25393
 

Подаруй містичну екскурсію по Києву для двох!

Тригодинний екскурс у містичне минуле столиці, цікавий як для жителів міста, так і для його гостей! Історії відьом-киевиць, таємничі зникнення, страшні язичницькі обряди — досвідчений гід розповість шокуючі факти про стародавній Київ. Маршрут екскурсії включає відвідування Замкової гори, Андріївського узвозу, Старокиївської гори і навіть старовинного кладовища! Прогулянка пройде в групі, учасникам необхідно самостійно дістатися до місця старту — фонтану «Самсон» неподалік від ст. м. «Контактовая площа». подробнее...

2 чол. до 3 годин Використати до 30.09.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 11 914 раз
2 людини
до 3 годин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 30.09.2017

Екскурсія «Містика Києва» для двох - що це?

Захоплююча пішохідна екскурсія найтаємничішими місцями столиці України, що триває 3 години. Проходить у групі під керівництвом досвідченого гіда. Він повідає безліч містичних історій, які не піддаються простому логічному поясненню. Маршрут включає відвідування Замкової гори, Андріївського узвозу, Старокиївської гори і навіть покинутого цвинтаря. Це центральна частина Києва з приголомшливою архітектурою - старовинний Подол.

Як це відбувається?

Щасливчикам доведеться самостійно дістатися до місця старту екскурсії. Група збирається біля фонтану «Самсон», що неподалік від метро «Контрактова площа». Тут на учасників туру чекатиме гід, який почне прогулянку у найстаровиннішому районі столиці - на Подолі. Екскурсовод розповість безліч цікавих фактів і містичних легенд про минуле та сьогодення київських вулиць. Разом з групою Щасливчикам випаде нагода відвідати пам'ятки Києва, поглянути по-новому на історію міста. Трансфер та проживання для гостей столиці не входять у вартість послуги.

Цікавий маршрут у серці міста

У програму екскурсії входить відвідування таких легендарних місць як Андріївський узвіз, Старокиївська гора, Замкова гора, вулиця Чорна Грязь. Учасники прогулянки будуть заглядати в найпотаємніші куточки і навіть побувають на старовинному покинутому кладовищі. Для особистої зручності варто віддати перевагу комфортному одягу і взуттю.

Супровід професійного гіда

Пішохідна прогулянка выдбудеться під керівництвом досвідченого гіда, який довгий час вивчав містичні факти з історії Києва. Він зможе відповісти на будь-яке питання, що виникне в ході екскурсії.

Містичні таємниці Києва

Учасники прогулянки почують унікальні факти, про які мало пишуть в підручниках, але які мали місце у далекому минулому Києва. Екскурсовод розповість про загадкові зустрічі з потойбічними силами, таємничі зникнення, містичні історії відьом-києвиць, шокуючі язичницькі традиції, прокляття київського князя і багато чого іншого.

Місце проведення враження:

Цікавий Київ
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

84 відгуків реальних людей

21 березня 2017
Ходили с мужем на экскурсию "Мистический Киев", я первый раз была в Киеве на экскурсии, хотя живу здесь ))) экскурсовод Светлана очень интересно все рассказывала, очень понравилось, много нового узнала) Подарок - впечатление подарил муж, и вот захотелось очень на экскурсию, надеюсь- теперь буду чаще ходить на экскурсии)))

16 березня 2017
Всем рекомендую!!! Всё прошло замечательно. Все остались довольны. Обязательно воспользуюсь Вашими услугами ещё раз. Даже на 8 марта была связь и можно было получить нужную информацию

28 лютого 2017
Очень содержательная экскурсия с т.з. исторических фактов жителей и построек этой части Киева. К сожалению, от мистического - некоторые окололегендные прибаутки, не более. Важно, чтобы сам экскурсовод верил в мистику и ее атмосферу, а не разбавлял ею историю. После прочтения книг Лады Лузиной о киевицах ожидания были выше, хотелось бы порекомендовать эти книги и для организаторов мероприятия. В...
Очень содержательная экскурсия с т.з. исторических фактов жителей и построек этой части Киева. К сожалению, от мистического - некоторые окололегендные прибаутки, не более. Важно, чтобы сам экскурсовод верил в мистику и ее атмосферу, а не разбавлял ею историю. После прочтения книг Лады Лузиной о киевицах ожидания были выше, хотелось бы порекомендовать эти книги и для организаторов мероприятия. В любом случае, приятно было побывать в любимых местах, спасибо

З
Светлана
20 лютого 2017
Мы с мужем работаем на Подоле, но как обычно, никогда не хватает времени на то, чтобы не спеша пройтись по его знаменитым улочкам, посетить значимые места, просто полюбоваться им. Спасибо нашим детям, которые подарили нам экскурсию "Мистика Киева". Очень повезло с экскурсоводом Светланой. Видно, что человек любит свой город и дело, которым занимается. Мы много узнали о тайнах Подола и смогли заново открыть для себя это место.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень