101002
 

Подаруй урок гри на ударних!

Персональний урок гри на професійній ударній установці в одній з кращих музичних шкіл столиці. Можна навчитися правильно тримати палички, освоїти техніку ударів, відбивати ритми. Практики набагато більше, ніж теорії! В кінці заняття розучується і виконується повноцінна музична композиція! детальніше...

1 люд. 1 годину Використати до 31.05.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 9 995 раз
1 людина
1 годину
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2018

Гра на ударних — що це?

Індивідуальний урок гри на професійній ударній установці. Вона складається з набору барабанів, тарілок та інших ударних інструментів, зручно розташованих для комбінованої гри. Професійний музикант познайомить з особливостями барабанної установки і допоможе отримати базові навички гри на всіх її складових. Захоплюючим завершенням уроку стане виконання вивченої музичної композиції.

Як це відбувається?

Щасливчик опиниться в одному із затишних класів престижної музичної школи «Рок-школа». Тут на нього чекає знайомство з професійним музикантом, який розповість про теорію гри на ударній установці, навчить правильно тримати палички і допоможе відпрацювати на практиці різні види ударів. Якщо Щасливчик навчиться впевнено вистукувати ритми, він зможе вивчити повноцінний твір. Викладач гратиме на електрогітарі або синтезаторі, отож вийде справжній музичний дует.

Індивідуальне навчання

Профі-барабанщик викладе усі тонкощі гри на ударній установці. Спочатку він пояснить, як тримати барабанні палички, відстукувати ритм, розповість основи нотної грамоти. А потім допоможе розучити і виконати повноцінну музичну композицію!

Професійна барабанна установка

Навчання грі на ударних інструментах відбувається не на навчальній, а на професійній установці! Її особливість — в потужності звуку і складності виконання, які значно перевершують звичайні барабани!

Клас з гарною звукоізоляцією

Учень буде займатися в одному з навчальних класів рок-школи. Кожен з них має чудову звукоізоляцію, так що можна буде сміливо тарабанити від душі практично в центрі міста! 

Місце проведення враження:

Рок-школа
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі
м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 Показати на мапі

241 відгук

О
Ольга
Вчора
Очень классное впечатление. Огромное спасибо преподавателю Виктору (школа на Прорезной) - даже я смогла освоить некоторые азы. Море впечатлений, заряд позитива и даже некоторая разрядка.

М
Михаил
15 листопада 2017
Очень понравилась локация где проходило обучение, и очень понравился преподаватель. Эта мечта моего детства, благодаря вам я исполнил ее. Это очень нестандартно, интересно и впечатлительно. Подарок подарила моя любимая супруга, спасибо ей огромное.

Т
Татьяна
31 жовтня 2017
Покупала для мужа , остались довольны время пролетело быстро , отдельное спасибо Артуру ( было комфортно , интересно , узнали много нового ) даже дети сидели с открытыми ртами .

28 жовтня 2017
Давно хотілося спробувати себе у грі на барабанах, тому довго вибирати серед вражень, доступних по сертифікату, не прийшлося. Сподобалось дуже! Година пролітає непомітно :) Хочеться ще!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень