Подаруй антистресовий масаж для двох!

подарували вже 28 941 разів
2 людини
30 хв.
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Сеанс проведуть одночасно в одному кабінеті. Спочатку масажист ретельно розімне верхню частину спини, потім перейде до шиї, а наостанок пропрацює зону лопаток і плечей. Впливаючи на біологічно активні точки, фахівець позбавить від напруги і «скутості» у м'язах.

Чому варто вибрати антистресовий масаж

За допомогою спеціальних розтирань і натискань на шийно-комірцеву зону можна досягти комплексного ефекту: нормалізувати кровообіг, позбутися втоми, активізувати заряд життєвих сил.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

2 364 відгуки

Оксана
12 ноября 2018
Описать на словах то что я получила....Это не возможно!!! это нужно ощутить на себе) Я побывала в раю! я на время просто оторвалась от земли и улетела Мастер Наталья ,я благодарна ей безмерно! Волшебно,Превосходно!!! Я уверенна что в салоне все мастера на своем месте и попадая к ним в руки ты забываешь как тебя зовут)) Советую всем Spa-Sense( я была на Подоле) СПАСИБО БОЛЬШОЕ!!!!!!
Мария
9 ноября 2018
https://www.facebook.com/100001295305736
Аромамассаж, это что то невероятное! Была в салоне Spa-Sense, на Кирилловской 31б, массажист Катя, настоящий профессионал своено дела! Спасибо большое за такое яркое впечатление!
Ольга
19 октября 2018
Спасибо большое. Очень понравилось впечатление. Думаю получится воспользоваться ещё. И буду советовать друзьям и знакомым.
Татьяна
17 октября 2018
https://www.facebook.com/1633280707
Проходила процедуру на Тараса Шевченко, в салоне Spa-sense. Осталась довольна. Приятная атмосфера, музыка, температура в помещении. Массажист отличный!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки