102248

Подаруй екскурсію на базу «Динамо» VIP!

Шанс побачити у форматі індивідуальної екскурсії головну тренувальну базу знаменитого футбольного клубу «Динамо». Комплекс знаходиться в Конча-Заспі. На території крім футбольних полів та критого манежу, розташована величезна будівля з готелем і медичним центром. Належить побачити кімнати футболістів і тренерів, конференц-зал, клас теоретичної підготовки, зони відпочинку та інші приміщення комплексу. Ексклюзивний подарунок для власника сертифіката — м'яч з автографами футболістів. Екскурсія проходить, коли гравців ФК «Динамо» немає на базі — з середини грудня до другої половини лютого і з червня до середини липня. Добиратися у Конча-Заспу необхідно самостійно.  детальніше

4 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
4 людини
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Доступно з 3 років

Екскурсія на базу «Динамо» VIP — що це?

Найближча можливість відвідати базу — період футбольного міжсезоння: з середини грудня до середини лютого. Відвідування тренувальної бази футбольного клубу «Динамо» в Конча-Заспі. Компанія друзів зможе оглянути комплекс, де живуть і готуються до матчів знамениті футболісти. У 6-поверховому будинку знаходяться готельний та медичний комплекси. Можна буде побачити ресторан, плавальний басейн, адміністративні приміщення і походити по кабінетам медичної діагностики. Компанію обов'язково проведуть у клас теоретичної підготовки, де футболісти розробляють моделі гри та вивчають тактику супротивника по архівам. Також вийде пройти до футбольних полів і оглянути критий манеж. У якості приємного бонусу власникові сертифікату вручать футбольний м'яч з автографами гравців клубу.

Як все відбувається?

Щасливчик збере компанію з 4-х друзів і вони самостійно доберуться до Конча-Заспи, де знаходиться клубна навчально-тренувальна база ФК «Динамо». Гід покаже їм основні приміщення готельного та медичного корпусів. Можна буде побачити кімнати футболістів, ресторан, тренажерний та конференц-зали, плавальний басейн і клас теоретичної підготовки. У медичному комплексі гості побувають у кабінетах функціональної діагностики, оглянуть лазні, а також барокамеру, у якій створюється атмосфера гірськолижного курорту. На пам'ять Щасливчику вручать пам'ятний сувенір — футбольний м'яч з автографами спортсменів ФК «Динамо».

Шанс побачити тренувальну базу ФК «Динамо»

Екскурсія на тренувальну базу — чудова можливість побачити «другий дім» знаменитих футболістів. Тут є усе не тільки для повноцінних тренувань, але й для комфортного відпочинку: басейн, більярдна, тренажерний зал, медкомплекс, лазні. Під час проведення екскурсії гравців футбольного клубу не буде на базі.

Дізнатися усе про життя та тренування улюбленої команди

Гості зможуть дізнатися, як проходить підготовка футболістів до турнірів. Вони відвідають усі приміщення тренувальної бази та оглянуть комплекс зовні. Досвідчений гід розповість цікаві історії з життя гравців клубу.

Пам'ятний сувенір — м'яч з автографами футболістів

Приємним подарунком стане футбольний м'яч, на якому поставлять свої автографи футболісти ФК «Динамо». Його наприкінці екскурсії вручать власникові сертифікату.

Місце проведення враження

3 відгуки від реальних людей