102268
 

Подаруй прогулянку на гіроскутері!

Катання на гіроскутері — компактному борді, яким можна керувати за допомогою нахилів тіла. Транспортний засіб не має керма. Пасажир стає на платформу в повний зріст і, зміщуючи центр тяжіння тіла, змушує гіроскутер рухатись. Вбудовані датчики реагують на зміну положень — за рахунок цього незвичайний пристрій їде вперед, повертає, розганяється й гальмує. Прогулянка відбудеться в Маріїнському парку. Вона триває 45 хвилин, у цей час входить короткий 5-хвилинний інструктаж. Максимальна швидкість гіроскутера — 10 км/год. детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 31.12.2018
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 5 099 раз
1 людина
45 хвилин
Форма одягу - зручна
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 10 років
Використати до 31.12.2018

Прогулянка на гіроскутері — що це?

Гіроскутер — ідеальний варіант прогулянкового транспорту. Щоб керувати ним, не потрібно докладати зусиль. Система балансування, вмонтована всередину незвичайного транспорту, реагує на всі рухи пасажира. Досить нахилити корпус або перенести центр ваги з п'яток на пальці ніг — і гіроскутер поїде вперед. Через 5 хвилин всі рухи стають інстинктивними, і людина перестає помічати платформу під ногами.

Як все відбувається?

Пункт прокату гіроскутерів знаходиться у Маріїнському парку. Щасливчик приїде на місце, де йому підберуть електричний гіроскутер та пояснять основні принципи керування ним. Інструктаж займе 5 хвилин, після чого можна присвятити час самостійній прогулянці. З урахуванням навчання оренда розрахована на 45 хвилин. Щасливчик зможе кататися де завгодно за умови, що поверне гіроскутер до пункту прокату до обумовленого часу.

Електричні гіроскутери з системою балансування

За простою конструкцією сучасного гіроскутера ховається низка технічних інновацій. У двоколісну платформу вмонтовані спеціальні датчики. Вони визначають положення тіла пасажира й фіксують зміну тиску на борд. Отримані дані передаються до електронної системи, яка керує рухом гіроскутера.

Тест-драйв гіроскутера

Для прогулянки на електричному транспорті у Щасливчика буде 45 хвилин. Невеликий інструктаж, який проведуть попередньо, врахований у цей час. Максимальна швидкість гіроскутера — 10 км/год.

Прогулянка Маріїнським парком

Пункт прокату розташований в одному з центральних парків міста — Маріїнському. Він має площу майже 9 га — тут достатньо простору, щоб покататися.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Segway - Прокат
м. Арсенальна, Маріїнський парк. Показати на мапі

30 відгуків

Ю
Юлия
29 вересня 2017
Впечатление "Прогулка на гироскутере для двоих" подарили друзья мужу на день рождение. Лучшего подарка нельзя было и придумать! Все очень понравилось. Работа ребят с сайта Bodo - на высшем уровне!!!

1 вересня 2017
очень понравилась прогулка на гироскутере. мужчина, который меня учил, был очень обходительный и приятный!спасибо!

Е
Екатерина
29 серпня 2017
Все понравилось:) это было впечатление- подарок от подруги

18 серпня 2017
Очень понравилось. Катались с сыном по всей территории Марьинского парка. Если честно, боялась, но все происходит очень интуитивно, легко, быстро осваиваешь технику. Хочется еще! )

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень