101382
 

Подаруй круту прогулянку на segway!

Захоплююче катання на segway — унікальному електричному скутері. Він представляє собою платформу, що спирається на 2 колеса, а також оснащену високим кермом. «Родзинка» такого транспортного засобу в оригінальному способі управління — за допомогою нахилів тіла вперед, назад і в сторони. Segway оздоблений спеціальними сенсорними датчиками, які допоможуть йому зберегти рівновагу в будь-якій ситуації. Можна сміливо розвинути швидкість аж до 20 км/год! Персональний інструктор пояснить всі нюанси. Це дозволить одразу вирушити на самостійну прогулянку мальовничим Маріїнським парком. детальніше

1 чол. 30 хвилин Використати до 31.07.2017
1 людина
30 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Доступно з 10 років

Тест драйв на segway - що це?

Захоплююча півгодинна прогулянка на унікальному американському електросамокаті в одному з найкрасивіших куточків столиці - Маріїнському парку. Це невелика платформа з двома колесами, на якій можна розташуватися в повний зріст. Нахили керма в потрібному напрямку приводять його в рух. Максимальна швидкість пересування - до 20 км на годину.

Як це відбувається?

Діставшись до пункту прокату, що розташований у Маріїнському парку, Щасливчик познайомиться з інструктором. Він проведе невеликий інструктаж, підбере segway і допоможе освоїтися з керуванням. Щоб звикнути до особливостей управління цим транспортом, знадобиться усього кілька хвилин.

Не потрібні спеціальні навички

Новачок оцінить усі принади їзди на segway вже за 5 хвилин. Саме стільки часу знадобиться, щоб освоїтися з його управлінням. Напрямок руху визначається за допомогою легких нахилів тіла і високого керма.

Катання у мальовничому Маріїнському парку

Прогулянка на електросамокаті проходить у Маріїнському парку. Саме тут найкращі умови для подібних прогулянок - звивисті доріжки, просторі майданчики, вимощені гладкою бруківкою, і мальовничі пейзажі. Покататися можна у будь-який день тижня.

Максимальна стійкість

Завдяки спеціальним гіроскопам, що балансують segway, він є надзвичайно стійким та безпечним засобом пересування. Впасти з нього абсолютно нереально, навіть розганяючись до 20 км на годину.

Місце проведення враження

221 відгук реальних людей