102247

Подаруй екскурсію на базу «Динамо»!

Екскурсія по території тренувальної бази клубу «Динамо» в Конча-Заспі. Розрахована на компанію з 4 футбольних вболівальників і проводиться для гостей в індивідуальному форматі. Треба оглянути усі основні зони спортивного комплексу: побувати в готелі для тренерського складу та футболістів, у медичному центрі, тренажерному залі і кімнатах відпочинку. Також під час екскурсії покажуть всі тренувальні майданчики — футбольні поля під відкритим небом і спортивний манеж. Добиратися до Конча-Заспи необхідно самостійно. Екскурсія проводиться в період міжсезоння (червень —середина липня, друга половина грудня   лютий), коли основний склад ФК «Динамо» не перебуває на базі.  подробнее...

4 чол. 60 хвилин Використати до 30.09.2017
4 людини
60 хвилин
Доступно з 3 років
Використати до 30.09.2017

Екскурсія на базу «Динамо» — що це?

Найближча можливість відвідати базу — період міжсезоння   друга половина грудня і перша лютого. Комплекс в Конча-Заспі вважається ультрасучасним спортивним майданчиком для підготовки футболістів до турнірів та чемпіонатів. Тут є усе: повнометражні футбольні поля, критий манеж, тренажерний зал, плавальний басейн і медцентр з саунами, гідромасажем та барокамерою. Спортсмени ФК «Динамо» проводять на базі основну частину часу — живуть у готельному комплексі, займаються згідно графіку, обговорюють майбутні матчі та суперників у класах теоретичної підготовки. Цей ексклюзивний шанс нададуть для компанії з 4 чоловік.

Як все відбувається?

Дістатися до тренувальної бази в Конча-Заспі Щасливчик та його друзі мають самостійно. На місці компанію зустріне гід, який буде супроводжувати гостей по території комплексу. Він почне екскурсію з відвідування основної 6-поверхової будівлі, де розташовані готельний та медичний центри. Супроводжуючий покаже адміністративні приміщення, кімнати відпочинку, кімнати, у яких живуть футболісти під час підготовки до турнірів. Після цього компанія прогуляється по території, огляне тренувальні футбольні поля і критий манеж, який працює у холодну пору року.

Відвідування тренувальної бази ФК «Динамо»

Компанія з 4 друзів зможе потрапити на територію навчально-тренувальної бази футбольного клубу «Динамо» у Конча-Заспі. Плацдарм використовується для підготовки спортсменів до турнірів: тут живуть футболісти й тренери, проводяться повноцінні тренування, розробляється тактика ігор. Екскурсії проходять тільки в ті дні, коли комплекс пустує.

Екскурсія по всій території комплексу

Можна буде відвідати всі приміщення на території футбольної бази:

 • готельний комплекс, де живуть футболісти в період підготовки до турнірів
 • медцентр з кабінетами функціональної діагностики, лазнями, плавальним басейном
 • тренажерний зал та кімнати відпочинку
 • теоретичний клас з унікальним футбольним відеоархівом
 • повнометражні тренувальні поля на території
 • критий футбольний манеж

Усе про життя улюбленої команди

Гід, який буде супроводжувати компанію, розповість багато цікавої інформації про історію футбольного клубу. Він відповість на всі питання і поділиться новинами з життя улюблених футболістів.

Місце проведення враження:

ФК "Динамо" Київ
р. Київ, Столичне шосе,45 Показати на мапі

5 відгуків реальних людей

13 лютого 2017
Недавно с детьми ходили на экскурсию на стадион "Динамо" . Им очень понравилось! Новые впечатления и познавательно для тех, кто увлекается футболом! Большое спасибо! Отдельная благодарность экскурсоводу Вадиму!

12 лютого 2017
Сертификат от "Бодо" получила как мотивационный подарок на работе. Долго перебирала варианты и в конце-концов решила выбрать экскурсию. Для себя, подруги и мамы, которая с юности болеет за ФКДК. Не смотря на мороз, 5 января было, как-никак, понравилось невероятно и хоть я и была несколько раз и в музее и в Фран-клубе и постоянно ходила на матчи ДК, все было очень ярко, радостно и легко...
Сертификат от "Бодо" получила как мотивационный подарок на работе. Долго перебирала варианты и в конце-концов решила выбрать экскурсию. Для себя, подруги и мамы, которая с юности болеет за ФКДК. Не смотря на мороз, 5 января было, как-никак, понравилось невероятно и хоть я и была несколько раз и в музее и в Фран-клубе и постоянно ходила на матчи ДК, все было очень ярко, радостно и легко. Экскурсовод Вадим, замечательный человек, ему отдельная благодарность. Мы нашли общий язык))) В конечном итоге экскурсия растянулась на 2.5 часа. Но это того стоило, поверьте! Для тех, кому не безразлична жизнь ДК вне поля, выбирайте экскурсию - не пожалеете! Спасибо, Bodo, вы подарили праздник в квадрате!)))

10 вересня 2016
Получив в подарок от друга сертификат от BODO, я не долго раздумывал о выборе впечатления, хотя, признаюсь, было очень сложно сделать выбор из-за такого огромного предложения впечатлений, но так как я, моя семья и друзья являемся давними болельщиками самого лучшего футбольного клуба, как минимум на постсоветском пространстве и Восточной Европы уж точно - киевского ДИНАМО, то выбор пал на...
Получив в подарок от друга сертификат от BODO, я не долго раздумывал о выборе впечатления, хотя, признаюсь, было очень сложно сделать выбор из-за такого огромного предложения впечатлений, но так как я, моя семья и друзья являемся давними болельщиками самого лучшего футбольного клуба, как минимум на постсоветском пространстве и Восточной Европы уж точно - киевского ДИНАМО, то выбор пал на экскурссию на стадион "Динамо" им. В. В. Лобановского. На матчи ходить это одно, а побывать в местах, где постоянно находяться те, кто творит славу клубу и стране - это другое. Встретил и провел нам экскурссию гид-болельщик нашего клуба, очень вежливый, приятный и знающий всё о клубе и футболе, молодой человек, за что ему отдельное спасибо. Мы увидели, если не всё, то почти всё - музей с реликвией советского футбола - Кубок СССР, фан-клуб и его мега огромную коллекцию шарфов и футболок соперников Динамо, раздевалки и массажную игроков, "провели" свою пресс-конференцию с Суперкубком страны), в нашем распоряжении был весь пустой стадион Динамо для бесконечных ракурсов для фото и будущих аватарок). Настоящее впечатление для всех болельщиков и людей, которых интересует спортивная сторона нашей столицы. Спасибо другу и BODO за такую возможность.

В
Виталик
26 квітня 2016
На стадионе был с экскурсией для фанклуба, а на базе нет, но давно хотелось. Что еще добавить) Динамо Киев - чемпион! Любимая команда!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень