Подарунки на Старий Новий рік 2018

Як це працює?

Легко купити

 • Крок 1

  Додай від 1 до 10 вражень в подарунковий набір

 • Крок 2

  Вибери зручний спосіб доставки та оплати

 • Крок 3

  Подаруй враження в красивій коробці або відправ на e-mail!

Легко скористатися

 • Крок 1

  Вибери одне враження із подарованих

 • Крок 2

  Забронюй враження на зручні дату та час

 • Крок 3

  Отримай незабутні враження!

 • Новорічне торжество не вичерпується однієї ночі, коли за народним придане приходить Дідусь Мороз і дарує всім щедрі подарунки. Це не просто свято, а багатовікова традиція. Так що це торжество передбачає не тільки ошатну вічнозелену різдвяну ялинку як символ наступаючого року, але і важливий обряд на честь сезону, що минає. При цьому, подарунок до Нового року вибрати просто, а ось подарунок до Різдва вже набагато складніше. А коли на носі Старий Новий рік, ідей практично не залишається. Але тільки не Bodo!

  Мало просто добре і яскраво зустріти наступаючий рік, потрібно гідно провести рік, що минає. Так, що слід заздалегідь подумати про святковому столі на Старий Новий рік, продумати смачне і поживне меню, а також не забути про незвичайні сюрпризи. Отже, що дарувати на Старий Новий рік найкраще? Пригадайте, які ви підготували вітання з Миколою. Ці свята багато в чому схожі, з однією лише різницею: там ми вибирали подарунки дітям, а тепер належить привітати дорослих. 

  Важливо враховувати характер цього свята. Справа в тому, що проводжати рік, що минає, слід тільки на позитивній ноті, уникаючи дрібних образ і думок про нереалізовані бажання. Тому зазвичай дарують подарунки скромні, але зі смаком. Радимо вам вибрати подарунок по зодіаку: завдяки цьому методу часто можна натрапити на свіжі ідеї. Важливо приділити увагу близьким людям, порадувати їх хорошими емоціями і налаштувати на позитивне самовідчуття.

  Часом, саме подарунок стає тим самим заповітним ключем до низки удач!

  Оригінальний подарунок на Старий Новий рік від Бодо

  Вибір святкового подарунка завжди накладає певну частку відповідальності. Збирайтеся ви замовити подарунок на День народження або вибрати найромантичніший подарунок на 8 березня - завжди велика відповідальність. Кожен з нас хоче для улюблених людей тільки кращого, неважливо, чи йдеться про довгоочікуваний відпочинок або новому светрі. Погодьтеся, негоже розчарувати рідної людини в новорічний вечір?

  Однак ризик завжди присутній, хіба що Ви віддаєте перевагу звичайним рішенням нестандартні альтернативи у вигляді подарункових сертифікатів. Наприклад, Ви гадаєте, що подарувати дівчині на Старий Новий рік, однак знайти оригінальне рішення в одноманітності магазинних пропозицій нелегко.

  Наступний крок – інтернет і подарунок у вигляді враження від Бодо. Для прекрасних дам представлений величезний спектр послуг – від розслабляючого відпочинку в салоні і масажних технік до захоплюючих майстер-класів. Моно придбати подарунковий СПА-сертифікат, а можна влаштувати неймовірне побачення. Ідеї таких романтичних зустрічей ви завжди знайдете в розділі "Що подарувати на День закоханих?".

  Якщо ж мова йде про чоловічому презент, то можна вибрати відвідування стрілецького комплексу, розслабляючий масаж або екстремальний дозвілля. Як варіант, можна поглянути також на враження спільного характеру - від романтичних вечорів наодинці до відвідування хаммама.

  Окремо йде низка дитячих сюрпризів. Вони можуть бути як пізнавального характеру у вигляді майстер-класу, так і проходити в ігровій формі. Все залежить лише від Вашого бюджету і смакових уподобань. Ідеї в подарунок на День захисника Вітчизни також є на сайті. 

  Для тих, хто цінує оригінальні подарункові рішення, Бодо стане справжньою знахідкою! Читайте також:

  • як вибрати подарунок на річницю дівчині
  • що купити на весілля
  • що подарувати на День ангела