102268
 

Подаруй прогулянку на гіроскутері !

Катання на гироскутере — компактній платформі, якою можна керувати за допомогою нахилів тіла. Транспортний засіб не має керма, воно виконано у формі поперечної планки з колесами з боків. Пасажир стає на платформу в повний зріст і, зміщуючи центр тяжіння тіла, призводить гироскутер в рух. Вбудовані датчики реагують на зміну положень — за рахунок цього гироцикл їде вперед, повертає, розганяється і гальмує. Прогулянка пройде в Маріїнському парку. Прогулянка триває 45 хвилин, в цей час входить короткий 5-хвилинний інструктаж. Максимальна швидкість гироскутера — 10 км/ч. подробнее...

1 чол. 45 хвилин Використати до 30.09.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 074 раз
1 людина
45 хвилин
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 10 років
Використати до 30.09.2017

Прогулянка на гіроскутері — що це?

Гіроскутер на 2 колесах без керма — ідеальний варіант прогулянкового транспорту. Щоб керувати ним, не потрібно прикладати зусиль. Система балансування, вмонтована всередину гіроцикла, реагує на всі рухи пасажира. Досить нахилити корпус або перенести центр ваги з п'яток на носки — і гіроскутер поїде вперед. Через 5 хвилин всі рухи стають інстинктивними, і ти перестаєш помічати платформу під ногами. Катання пройде в Маріїнському парку.

Як все проходить?

Пункт прокату гіроциклів знаходиться в Маріїнському парку. Щасливчик приїде на місце, йому підберуть електричний гіроскутер та пояснять основні принципи управління ним. Інструктаж займе 5 хвилин, після чого можна присвятити час самостійнії прогулянці. З урахуванням навчання оренда розрахована на 45 хвилин. Щасливчик зможе кататися де завгодно за умови, що поверне гіроскутер в пункт прокату до обумовленого часу.

Електричні гіроскутери з системою балансування

За простою конструкцією сучасного гіроцикла ховається низка технічних інновацій. У двоколісну платформу вмонтовані гіроскопічні датчики. Вони визначають положення тіла пасажира і фіксують зміну тиску на платформу. Отримані дані передаються в електронну систему, яка керує рухом гіроскутера.

Тест-драйв гіроскутера

Для прогулянки на електричному транспорті у пасажира буде 45 хвилин. Невеликий інструктаж, який проведуть попередньо, враховано в цей час. Максимальна швидкість гіроцикла — 10 км/год.

Прогулянка по Маріїнському парку

Пункт прокату гіроскутерів розташований в одному з центральних парків міста — Маріїнському. Парк має площу майже 9 га — тут достатньо простору, щоб покататися. 

Місце проведення враження:

Segway-клуб
м. арсенальна, Маріїнський парк. Показати на мапі

9 відгуків реальних людей

До
Катерина
17 березня 2017
Сертификат мне подарила лучшая подруга, мне очень понравилось, никогда раньше не пробывала, но у меня почти сразу же получилось. Советую всем

27 грудня 2016
Подарила подруге 10 впечатлений, из которых она выбрала именно это. И меня ещё с собой взяла) Заряд положительной энергии присутствовал и у меня, и у неё далеко ещё не один день. Гироборд реагирует на малейшие движения тела. И времени более чем достаточно, чтобы накататься. Отдельное спасибо Бодо за хороший сервис:)

26 жовтня 2016
Впечатление получилось очень ярким, покатался и я и моя дочь, которая освоила гироборд за несколько минут, получили массу позитивных эмоций, которые обсуждали весь день. После катания всерьез задумались о том, что теперь есть прекрасный вариант подарка на юбилей дочери - покупка гироборда! Спасибо BODO за великолепный сервис и внимание к клиентам. Отдельная благодарность Ирине Косенковой за прекрасный подарок!

Т
Таня
21 вересня 2016
Подарила крестнице на День рождения. Каталась вместе с мамой. Остались очень довольны. Хороший и удобный сервис bodo. Можна выбрать подарок на любой вкус, а использовать в удобное время. С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень