2376
 

Подаруй антистресовий масаж для двох!

Майстерний масаж шийно-комірцевої зони, який дозволить зануритися у вир розслаблення! Всього за 1 сеанс йдуть найменші сліди втоми і відновлюється баланс життєвих сил. Секрет такого ефекту в індивідуального комбінації технік, що поєднує прийоми точкового впливу, розтирання і поглажування. Насолодитися процедурою належить одночасно в 1 кімнаті.  детальніше

2 чол. 30 хвилин Використати до 31.05.2017
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 21 700 раз
2 людини
30 хвилин
Використати до 31.05.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років

Антистресовий масаж для двох — що це?

Сеанс релаксації у виконанні висококваліфікованих масажистів. В його основі   класична європейська техніка масажу шийно-комірцевої зони, яка забезпечує глибоку опрацювання м'язів шиї та передпліччя. Надається можливість одночасного проходження процедури для двох в одній кімнаті.

Як все проходить?

Щасливчики відвідають розкішний салон, де їх чекає приємна релаксація. Спочатку майстри уточнять стан здоров'я кожного Щасливчика і врахують їхні побажання, а потім виконають європейську техніку масажу шиї і передпліч. Процедура проходить одночасно в одній кімнаті.

Глибока проробка шийно-комірцевої зони

Не секрет, що одна з найбільш проблемних зон всіх людей — це шия, яка постійно затікає від напруги. Техніка масажу шийно-комірцевої зони, що поєднує прийоми погладжувань, розтирання і точкові натискання, тонко і точно визначить, а потім відпустить «кнопки» втоми і роздратування. І головне — запустить природні механізми відновлення.

Моментальний цілющий ефект:

  • зніме дискомфорт і скутість м'язів шиї та передпліччя
  • нормалізує кровообіг в області головного мозку
  • усуне втому

Процедура одночасно в 1 кімнаті

Антистресовий масаж виконають одночасно 2 досвідчених майстра. При цьому, гості перебуватимуть в 1 кімнаті. Така розкіш доступна далеко не в кожному салоні столиці! Спільний сеанс буде особливо приємним і заощадить дорогоцінний час, який зазвичай втрачається в очікуванні один одного.

Місце проведення враження

1967 відгуків реальних людей

Антистресовий масаж для двох

650 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39