Подаруйте прогулянку на гіроскутері!

подарували вже 5 836 разів
1 людина
45 хв.
Доступно з 10 років
Використати до 30.11.2019
від 20 кг до 100 кг
Форма одягу – зручна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Досвідчений тренер зустріне учасника в Маріїнському парку. Після ознайомлення з правилами безпеки та інструктажу почнеться практика. Гіроскутер реагує на рухи пасажира — досить змістити центр ваги тіла. Через кілька хвилин навчання управління стає інстинктивним, після чого клієнт зможе проїхатися алеями парку.

Чому ми вибрали прокат Segway

Прокат знаходиться в самому центрі Києва — Маріїнському парку. Його площа близько 9 га, тому тут досить простору, щоб опанувати ази катання на гіроскутері. Компанія Segway пропонує своїм клієнтам безкоштовний інструктаж.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

31 відгук

Татьяна
23 вересня 2018
Вчера дети катались на героскутерах в парке, остались очень довольны. Работа инструктора тоже на высоте. До этой прогулки дети ни разу не ездили на героскутерах, а тут после минимального и содержательного инструктажа уже летали по парку. Получили море удовольствия. Спасибо за отлично проведенное время.
Юлия
29 вересня 2017
Впечатление "Прогулка на гироскутере для двоих" подарили друзья мужу на день рождение. Лучшего подарка нельзя было и придумать! Все очень понравилось. Работа ребят с сайта Bodo - на высшем уровне!!!
Екатерина
1 вересня 2017
https://www.facebook.com/100001467499763
очень понравилась прогулка на гироскутере. мужчина, который меня учил, был очень обходительный и приятный!спасибо!
Екатерина
29 серпня 2017
Все понравилось:) это было впечатление- подарок от подруги

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.