100978
 

Подаруй аромамасаж для двох!

Загальний розслабляючий масаж тіла, який поєднує європейську класичну техніку та авторський підхід майстрів. Під час процедури на шкіру наноситься унікальна аромакомпозиція ручної роботи на основі натуральних олій. Сеанс дозволить відновити розтрачені сили та відчути внутрішню гармонію. Проходить для двох одночасно в одній кімнаті. Після масажу пропонується чашка ароматного чаю. детальніше

2 чол. 1 годину Використати до 30.04.2017
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 23 698 раз
2 людини
1 годину
Використати до 30.04.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років

Аромамасаж для двох — що це?

Загальний масаж усього тіла на основі європейської класичної техніки з авторською постановкою масажистів престижного салону. Під час процедури на шкіру втирається невелика кількість натуральних олій, які являють собою унікальну аромакомпозицію з високим зволожуючим ефектом. Цей сеанс релаксації стимулює організм в цілому й повністю звільняє від стресу. Процедура для двох проходить одночасно в кімнаті з приглушеним світлом та приємною музикою.

Як все відбувається?

Опинившись на місці, Щасливчики познайомляться зі своїми майстрами, які уточнять стан здоров'я і складуть індивідуальну програму масажу. Такий підхід дозволить зробити процедуру максимально приємною та ефективною. Протягом години Щасливчики зможуть відчути всі переваги європейської класичної техніки масажу в поєднанні з авторським підходом майстрів та унікальною аромакомпозицією, перебуваючи в одній кімнаті. Буде оброблено все тіло — від верхівки голови до кінчиків пальців. Після сеансу належить насолодитися приємною бесідою за чашкою чаю.

Сеанс релаксації проходить одночасно в одній кімнаті

Нікому не доведеться чекати своєї черги. У салоні працює кілька майстрів, які майстерно володіють цією технікою масажу. Більш того, процедура пройде не тільки одночасно, але ще й в одній кімнаті.

Унікальна композиція із натуральних масел

Аромамасаж передбачає використання невеликої кількості масла, що забезпечує необхідний рівень ковзання. Майстри наносять на тіло унікальну аромакомпозицію. Це особливе поєднання натуральних олій, які мають легкий та приємний аромат, а також чудово зволожують шкіру.

All inclusive

Для комфортного проходження процедури нададуть усі необхідні приналежності — одноразові капці, білизну і м'який рушник. А після сеансу буде чекати приємне частування — смачний і ароматний чай на травах.

Місце проведення враження

Фотографії враження

881 відгук реальних людей

Аромамасаж для двох

800 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39