102247

Подаруй екскурсію на базу «Динамо»!

Екскурсія по території тренувальної бази клубу «Динамо» в Конча-Заспі. Розрахована на компанію з 4 футбольних вболівальників і проводиться для гостей в індивідуальному форматі. Треба оглянути усі основні зони спортивного комплексу: побувати в готелі для тренерського складу та футболістів, у медичному центрі, тренажерному залі і кімнатах відпочинку. Також під час екскурсії покажуть всі тренувальні майданчики — футбольні поля під відкритим небом і спортивний манеж. Добиратися до Конча-Заспи необхідно самостійно. Екскурсія проводиться в період міжсезоння (червень —середина липня, друга половина грудня   лютий), коли основний склад ФК «Динамо» не перебуває на базі.  детальніше...

4 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2018
4 людини
60 хвилин
Доступно з 3 років
Використати до 31.03.2018

Екскурсія на базу «Динамо» — що це?

Найближча можливість відвідати базу — період міжсезоння   друга половина грудня і перша лютого. Комплекс в Конча-Заспі вважається ультрасучасним спортивним майданчиком для підготовки футболістів до турнірів та чемпіонатів. Тут є усе: повнометражні футбольні поля, критий манеж, тренажерний зал, плавальний басейн і медцентр з саунами, гідромасажем та барокамерою. Спортсмени ФК «Динамо» проводять на базі основну частину часу — живуть у готельному комплексі, займаються згідно графіку, обговорюють майбутні матчі та суперників у класах теоретичної підготовки. Цей ексклюзивний шанс нададуть для компанії з 4 чоловік.

Як все відбувається?

Дістатися до тренувальної бази в Конча-Заспі Щасливчик та його друзі мають самостійно. На місці компанію зустріне гід, який буде супроводжувати гостей по території комплексу. Він почне екскурсію з відвідування основної 6-поверхової будівлі, де розташовані готельний та медичний центри. Супроводжуючий покаже адміністративні приміщення, кімнати відпочинку, кімнати, у яких живуть футболісти під час підготовки до турнірів. Після цього компанія прогуляється по території, огляне тренувальні футбольні поля і критий манеж, який працює у холодну пору року.

Відвідування тренувальної бази ФК «Динамо»

Компанія з 4 друзів зможе потрапити на територію навчально-тренувальної бази футбольного клубу «Динамо» у Конча-Заспі. Плацдарм використовується для підготовки спортсменів до турнірів: тут живуть футболісти й тренери, проводяться повноцінні тренування, розробляється тактика ігор. Екскурсії проходять тільки в ті дні, коли комплекс пустує.

Екскурсія по всій території комплексу

Можна буде відвідати всі приміщення на території футбольної бази:

 • готельний комплекс, де живуть футболісти в період підготовки до турнірів
 • медцентр з кабінетами функціональної діагностики, лазнями, плавальним басейном
 • тренажерний зал та кімнати відпочинку
 • теоретичний клас з унікальним футбольним відеоархівом
 • повнометражні тренувальні поля на території
 • критий футбольний манеж

Усе про життя улюбленої команди

Гід, який буде супроводжувати компанію, розповість багато цікавої інформації про історію футбольного клубу. Він відповість на всі питання і поділиться новинами з життя улюблених футболістів.

Місце проведення враження:

ФК "Динамо" Київ
р. Київ, Столичне шосе,45 Показати на мапі

7 відгуків реальних людей

А
Александр
24 липня 2017
Друзья, если действительно Вам не безразлична жизнь Динамо Киев, советую посетить экскурсию вне игры. Очень интересно и увлекательно! Все фанаты остались довольны) Спасибо "Bodo" и респект Вадиму ✌️

В
Виктор
2 квітня 2017
В экскурсии участвовали 3 поколения поклонников ФК "Динамо": я (болельщицкий стаж 60 лет), сын (болельщицкий стаж 30 лет) и внук (болельщицкий стаж 3 года, а ему всего 9). Все получили огромное удовольствие. Особенно меньшой, когда ему дали подержать Суперкубок 2016 года. Спасибо БОДО за организацию, экскурсоводу Вадиму - за отличную реализацию! Respect!

13 лютого 2017
Недавно с детьми ходили на экскурсию на стадион "Динамо" . Им очень понравилось! Новые впечатления и познавательно для тех, кто увлекается футболом! Большое спасибо! Отдельная благодарность экскурсоводу Вадиму!

12 лютого 2017
Сертификат от "Бодо" получила как мотивационный подарок на работе. Долго перебирала варианты и в конце-концов решила выбрать экскурсию. Для себя, подруги и мамы, которая с юности болеет за ФКДК. Не смотря на мороз, 5 января было, как-никак, понравилось невероятно и хоть я и была несколько раз и в музее и в Фран-клубе и постоянно ходила на матчи ДК, все было очень ярко, радостно и легко...
Сертификат от "Бодо" получила как мотивационный подарок на работе. Долго перебирала варианты и в конце-концов решила выбрать экскурсию. Для себя, подруги и мамы, которая с юности болеет за ФКДК. Не смотря на мороз, 5 января было, как-никак, понравилось невероятно и хоть я и была несколько раз и в музее и в Фран-клубе и постоянно ходила на матчи ДК, все было очень ярко, радостно и легко. Экскурсовод Вадим, замечательный человек, ему отдельная благодарность. Мы нашли общий язык))) В конечном итоге экскурсия растянулась на 2.5 часа. Но это того стоило, поверьте! Для тех, кому не безразлична жизнь ДК вне поля, выбирайте экскурсию - не пожалеете! Спасибо, Bodo, вы подарили праздник в квадрате!)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень