Подаруй майстер-клас гри на ударних!

подарували вже 12 120 разів
1 людина
60 хв.
Доступно від 10 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Новачок вирушить на урок по грі на ударних, який відбудеться індивідуально з викладачем. Спочатку педагог перевірить навички учня, а потім складе програму навчання. На занятті початківець дізнається про основи гри на барабанній установці. Учитель покаже, як правильно тримати палички і виконувати нескладні ритми. Новачок разом з викладачем розбере кілька простих композицій. Більш досвідчений барабанщик відпрацює імпровізацію і поекспериментує в різних стилях.

Чому ми вибрали «Рок-школу»

У школі працюють досвідчені музиканти, які виступають з власними групами. Викладачі володіють різними стилями та напрямками, тому зможуть навчити техніці Джона Бонема, Кіта Муна або Томмі Лі. На занятті педагог уточнює побажання і рівень гри учня. Школа працює за авторською програмою, завдяки якій можна освоїти техніку за короткі строки.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

257 відгуків

Виктория
7 вересня 2018
Сбылась мечта! Очень хотела попробовать, впечатление подарили коллеги. Внимательный преподаватель, все доступно объяснил, очень понравилось! Думаю взять несколько уроков, продлить эмоции )
Елена
27 серпня 2018
https://www.facebook.com/1288086288
Подарила мужу на День рождения. Напросилась поприсутствовать во время занятия.Спасибо преподавателю Андрею за крутой, драйвовый и интересный урок. Муж задумался, чтоб ходить на постоянной основе. Однозначно рекомендую этот МК как оригинальный и запоминающийся подарок.
Игорь
12 липня 2018
Очень понравилось, большое Вам спасибо!!!
ВИКТОРИЯ
4 липня 2018
Добрый день.Подарили ребенку на день рождения урок игры на ударных.ПОНРАВИЛОСЬ ВСЕМ.Спасибо за эмоции и хорошее настроение.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.