101002
 

Подаруй урок гри на ударних!

Персональний урок гри на професійній ударній установці в одній з кращих музичних шкіл столиці. Можна навчитися правильно тримати палички, освоїти техніку ударів, відбивати ритми. Практики набагато більше, ніж теорії! В кінці заняття розучується і виконується повноцінна музична композиція! детальніше...

1 люд. 1 годину Використати до 31.03.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 9 547 раз
1 чоловік
1 годину
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2018

Гра на ударних — що це?

Індивідуальний урок гри на професійній ударній установці. Вона складається з набору барабанів, тарілок та інших ударних інструментів, зручно розташованих для комбінованої гри. Професійний музикант познайомить з особливостями барабанної установки і допоможе отримати базові навички гри на всіх її складових. Захоплюючим завершенням уроку стане виконання вивченої музичної композиції.

Як це відбувається?

Щасливчик опиниться в одному із затишних класів престижної музичної школи «Рок-школа». Тут на нього чекає знайомство з професійним музикантом, який розповість про теорію гри на ударній установці, навчить правильно тримати палички і допоможе відпрацювати на практиці різні види ударів. Якщо Щасливчик навчиться впевнено вистукувати ритми, він зможе вивчити повноцінний твір. Викладач гратиме на електрогітарі або синтезаторі, отож вийде справжній музичний дует.

Індивідуальне навчання

Профі-барабанщик викладе усі тонкощі гри на ударній установці. Спочатку він пояснить, як тримати барабанні палички, відстукувати ритм, розповість основи нотної грамоти. А потім допоможе розучити і виконати повноцінну музичну композицію!

Професійна барабанна установка

Навчання грі на ударних інструментах відбувається не на навчальній, а на професійній установці! Її особливість — в потужності звуку і складності виконання, які значно перевершують звичайні барабани!

Клас з гарною звукоізоляцією

Учень буде займатися в одному з навчальних класів рок-школи. Кожен з них має чудову звукоізоляцію, так що можна буде сміливо тарабанити від душі практично в центрі міста! 

Місце проведення враження:

Рок-школа
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі
м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 Показати на мапі

232 відгуків реальних людей

Я
Ярик
26 серпня 2017
Спасибо бесконечное за тот незабываемый час исполнения старой мечты! Безумно понравилось, хотя и было сложнее, чем казалось до начала) Витя, ты лучший, а твой сольничек в финале вынес мозг... Весь оставшийся день ходил и повторял удары, но по воздуху( Очень круто было, надеюсь попаду сюда еще хотя бы раз!

14 серпня 2017
"Игру на барабанах" мне подарили на день рождения, так что фактически, не я выбирала впечатление. Но музыку я очень люблю, всегда хотела научится играть на саксофоне и фортепиано, и раз уж не вышло - и, не вышло, полагаю. справедливо, ибо там нужно полноценное музыкальное образование, к барабанам я отнеслась с энтузиазмом. Очень понравилась сама рок-школа, приятные люди; инструктор предложил мне...
"Игру на барабанах" мне подарили на день рождения, так что фактически, не я выбирала впечатление. Но музыку я очень люблю, всегда хотела научится играть на саксофоне и фортепиано, и раз уж не вышло - и, не вышло, полагаю. справедливо, ибо там нужно полноценное музыкальное образование, к барабанам я отнеслась с энтузиазмом. Очень понравилась сама рок-школа, приятные люди; инструктор предложил мне выбрать стиль музыкальный, который я люблю - и весь этот час учил меня играть джаз, даже не смотря на то, что это было довольно сложно, и музыкального образования у меня не было. В общем, очень понравилось.

2 серпня 2017
Очень интересное впечатление!Договорились с преподавателем и поделили урок на 2 части: игра на джембе и игра на ударной установке.Спасибо преподавателю за доступное и интересное объяснение основ.К концу занятия даже получилось выучить небольшой отрывок композиции в сопровождении бас-гитары.Спасибо Бодо и Рок-школе за необычные и классные эмоции!

Д
Денис
17 липня 2017
Подарили сертификат Бодо родители на день рождения. Так как ранее был с этим незнаком, обрадовала оригинальность подарка. Подарили игру на ударных потому, что надоело слушать мою игру дома. Пошел в рок-школу, познакомился с инструктором Андреем, очень душевно прошла репетиция, обсудили не только технику игры, но и теорию музыки в целом. С удовольствием приду на следующие занятия.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень