101002
 

Подаруй урок гри на ударних!

Персональний урок гри на професійній ударній установці в одній з кращих музичних шкіл столиці. Можна навчитися правильно тримати палички, освоїти техніку ударів, відбивати ритми. Практики набагато більше, ніж теорії! В кінці заняття розучується і виконується повноцінна музична композиція! подробнее...

1 чол. 1 годину Використати до 31.01.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 9 167 раз
1 чоловік
1 годину
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.01.2018

Гра на ударних — що це?

Індивідуальний урок гри на професійній ударній установці. Вона складається з набору барабанів, тарілок та інших ударних інструментів, зручно розташованих для комбінованої гри. Професійний музикант познайомить з особливостями барабанної установки і допоможе отримати базові навички гри на всіх її складових. Захоплюючим завершенням уроку стане виконання вивченої музичної композиції.

Як це відбувається?

Щасливчик опиниться в одному із затишних класів престижної музичної школи «Рок-школа». Тут на нього чекає знайомство з професійним музикантом, який розповість про теорію гри на ударній установці, навчить правильно тримати палички і допоможе відпрацювати на практиці різні види ударів. Якщо Щасливчик навчиться впевнено вистукувати ритми, він зможе вивчити повноцінний твір. Викладач гратиме на електрогітарі або синтезаторі, отож вийде справжній музичний дует.

Індивідуальне навчання

Профі-барабанщик викладе усі тонкощі гри на ударній установці. Спочатку він пояснить, як тримати барабанні палички, відстукувати ритм, розповість основи нотної грамоти. А потім допоможе розучити і виконати повноцінну музичну композицію!

Професійна барабанна установка

Навчання грі на ударних інструментах відбувається не на навчальній, а на професійній установці! Її особливість — в потужності звуку і складності виконання, які значно перевершують звичайні барабани!

Клас з гарною звукоізоляцією

Учень буде займатися в одному з навчальних класів рок-школи. Кожен з них має чудову звукоізоляцію, так що можна буде сміливо тарабанити від душі практично в центрі міста! 

Місце проведення враження:

Рок-школа
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі
м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 Показати на мапі

229 відгуків реальних людей

Д
Денис
17 липня 2017
Подарили сертификат Бодо родители на день рождения. Так как ранее был с этим незнаком, обрадовала оригинальность подарка. Подарили игру на ударных потому, что надоело слушать мою игру дома. Пошел в рок-школу, познакомился с инструктором Андреем, очень душевно прошла репетиция, обсудили не только технику игры, но и теорию музыки в целом. С удовольствием приду на следующие занятия.

А
Анастасія
13 липня 2017
Придбала своєму хлопцеві сертифікат гри на барабанах.Нам дуже сподобалося.Навіть трошки більше позаймалися.У нас дуже багато вражень та емоцій,зарядились на весь день.Тому я раджу цей подарунок.Особливо дякуємо вчителю Вітьку))))класний і позитивний хлопець)

11 липня 2017
Сам урок игры мне понравился, к преподавателю вопросов нет, действительно обладает достаточной экспертизой в муз.сфере и сам играет на 5+. Очень порадовало исполнение барабанной партии любимой композиции в конце занятие. Единственное но... за 1 час крайне сложно "разучить и исполнить" новичку полноценную музыкальную композицию и эту фразу с описания желательно было бы убрать.. ложные ожидания...
Сам урок игры мне понравился, к преподавателю вопросов нет, действительно обладает достаточной экспертизой в муз.сфере и сам играет на 5+. Очень порадовало исполнение барабанной партии любимой композиции в конце занятие. Единственное но... за 1 час крайне сложно "разучить и исполнить" новичку полноценную музыкальную композицию и эту фразу с описания желательно было бы убрать.. ложные ожидания портят общее впечатление от занятия. А так - всё хорошо.

10 липня 2017
когда я заказывала данный мастер класс, то и предположить не могла насколько будет круто. Преподаватель -чудеснейший! невероятно внимательный и терпеливый. теперь огромнейшее желание заниматься.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень