101002
 

Подаруй майстер-клас гри на ударних!

Персональний урок гри на професійній ударній установці в одній з кращих музичних шкіл столиці. Можна навчитися правильно тримати палички, освоїти техніку ударів, відбивати ритми. Практики набагато більше, ніж теорії! В кінці заняття розучується і виконується повноцінна музична композиція! детальніше...

1 люд. 1 годину Використати до 30.09.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 11 067 раз
1 людина
1 годину
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 30.09.2018

Гра на ударних — що це?

Індивідуальний урок гри на професійній ударній установці. Вона складається з набору барабанів, тарілок та інших ударних інструментів, зручно розташованих для комбінованої гри. Професійний музикант познайомить з особливостями барабанної установки і допоможе отримати базові навички гри на всіх її складових. Захоплюючим завершенням уроку стане виконання вивченої музичної композиції.

Як це відбувається?

Щасливчик опиниться в одному із затишних класів престижної музичної школи «Рок-школа». Тут на нього чекає знайомство з професійним музикантом, який розповість про теорію гри на ударній установці, навчить правильно тримати палички і допоможе відпрацювати на практиці різні види ударів. Якщо Щасливчик навчиться впевнено вистукувати ритми, він зможе вивчити повноцінний твір. Викладач гратиме на електрогітарі або синтезаторі, отож вийде справжній музичний дует.

Індивідуальне навчання

Профі-барабанщик викладе усі тонкощі гри на ударній установці. Спочатку він пояснить, як тримати барабанні палички, відстукувати ритм, розповість основи нотної грамоти. А потім допоможе розучити і виконати повноцінну музичну композицію!

Професійна барабанна установка

Навчання грі на ударних інструментах відбувається не на навчальній, а на професійній установці! Її особливість — в потужності звуку і складності виконання, які значно перевершують звичайні барабани!

Клас з гарною звукоізоляцією

Учень буде займатися в одному з навчальних класів рок-школи. Кожен з них має чудову звукоізоляцію, так що можна буде сміливо тарабанити від душі практично в центрі міста! 

Місце проведення враження:

Рок-школа
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі
м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 Показати на мапі

247 відгуків реальних людей

11 січня 2018
Купил впечатление своей дочери 8 лет, она очень хотела попробовать поиграть на ударных. Приехали в Школу Рока, встретили нас очень тепло, занятие проводил молодой, но опытный барабанщик. Вообщем доступно рассказал и показал азы игры на барабанах и..... моя дочь заиграла!!!!! У меня был маленький шок, когда учитель играл на эл. гитаре, а моя дочь выбивала ритм разных рок групп. Огромное спасибо...
Купил впечатление своей дочери 8 лет, она очень хотела попробовать поиграть на ударных. Приехали в Школу Рока, встретили нас очень тепло, занятие проводил молодой, но опытный барабанщик. Вообщем доступно рассказал и показал азы игры на барабанах и..... моя дочь заиграла!!!!! У меня был маленький шок, когда учитель играл на эл. гитаре, а моя дочь выбивала ритм разных рок групп. Огромное спасибо всему персоналу BODO за организацию и незабываемые эмоции как ребёнка, так и родителей!!!!!

А
Александр
4 січня 2018
Игра на ударной установке - это всегда прилив позитивных эмоций, а 2-го января, когда организм уже начал опускать руки - это просто реанимационная установка!!! Благодаря друзьям, которые подарили сертификат, я получил наслаждение и заряд энергии от впечатления. А благодаря Дмитрию, который помог мне вспомнить как держать палочки и сопровождал мою игру, игрой на электрогитаре - я почувствовал...
Игра на ударной установке - это всегда прилив позитивных эмоций, а 2-го января, когда организм уже начал опускать руки - это просто реанимационная установка!!! Благодаря друзьям, которые подарили сертификат, я получил наслаждение и заряд энергии от впечатления. А благодаря Дмитрию, который помог мне вспомнить как держать палочки и сопровождал мою игру, игрой на электрогитаре - я почувствовал себя рок-музыкантом. Спасибо большое друзьям, BODO и Дмитрию !!! Очень удобно, что можно разделить сертификат на несколько впечатлений, для себя - поиграл, с друзьями - по дрейфую на картинге, с супругой - сходим на романтическое свидание в кино !!!

2 січня 2018
Побывала на МК в школе на Верхнем Валу, ушла оттуда с морем позитивного настроения и вдохновения. Теплая атмосфера и ободрение преподавателя мотивируют вернуться сюда снова уже на полноценный курс.

Ю
Юлия
4 грудня 2017
Научится играть на музыкальном инструменте - это обязанность каждого человека) А попробовать стать на часик РокСуперСтар это мега круто) Рекомендую ходить и учится. Обстановка в школе ♥

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень