101002
 

Подаруй урок гри на ударних!

Персональний урок гри на професійній ударній установці в одній з кращих музичних шкіл столиці. Можна навчитися правильно тримати палички, освоїти техніку ударів, відбивати ритми. Практики набагато більше, ніж теорії! В кінці заняття розучується і виконується повноцінна музична композиція! подробнее...

1 чол. 1 годину Використати до 30.09.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 8 413 раз
1 людина
1 годину
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 30.09.2017

Гра на ударних - що це?

Індивідуальний урок гри на професійній ударній установці. Вона складається з набору барабанів, тарілок та інших ударних інструментів, зручно розташованих для комбінованої гри. Професійний музикант познайомить з особливостями барабанної установки і допоможе отримати базові навички гри на всіх її складових. Захоплюючим завершенням уроку стане виконання вивченої музичної композиції.

Як це відбувається?

Щасливчик опиниться в одному із затишних класів престижної музичної школи «Рок-школу», обравши локацію на власний розсуд: на вул. Верхній Вал або вул. Руденко. Тут на нього чекає знайомство з професійним музикантом, який розповість про теорію гри на ударній установці, навчить правильно тримати палички і допоможе відпрацювати на практиці різні види ударів. Якщо Щасливчик навчиться впевнено вистукувати ритми, він зможе вивчити повноцінний твір. Викладач гратиме на електрогітарі або синтезаторі, отож вийде справжній музичний дует.

Індивідуальне навчання

Профі-барабанщик викладе усі тонкощі гри на ударній установці. Спочатку він пояснить, як тримати барабанні палички, відстукувати ритм, розповість основи нотної грамоти. А потім допоможе розучити і виконати повноцінну музичну композицію!

Професійна барабанна установка

Навчання грі на ударних інструментах відбувається не на навчальній, а на професійній установці! Її особливість - в потужності звуку і складності виконання, які значно перевершують звичайні барабани!

Клас з гарною звукоізоляцією

Учень буде займатися в одному з навчальних класів рок-школи. Кожен з них має чудову звукоізоляцію, так що можна буде сміливо тарабанити від душі практично в центрі міста! 

Місце проведення враження:

Рок-школа
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі

215 відгуків реальних людей

А
Алена
20 березня 2017
Подарила "игру на ударных" любимому мужу. Это была давняя его мечта, которую удалось реализовать с bodo! Получили море удовольствия и положительных эмоций. Хотим поблагодарить компанию Bodo за профессиональный подход и сказать отдельное спасибо Rockschool , непосредственно преподавателю Андрею Литвиненко ,за легкую атмосферу,терпения и позитив!!! Доступно объяснил все тонкости игры на...
Подарила "игру на ударных" любимому мужу. Это была давняя его мечта, которую удалось реализовать с bodo! Получили море удовольствия и положительных эмоций. Хотим поблагодарить компанию Bodo за профессиональный подход и сказать отдельное спасибо Rockschool , непосредственно преподавателю Андрею Литвиненко ,за легкую атмосферу,терпения и позитив!!! Доступно объяснил все тонкости игры на ударных, подыграл на бас- гитаре и записали на память видео нашего шедевра.Остались очень довольны . Всем советую выбирать в подарок впечатления от Bodo!

13 березня 2017
Очень давно хотела попробовать сыграть на ударных и вот выпала возможность. Все было просто супер!))

А
Александр
1 березня 2017
Очень давно хотел играть на ударной установке, подарили сертификат, сходил и получил массу впечатлений!!! Это было круто!!! Спасибо сестре за подарок:) и bodo спасибо:)

А
Александра
25 лютого 2017
Какой это кайф играть на ударных!!!! Получила массу удовольствий!!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень