25393
 

Подаруй містичну екскурсію по Києву для двох!

Тригодинний екскурс у містичне минуле столиці, цікавий як для жителів міста, так і для його гостей! Історії відьом-киевиць, таємничі зникнення, страшні язичницькі обряди — досвідчений гід розповість шокуючі факти про стародавній Київ. Маршрут екскурсії включає відвідування Замкової гори, Андріївського узвозу, Старокиївської гори і навіть старовинного кладовища! Прогулянка пройде в групі, учасникам необхідно самостійно дістатися до місця старту — фонтану «Самсон» неподалік від ст. м. «Контактовая площа». подробнее...

2 чол. до 3 годин Використати до 31.08.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 10 955 раз
2 людини
до 3 годин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.08.2017

Екскурсія «Містика Києва» для двох - що це?

Захоплююча пішохідна екскурсія найтаємничішими місцями столиці України, що триває 3 години. Проходить у групі під керівництвом досвідченого гіда. Він повідає безліч містичних історій, які не піддаються простому логічному поясненню. Маршрут включає відвідування Замкової гори, Андріївського узвозу, Старокиївської гори і навіть покинутого цвинтаря. Це центральна частина Києва з приголомшливою архітектурою - старовинний Подол.

Як це відбувається?

Щасливчикам доведеться самостійно дістатися до місця старту екскурсії. Група збирається біля фонтану «Самсон», що неподалік від метро «Контрактова площа». Тут на учасників туру чекатиме гід, який почне прогулянку у найстаровиннішому районі столиці - на Подолі. Екскурсовод розповість безліч цікавих фактів і містичних легенд про минуле та сьогодення київських вулиць. Разом з групою Щасливчикам випаде нагода відвідати пам'ятки Києва, поглянути по-новому на історію міста. Трансфер та проживання для гостей столиці не входять у вартість послуги.

Цікавий маршрут у серці міста

У програму екскурсії входить відвідування таких легендарних місць як Андріївський узвіз, Старокиївська гора, Замкова гора, вулиця Чорна Грязь. Учасники прогулянки будуть заглядати в найпотаємніші куточки і навіть побувають на старовинному покинутому кладовищі. Для особистої зручності варто віддати перевагу комфортному одягу і взуттю.

Супровід професійного гіда

Пішохідна прогулянка выдбудеться під керівництвом досвідченого гіда, який довгий час вивчав містичні факти з історії Києва. Він зможе відповісти на будь-яке питання, що виникне в ході екскурсії.

Містичні таємниці Києва

Учасники прогулянки почують унікальні факти, про які мало пишуть в підручниках, але які мали місце у далекому минулому Києва. Екскурсовод розповість про загадкові зустрічі з потойбічними силами, таємничі зникнення, містичні історії відьом-києвиць, шокуючі язичницькі традиції, прокляття київського князя і багато чого іншого.

Місце проведення враження:

81 відгук

З
Светлана
Вчора
Мы с мужем работаем на Подоле, но как обычно, никогда не хватает времени на то, чтобы не спеша пройтись по его знаменитым улочкам, посетить значимые места, просто полюбоваться им. Спасибо нашим детям, которые подарили нам экскурсию "Мистика Киева". Очень повезло с экскурсоводом Светланой. Видно, что человек любит свой город и дело, которым занимается. Мы много узнали о тайнах Подола и смогли заново открыть для себя это место.

4 січня 2017
Мы получили впечатление в подарок от Нашего Друга. Нам очень понравилась экскурсия. Гид рассказывала занимательно и интересно. Мой Муж, коренной Киевлянин, который очень много знает о Киеве. Даже для Него некоторые факты, поведанные во время экскурсии, были новыми. Несмотря на холодную погоду, мы получили массу удовольствия.

В
Віталій
26 грудня 2016
Подарунок отримав від колег по роботі. Дуже сподобалася екскурсія, рекомендую всім. Вразила екскурсовод Світлана, зачарувала розповіддю, час пройшов дуже бистро і цікаво, ніколи не помічав деталей, про які йшлося в екскурсії. Дякую bodo за цікаво проведений час!!!!!

Б
Бутылина Елена
6 листопада 2016
Впечатление нам подарила дочь. Идея нам понравилась. Выбрали "Мистический Киев" чтобы лучше узнать родной город. Экскурсия оказалась интересной, нестандартной; приятная экскурсовод, увлеченная Киевом и его историей. На первый взгляд сложный для "возрастной" пары маршрут, был спланирован очень разумно, с уместными паузами для "передышек". В итоге усталости после 3-х часов пеших странствий не чувствовалось. Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень