102248

Подаруй екскурсію на базу «Динамо» VIP!

Шанс побачити у форматі індивідуальної екскурсії головну тренувальну базу знаменитого футбольного клубу «Динамо». Комплекс знаходиться в Конча-Заспі. На території крім футбольних полів та критого манежу, розташована величезна будівля з готелем і медичним центром. Належить побачити кімнати футболістів і тренерів, конференц-зал, клас теоретичної підготовки, зони відпочинку та інші приміщення комплексу. Ексклюзивний подарунок для власника сертифіката — м'яч з автографами футболістів. Екскурсія проходить, коли гравців ФК «Динамо» немає на базі   з середини грудня до другої половини лютого і з червня до середини липня. Добиратися у Конча-Заспу необхідно самостійно.  подробнее...

4 чол. 60 хвилин Використати до 31.12.2017
4 людини
60 хвилин
Доступно з 1 року
Використати до 31.12.2017

Екскурсія на базу «Динамо» VIP — що це?

Найближча можливість відвідати базу — період футбольного міжсезоння: з середини грудня до середини лютого. Відвідування тренувальної бази футбольного клубу «Динамо» в Конча-Заспі. Компанія друзів зможе оглянути комплекс, де живуть і готуються до матчів знамениті футболісти. У 6-поверховому будинку знаходяться готельний та медичний комплекси. Можна буде побачити ресторан, плавальний басейн, адміністративні приміщення і походити по кабінетам медичної діагностики. Компанію обов'язково проведуть у клас теоретичної підготовки, де футболісти розробляють моделі гри та вивчають тактику супротивника по архівам. Також вийде пройти до футбольних полів і оглянути критий манеж. У якості приємного бонусу власникові сертифікату вручать футбольний м'яч з автографами гравців клубу.

Як все відбувається?

Щасливчик збере компанію з 4-х друзів і вони самостійно доберуться до Конча-Заспи, де знаходиться клубна навчально-тренувальна база ФК «Динамо». Гід покаже їм основні приміщення готельного та медичного корпусів. Можна буде побачити кімнати футболістів, ресторан, тренажерний та конференц-зали, плавальний басейн і клас теоретичної підготовки. У медичному комплексі гості побувають у кабінетах функціональної діагностики, оглянуть лазні, а також барокамеру, у якій створюється атмосфера гірськолижного курорту. На пам'ять Щасливчику вручать пам'ятний сувенір — футбольний м'яч з автографами спортсменів ФК «Динамо».

Шанс побачити тренувальну базу ФК «Динамо»

Екскурсія на тренувальну базу — чудова можливість побачити «другий дім» знаменитих футболістів. Тут є усе не тільки для повноцінних тренувань, але й для комфортного відпочинку: басейн, більярдна, тренажерний зал, медкомплекс, лазні. Під час проведення екскурсії гравців футбольного клубу не буде на базі.

Дізнатися усе про життя та тренування улюбленої команди

Гості зможуть дізнатися, як проходить підготовка футболістів до турнірів. Вони відвідають усі приміщення тренувальної бази та оглянуть комплекс зовні. Досвідчений гід розповість цікаві історії з життя гравців клубу.

Пам'ятний сувенір — м'яч з автографами футболістів

Приємним подарунком стане футбольний м'яч, на якому поставлять свої автографи футболісти ФК «Динамо». Його наприкінці екскурсії вручать власникові сертифікату.

Місце проведення враження:

ФК "Динамо" Київ
р. Київ, Столичне шосе,45 Показати на мапі

7 відгуків реальних людей

В
Виктор
2 квітня 2017
В экскурсии участвовали 3 поколения поклонников ФК "Динамо": я (болельщицкий стаж 60 лет), сын (болельщицкий стаж 30 лет) и внук (болельщицкий стаж 3 года, а ему всего 9). Все получили огромное удовольствие. Особенно меньшой, когда ему дали подержать Суперкубок 2016 года. Спасибо БОДО за организацию, экскурсоводу Вадиму - за отличную реализацию! Respect!

М
Максим
20 лютого 2017
Очень приятный парень проводил экскурсию! Много чего интересного для себя увидели и узнали. Кому интересна жизнь Динамо изнутри, рекомендую!

13 лютого 2017
Недавно с детьми ходили на экскурсию на стадион "Динамо" . Им очень понравилось! Новые впечатления и познавательно для тех, кто увлекается футболом! Большое спасибо! Отдельная благодарность экскурсоводу Вадиму!

12 лютого 2017
Сертификат от "Бодо" получила как мотивационный подарок на работе. Долго перебирала варианты и в конце-концов решила выбрать экскурсию. Для себя, подруги и мамы, которая с юности болеет за ФКДК. Не смотря на мороз, 5 января было, как-никак, понравилось невероятно и хоть я и была несколько раз и в музее и в Фран-клубе и постоянно ходила на матчи ДК, все было очень ярко, радостно и легко...
Сертификат от "Бодо" получила как мотивационный подарок на работе. Долго перебирала варианты и в конце-концов решила выбрать экскурсию. Для себя, подруги и мамы, которая с юности болеет за ФКДК. Не смотря на мороз, 5 января было, как-никак, понравилось невероятно и хоть я и была несколько раз и в музее и в Фран-клубе и постоянно ходила на матчи ДК, все было очень ярко, радостно и легко. Экскурсовод Вадим, замечательный человек, ему отдельная благодарность. Мы нашли общий язык))) В конечном итоге экскурсия растянулась на 2.5 часа. Но это того стоило, поверьте! Для тех, кому не безразлична жизнь ДК вне поля, выбирайте экскурсию - не пожалеете! Спасибо, Bodo, вы подарили праздник в квадрате!)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень