікату на пам'ять подарують футбольний м'яч з автографами гравців.

Як все відбувається?

Щасливчик збере компанію з 4 осіб, щоб разом із друзями відвідати домашній стадіон футбольного клубу «Динамо». Гід зустріне гостей біля колонади стадіону та запропонує їм спочатку оглянути монументи, встановлені поруч зі спортивним комплексом, — пам'ятники заслуженому тренеру Валерію Лобановському та загиблим футболістам, які провели матч в окупованому Києві. Далі компанія зайде на територію, відвідає трибуни, роздягальні футболістів, конференц-зал. Залишиться тільки побувати в музеї ФК «Динамо» та в приміщенні фан-клубу, де зібрана найбільша колекція прапорів і футбольних шарфів. По закінченню екскурсії власникові сертифікату подарують м'яч з автографами.

Екскурсія по стадіону «Динамо» для 4-х

Футбольний клуб «Динамо» не проводить екскурсій по своєму стадіону на постійній основі. Тому компанія отримає рідкісну можливість потрапити всередину. Серед об'єктів відвідування:

 • чаша стадіону;
 • приміщення фан-клубу ФК «Динамо»;
 • музей зі здобутими трофеями;
 • гостьова та домашня роздягальні команд;
 • конференц-зал.

М'яч з автографами для власника сертифікату

Власникові сертифікату подарують м'яч з автографами гравців ФК «Динамо». Сувенір ще довго буде нагадувати про незвичайний досвід.

Знайомство з історією футбольного клубу

ФК «Динамо» існує з 1927 року. Це найтитулованіший футбольний клуб України. За роки незалежності він виграв 14 національних чемпіонатів, 11 національних кубків і 5 Суперкубків України. Детальніше про історію перемог можна буде дізнатися під час екскурсії.

Місце проведення враження:

Динамо Київ - Футбольний клуб
м. Майдан Незалежності, вул. Грушевського, 3 Показати на мапі

6 відгуків реальних людей

Г
Геннадий
28 жовтня 2017
Всё очень здорово. Вадим отличный экскурсовод! Понравилось всё! Было интересно, познавательно и эмоционально.

В
Виктор
2 квітня 2017
В экскурсии участвовали 3 поколения поклонников ФК "Динамо": я (болельщицкий стаж 60 лет), сын (болельщицкий стаж 30 лет) и внук (болельщицкий стаж 3 года, а ему всего 9). Все получили огромное удовольствие. Особенно меньшой, когда ему дали подержать Суперкубок 2016 года. Спасибо БОДО за организацию, экскурсоводу Вадиму - за отличную реализацию! Respect!

13 лютого 2017
Недавно с детьми ходили на экскурсию на стадион "Динамо" . Им очень понравилось! Новые впечатления и познавательно для тех, кто увлекается футболом! Большое спасибо! Отдельная благодарность экскурсоводу Вадиму!

12 лютого 2017
Сертификат от "Бодо" получила как мотивационный подарок на работе. Долго перебирала варианты и в конце-концов решила выбрать экскурсию. Для себя, подруги и мамы, которая с юности болеет за ФКДК. Не смотря на мороз, 5 января было, как-никак, понравилось невероятно и хоть я и была несколько раз и в музее и в Фран-клубе и постоянно ходила на матчи ДК, все было очень ярко, радостно и легко...
Сертификат от "Бодо" получила как мотивационный подарок на работе. Долго перебирала варианты и в конце-концов решила выбрать экскурсию. Для себя, подруги и мамы, которая с юности болеет за ФКДК. Не смотря на мороз, 5 января было, как-никак, понравилось невероятно и хоть я и была несколько раз и в музее и в Фран-клубе и постоянно ходила на матчи ДК, все было очень ярко, радостно и легко. Экскурсовод Вадим, замечательный человек, ему отдельная благодарность. Мы нашли общий язык))) В конечном итоге экскурсия растянулась на 2.5 часа. Но это того стоило, поверьте! Для тех, кому не безразлична жизнь ДК вне поля, выбирайте экскурсию - не пожалеете! Спасибо, Bodo, вы подарили праздник в квадрате!)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • 8 березня
 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень