102268
 

Прогулянка на гіроскутері

Катання на гіроскутері — компактній платформі, якою можна керувати за допомогою нахилів тіла. Транспортний засіб не має керма, він виконаний у формі поперечної планки з колесами з боків. Пасажир стає на платформу в повний зріст і, зміщуючи центр тяжіння тіла, призводить гіроскутер в рух. Вбудовані датчики реагують на зміну положень — за рахунок цього гіроцикл їде вперед, повертає, розганяється й гальмує. Прогулянка відбудеться в Маріїнському парку. Вона триває 45 хвилин, в цей час входить короткий 5-хвилинний інструктаж. Максимальна швидкість гіроскутера — 10 км/ч. детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
45 хвилин
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 10 років
Використати до 30.09.2018

Прогулянка на гіроскутері — що це?

Гіроскутер на 2 колесах без керма — ідеальний варіант прогулянкового транспорту. Щоб керувати ним, не потрібно докладати зусиль. Система балансування, вмонтована всередину гіроцикла, реагує на всі рухи пасажира. Досить нахилити корпус або перенести центр ваги з п'яток на пальці ніг — і гіроскутер поїде вперед. Через 5 хвилин всі рухи стають інстинктивними, і ти перестаєш помічати платформу під ногами. Катання відбудеться в Маріїнському парку.

Як все відбувається?

Пункт прокату гіроскутерів знаходиться в Маріїнському парку. Щасливчик приїде на місце, йому підберуть електричний гіроскутер та пояснять основні принципи управління ним. Інструктаж займе 5 хвилин, після чого можна присвятити час самостійній прогулянці. З урахуванням навчання оренда розрахована на 45 хвилин. Щасливчик зможе кататися де завгодно за умови, що поверне гіроскутер до пункту прокату до обумовленого часу.

Електричні гіроскутери з системою балансування

За простою конструкцією сучасного гіроскутера ховається низка технічних інновацій. У двоколісну платформу вмонтовані гіроскопічні датчики. Вони визначають положення тіла пасажира й фіксують зміну тиску на платформу. Отримані дані передаються до електронної системи, яка керує рухом гіроскутера.

Тест-драйв гіроскутера

Для прогулянки на електричному транспорті у пасажира буде 45 хвилин. Невеликий інструктаж, який проведуть попередньо, врахований у цей час. Максимальна швидкість гіроцикла — 10 км/год.

Прогулянка Маріїнським парком

Пункт прокату гіроскутерів розташований в одному з центральних парків міста — Маріїнському. Парк має площу майже 9 га — тут достатньо простору, щоб покататися. 

Місце проведення враження:

Segway-клуб
м. арсенальна, Маріїнський парк. Показати на мапі

30 відгуків реальних людей

Ю
Юлия
29 вересня 2017
Впечатление "Прогулка на гироскутере для двоих" подарили друзья мужу на день рождение. Лучшего подарка нельзя было и придумать! Все очень понравилось. Работа ребят с сайта Bodo - на высшем уровне!!!

1 вересня 2017
очень понравилась прогулка на гироскутере. мужчина, который меня учил, был очень обходительный и приятный!спасибо!

Е
Екатерина
29 серпня 2017
Все понравилось:) это было впечатление- подарок от подруги

18 серпня 2017
Очень понравилось. Катались с сыном по всей территории Марьинского парка. Если честно, боялась, но все происходит очень интуитивно, легко, быстро осваиваешь технику. Хочется еще! )

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень