102268
 

Подаруй прогулянку на гіроскутері !

Катання на гіроскутері — компактній платформі, якою можна керувати за допомогою нахилів тіла. Транспортний засіб не має керма, він виконаний у формі поперечної планки з колесами з боків. Пасажир стає на платформу в повний зріст, і зміщуючи центр тяжіння тіла, змушує гіроскутер рухатися вперед. Вбудовані датчики реагують на зміну положень — за рахунок цього гіроцикл їде вперед, повертає, розганяється і гальмує. Прогулянка пройде в Маріїнському парку. Прогулянка триває 45 хвилин, в цей час входить короткий 5-хвилинний інструктаж. Максимальна швидкість гироскутера — 10 км/ч. детальніше

1 чол. 45 хвилин Використати до 31.07.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 182 рази
1 людина
45 хвилин
Використати до 31.07.2017
Обмеження: - до 100 кг
Доступно з 10 років

Прогулянка на гіроскутері — що це?

Гіроскутер на 2 колесах без керма — ідеальний варіант прогулянкового транспорту. Щоб керувати ним, не потрібно прикладати зусиль. Система балансування, вмонтована всередину гіроцикла, реагує на всі рухи пасажира. Досить нахилити корпус або перенести центр ваги з п'яток на носки — і гіроскутер поїде вперед. Через 5 хвилин всі рухи стають інстинктивними, і ти перестаєш помічати платформу під ногами. Катання пройде в Маріїнському парку.

Як все проходить?

Пункт прокату гіроциклів знаходиться в Маріїнському парку. Щасливчик приїде на місце, йому підберуть електричний гіроскутер та пояснять основні принципи управління ним. Інструктаж займе 5 хвилин, після чого можна присвятити час самостійнії прогулянці. З урахуванням навчання оренда розрахована на 45 хвилин. Щасливчик зможе кататися де завгодно за умови, що поверне гіроскутер в пункт прокату до обумовленого часу.

Електричні гіроскутери з системою балансування

За простою конструкцією сучасного гіроцикла ховається низка технічних інновацій. У двоколісну платформу вмонтовані гіроскопічні датчики. Вони визначають положення тіла пасажира і фіксують зміну тиску на платформу. Отримані дані передаються в електронну систему, яка керує рухом гіроскутера.

Тест-драйв гіроскутера

Для прогулянки на електричному транспорті у пасажира буде 45 хвилин. Невеликий інструктаж, який проведуть попередньо, враховано в цей час. Максимальна швидкість гіроцикла — 10 км/год.

Прогулянка по Маріїнському парку

Пункт прокату гіроскутерів розташований в одному з центральних парків міста — Маріїнському. Парк має площу майже 9 га — тут достатньо простору, щоб покататися. 

Місце проведення враження

8 відгуків реальних людей