102268
 

Подаруй прогулянку на гіроскутері !

Катання на гироскутере — компактній платформі, якою можна керувати за допомогою нахилів тіла. Транспортний засіб не має керма, воно виконано у формі поперечної планки з колесами з боків. Пасажир стає на платформу в повний зріст і, зміщуючи центр тяжіння тіла, призводить гироскутер в рух. Вбудовані датчики реагують на зміну положень — за рахунок цього гироцикл їде вперед, повертає, розганяється і гальмує. Прогулянка пройде в Маріїнському парку. Прогулянка триває 45 хвилин, в цей час входить короткий 5-хвилинний інструктаж. Максимальна швидкість гироскутера — 10 км/ч. подробнее...

1 чол. 45 хвилин Використати до 31.10.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 322 раз
1 людина
45 хвилин
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2017

Прогулянка на гіроскутері — що це?

Гіроскутер на 2 колесах без керма — ідеальний варіант прогулянкового транспорту. Щоб керувати ним, не потрібно прикладати зусиль. Система балансування, вмонтована всередину гіроцикла, реагує на всі рухи пасажира. Досить нахилити корпус або перенести центр ваги з п'яток на носки — і гіроскутер поїде вперед. Через 5 хвилин всі рухи стають інстинктивними, і ти перестаєш помічати платформу під ногами. Катання пройде в Маріїнському парку.

Як все проходить?

Пункт прокату гіроциклів знаходиться в Маріїнському парку. Щасливчик приїде на місце, йому підберуть електричний гіроскутер та пояснять основні принципи управління ним. Інструктаж займе 5 хвилин, після чого можна присвятити час самостійнії прогулянці. З урахуванням навчання оренда розрахована на 45 хвилин. Щасливчик зможе кататися де завгодно за умови, що поверне гіроскутер в пункт прокату до обумовленого часу.

Електричні гіроскутери з системою балансування

За простою конструкцією сучасного гіроцикла ховається низка технічних інновацій. У двоколісну платформу вмонтовані гіроскопічні датчики. Вони визначають положення тіла пасажира і фіксують зміну тиску на платформу. Отримані дані передаються в електронну систему, яка керує рухом гіроскутера.

Тест-драйв гіроскутера

Для прогулянки на електричному транспорті у пасажира буде 45 хвилин. Невеликий інструктаж, який проведуть попередньо, враховано в цей час. Максимальна швидкість гіроцикла — 10 км/год.

Прогулянка по Маріїнському парку

Пункт прокату гіроскутерів розташований в одному з центральних парків міста — Маріїнському. Парк має площу майже 9 га — тут достатньо простору, щоб покататися. 

Місце проведення враження:

Segway-клуб
м. арсенальна, Маріїнський парк. Показати на мапі

13 відгуків реальних людей

13 квітня 2017
Ребенку на день рождения подарили десять впечатлений Bodo. Очень долго не могли определиться куда пойти. Выбрали катание на гироскутере и остались довольны :) Спасибо большое Bodo за впечатление.

6 квітня 2017
Впечатлением осталась довольна. В прокате работают приветливые ребята, по телефону подробно рассказали как их найти и при встрече провели инструктаж, помогли стать на гироборд. Спасибо!

Про
Ольга
5 квітня 2017
В эту субботу (1.04) катались с сыном на гироскутере... Впечатление нам подарил друг. Сын (12 лет) с первого раза стал и поехал, масса эмоций

Про
Ольга
3 квітня 2017
В эту субботу (1.04) катались с сыном на гироскутере... Впечатление нам подарил друг. Сын (12 лет) с первого раза стал и поехал, масса эмоций ярких

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень