101002
 

Подаруй майстер-клас гри на ударних!

Персональний урок гри на професійній ударній установці в одній з кращих музичних шкіл столиці. Можна навчитися правильно тримати палички, освоїти техніку ударів, відбивати ритми. Практики набагато більше, ніж теорії! В кінці заняття розучується і виконується повноцінна музична композиція! детальніше...

1 люд. 1 годину Використати до 31.03.2019
350 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 11 702 раз
1 людина
1 годину
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Гра на ударних — що це?

Індивідуальний урок гри на професійній ударній установці. Вона складається з набору барабанів, тарілок та інших ударних інструментів, зручно розташованих для комбінованої гри. Професійний музикант познайомить з особливостями барабанної установки і допоможе отримати базові навички гри на всіх її складових. Захоплюючим завершенням уроку стане виконання вивченої музичної композиції.

Як це відбувається?

Щасливчик опиниться в одному із затишних класів престижної музичної школи «Рок-школа». Тут на нього чекає знайомство з професійним музикантом, який розповість про теорію гри на ударній установці, навчить правильно тримати палички і допоможе відпрацювати на практиці різні види ударів. Якщо Щасливчик навчиться впевнено вистукувати ритми, він зможе вивчити повноцінний твір. Викладач гратиме на електрогітарі або синтезаторі, отож вийде справжній музичний дует.

Індивідуальне навчання

Профі-барабанщик викладе усі тонкощі гри на ударній установці. Спочатку він пояснить, як тримати барабанні палички, відстукувати ритм, розповість основи нотної грамоти. А потім допоможе розучити і виконати повноцінну музичну композицію!

Професійна барабанна установка

Навчання грі на ударних інструментах відбувається не на навчальній, а на професійній установці! Її особливість — в потужності звуку і складності виконання, які значно перевершують звичайні барабани!

Клас з гарною звукоізоляцією

Учень буде займатися в одному з навчальних класів рок-школи. Кожен з них має чудову звукоізоляцію, так що можна буде сміливо тарабанити від душі практично в центрі міста! 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Рок-школа
м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 Показати на мапі

м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі

257 відгуків

В
Виктория
7 вересня 2018
Сбылась мечта! Очень хотела попробовать, впечатление подарили коллеги. Внимательный преподаватель, все доступно объяснил, очень понравилось! Думаю взять несколько уроков, продлить эмоции )

Е
Елена
27 серпня 2018
Подарила мужу на День рождения. Напросилась поприсутствовать во время занятия.Спасибо преподавателю Андрею за крутой, драйвовый и интересный урок. Муж задумался, чтоб ходить на постоянной основе. Однозначно рекомендую этот МК как оригинальный и запоминающийся подарок.

И
Игорь
12 липня 2018
Очень понравилось, большое Вам спасибо!!!

В
ВИКТОРИЯ
4 липня 2018
Добрый день.Подарили ребенку на день рождения урок игры на ударных.ПОНРАВИЛОСЬ ВСЕМ.Спасибо за эмоции и хорошее настроение.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень