Подаруйте майстер-клас гри на ударних!

подарували вже 12 918 разів
1 людина
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Новачок вирушить на урок гри на ударних, який відбудеться індивідуально з викладачем. Спочатку педагог перевірить навички учня, а потім складе програму. На занятті початківець дізнається про основи гри на барабанній установці. Учитель покаже, як правильно тримати палички й виконувати нескладні ритми. Новачок разом із викладачем розбере кілька простих композицій. Більш досвідчений барабанщик відпрацює імпровізацію і поекспериментує в різних стилях.

Чому ми вибрали музичну школу для рокерів Rock school

У школі працюють досвідчені музиканти, які виступають з власними гуртами. Викладачі володіють різними стилями та напрямками, тому зможуть навчити техніці Джона Бонема, Кіта Муна або Томмі Лі. На занятті педагог уточнює побажання і рівень гри учня. Школа працює за авторською програмою, завдяки якій можна опанувати техніку якнайшвидше.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

359 відгуків

Олена
Сьогодні
Даже сподобався сину урок на барабанах...все супер
Анна
Вчора
https://www.facebook.com/100008580363201
Очень понравилось занятие на ударных с преподавателем Юрием. Технично,интересно,просто круто!!!
Анастасия
19 березня 2019
Очень понравилось! Благодаря этому впечатлению вновь возобновлю давно забытую игру на ударных. Было здорово!
Marta
19 березня 2019
https://www.facebook.com/100001765120908
Всі пройшло чудово. Враження залишилися дуже приємні.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.