25393
 

Подаруй містичну екскурсію по Києву для двох!

Тригодинний екскурс у містичне минуле столиці, цікавий як для жителів міста, так і для його гостей! Історії відьом-киевиць, таємничі зникнення, страшні язичницькі обряди — досвідчений гід розповість шокуючі факти про стародавній Київ. Маршрут екскурсії включає відвідування Замкової гори, Андріївського узвозу, Старокиївської гори і навіть старовинного кладовища! Прогулянка пройде в групі, учасникам необхідно самостійно дістатися до місця старту — фонтану «Самсон» неподалік від ст. м. «Контактовая площа». подробнее...

2 чол. до 3 годин Використати до 31.10.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 12 525 раз
2 людини
до 3 годин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2017

Екскурсія «Містика Києва» для двох - що це?

Захоплююча пішохідна екскурсія найтаємничішими місцями столиці України, що триває 3 години. Проходить у групі під керівництвом досвідченого гіда. Він повідає безліч містичних історій, які не піддаються простому логічному поясненню. Маршрут включає відвідування Замкової гори, Андріївського узвозу, Старокиївської гори і навіть покинутого цвинтаря. Це центральна частина Києва з приголомшливою архітектурою - старовинний Подол.

Як це відбувається?

Щасливчикам доведеться самостійно дістатися до місця старту екскурсії. Група збирається біля фонтану «Самсон», що неподалік від метро «Контрактова площа». Тут на учасників туру чекатиме гід, який почне прогулянку у найстаровиннішому районі столиці - на Подолі. Екскурсовод розповість безліч цікавих фактів і містичних легенд про минуле та сьогодення київських вулиць. Разом з групою Щасливчикам випаде нагода відвідати пам'ятки Києва, поглянути по-новому на історію міста. Трансфер та проживання для гостей столиці не входять у вартість послуги.

Цікавий маршрут у серці міста

У програму екскурсії входить відвідування таких легендарних місць як Андріївський узвіз, Старокиївська гора, Замкова гора, вулиця Чорна Грязь. Учасники прогулянки будуть заглядати в найпотаємніші куточки і навіть побувають на старовинному покинутому кладовищі. Для особистої зручності варто віддати перевагу комфортному одягу і взуттю.

Супровід професійного гіда

Пішохідна прогулянка выдбудеться під керівництвом досвідченого гіда, який довгий час вивчав містичні факти з історії Києва. Він зможе відповісти на будь-яке питання, що виникне в ході екскурсії.

Містичні таємниці Києва

Учасники прогулянки почують унікальні факти, про які мало пишуть в підручниках, але які мали місце у далекому минулому Києва. Екскурсовод розповість про загадкові зустрічі з потойбічними силами, таємничі зникнення, містичні історії відьом-києвиць, шокуючі язичницькі традиції, прокляття київського князя і багато чого іншого.

Місце проведення враження:

Цікавий Київ
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

91 відгук

А
Анжелика
17 травня 2017
Сертификат мне подарили дети на день рождения. Я выбрала экскурсию мистический Киев на двоих. Пошли с мужем 8 мая. Экскурсию проводила Светлана. Ей огромное спасибо! Экскурсия очень понравилась. Много интересной информации и мест о которых мы даже не знали . Три часа пролетели незаметно. Несмотря на дождь остались довольные и долго еще находились под впечатлением и в позитивном настроении!

16 травня 2017
13.05 посетила экскурсию "Мистика Киева для двоих". Это было замечательно, несмотря на погоду мы прошли всю тропу, послушали пре-интереснейшую экскурсию! Больше всего нам понравилась экскурсовод, которая проводила данную экскурсию. Выбрала "Мистику Киева для двоих", чтобы узнать, как всё проходит, присутствовали первый раз. Подарок безумно понравился! Подарили на День рождения коллеги по работе.

Я
Ярослав
16 травня 2017
Были с женой на экскурсии 13.05.2017. Проводила экскурсию женщина, жаль не запомнил имя. Понравилось все, от ухоженности несмотря на то что лазили по горам и заканчивая большим обьемом информации, а также тактичности позитива и других положительных качеств человека. Короче говоря большое спасибо. Я как коренной Киевлянин в этих местах был но абсолютно не вдумывался в историю и глубину. Короче говоря большое спасибо!!!

Т
Татьяна
4 травня 2017
Все понравилось, экскурсия увлекательная, экскурсовод приветливый

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень