102247

Подаруй екскурсію на базу «Динамо»!

Екскурсія по території тренувальної бази клубу «Динамо» в Конча-Заспі. Розрахована на компанію з 4 футбольних вболівальників і проводиться для гостей в індивідуальному форматі. Можна буде оглянути всі основні зони спортивного комплексу: побувати в готелі для тренерського складу та футболістів, у медичному центрі, тренажерному залі й кімнатах відпочинку. Також під час екскурсії покажуть усі тренувальні майданчики — футбольні поля під відкритим небом і спортивний манеж. Добиратися до Конча-Заспи необхідно самостійно. Екскурсія проводиться у період міжсезоння (червень —середина липня, друга половина грудня — лютий), коли основний склад ФК «Динамо» не перебуває на базі.  детальніше

4 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
4 людини
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Доступно з 3 років

Екскурсія на базу «Динамо» — що це?

Найближча можливість відвідати базу — період міжсезоння   друга половина грудня і перша лютого. Комплекс в Конча-Заспі вважається ультрасучасним спортивним майданчиком для підготовки футболістів до турнірів та чемпіонатів. Тут є усе: повнометражні футбольні поля, критий манеж, тренажерний зал, плавальний басейн і медцентр з саунами, гідромасажем та барокамерою. Спортсмени ФК «Динамо» проводять на базі основну частину часу — живуть у готельному комплексі, займаються згідно графіку, обговорюють майбутні матчі та суперників у класах теоретичної підготовки. Цей ексклюзивний шанс нададуть для компанії з 4 чоловік.

Як все відбувається?

Дістатися до тренувальної бази в Конча-Заспі Щасливчик та його друзі мають самостійно. На місці компанію зустріне гід, який буде супроводжувати гостей по території комплексу. Він почне екскурсію з відвідування основної 6-поверхової будівлі, де розташовані готельний та медичний центри. Супроводжуючий покаже адміністративні приміщення, кімнати відпочинку, кімнати, у яких живуть футболісти під час підготовки до турнірів. Після цього компанія прогуляється по території, огляне тренувальні футбольні поля і критий манеж, який працює у холодну пору року.

Відвідування тренувальної бази ФК «Динамо»

Компанія з 4 друзів зможе потрапити на територію навчально-тренувальної бази футбольного клубу «Динамо» у Конча-Заспі. Плацдарм використовується для підготовки спортсменів до турнірів: тут живуть футболісти й тренери, проводяться повноцінні тренування, розробляється тактика ігор. Екскурсії проходять тільки в ті дні, коли комплекс пустує.

Екскурсія по всій території комплексу

Можна буде відвідати всі приміщення на території футбольної бази:

  • готельний комплекс, де живуть футболісти в період підготовки до турнірів
  • медцентр з кабінетами функціональної діагностики, лазнями, плавальним басейном
  • тренажерний зал та кімнати відпочинку
  • теоретичний клас з унікальним футбольним відеоархівом
  • повнометражні тренувальні поля на території
  • критий футбольний манеж

Усе про життя улюбленої команди

Гід, який буде супроводжувати компанію, розповість багато цікавої інформації про історію футбольного клубу. Він відповість на всі питання і поділиться новинами з життя улюблених футболістів.

Місце проведення враження

3 відгуки від реальних людей