101002
 

Подаруй урок гри на ударних!

Персональний урок гри на професійній ударній установці в одній з кращих музичних шкіл столиці. Можна навчитися правильно тримати палички, освоїти техніку ударів, відбивати ритми. Практики набагато більше, ніж теорії! В кінці заняття розучується і виконується повноцінна музична композиція! подробнее...

1 чол. 1 годину Використати до 31.10.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 8 836 раз
1 людина
1 годину
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2017

Гра на ударних — що це?

Індивідуальний урок гри на професійній ударній установці. Вона складається з набору барабанів, тарілок та інших ударних інструментів, зручно розташованих для комбінованої гри. Професійний музикант познайомить з особливостями барабанної установки і допоможе отримати базові навички гри на всіх її складових. Захоплюючим завершенням уроку стане виконання вивченої музичної композиції.

Як це відбувається?

Щасливчик опиниться в одному із затишних класів престижної музичної школи «Рок-школа». Тут на нього чекає знайомство з професійним музикантом, який розповість про теорію гри на ударній установці, навчить правильно тримати палички і допоможе відпрацювати на практиці різні види ударів. Якщо Щасливчик навчиться впевнено вистукувати ритми, він зможе вивчити повноцінний твір. Викладач гратиме на електрогітарі або синтезаторі, отож вийде справжній музичний дует.

Індивідуальне навчання

Профі-барабанщик викладе усі тонкощі гри на ударній установці. Спочатку він пояснить, як тримати барабанні палички, відстукувати ритм, розповість основи нотної грамоти. А потім допоможе розучити і виконати повноцінну музичну композицію!

Професійна барабанна установка

Навчання грі на ударних інструментах відбувається не на навчальній, а на професійній установці! Її особливість — в потужності звуку і складності виконання, які значно перевершують звичайні барабани!

Клас з гарною звукоізоляцією

Учень буде займатися в одному з навчальних класів рок-школи. Кожен з них має чудову звукоізоляцію, так що можна буде сміливо тарабанити від душі практично в центрі міста! 

Місце проведення враження:

Рок-школа
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі
м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 Показати на мапі

221 відгук

Е
Елена
12 травня 2017
Я подарила впечатление "игра на ударных" своему сыну и мужу. Все прошло хорошо. Хороший преподаватель, очень доходчиво объяснил основные ритмы. Преподаватель смог объяснить технику на английском языке, потому как мой муж не знает русского языка. Кто любит музыку, свободу обязательно посетите. Только потом Вам прийдется купить установку для ударных, потому как очень азартное занятие :):):). Мне понравилось тоже. Реальный антистрес.

Ю
Юля
24 квітня 2017
Выбрали этот подарок. И хотя сертификат дарили мужу, урок на ударных получил наш пятилетний сын в сопровождении с мужем. Очень понравился педагог, приятно и весело все объяснял и показывал. Ребёнок остался очень доволен. В добавок ко всему, он поиграл на синтезаторе, пел в микрофон и играл на гитаре. Спасибо Bodo за впечатление

11 квітня 2017
Мне все понравилось!

Н
Наталья
1 квітня 2017
Лет 5 вынашивала идею попробовать игру на ударных. И вот, получив такой подарок, с удовольствием им воспользовалась. Не думала, что на первом уроке уже можно увидеть результаты. Понравилось очень! Отличный педагог! Только позитивные впечатления!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень