Шкіряне весілля - саме час робити яскраві подарунки!

Можливо, Ви ніколи раніше не чули про таке свято як шкіряне весілля, адже він існує! Так в народі іменується третя річниця сімейного життя. І якщо вже Вас запросили на це свято, варто запастися гарним подарунком! Але що це може бути? Шкіряне весілля не дарма має таку назву, - в цей день прийнято дарувати вироби з шкіри. Але є цікава альтернатива - Бодо пропонує незвичайний подарунок на шкіряну або ж на лляне весілля - сертифікат на враження

Замість того, щоб дарувати банальні матеріальні презенти, піднесіть своїм друзям класну послугу - захоплюючий майстер-клас або романтичний відпочинок далеко від людей, екстремальний відпочинок або перше знайомство з певним видом спорту. Це відмінні подарунки на мідну весілля або будь-яку іншу річницю.

Не знаєте, що подарувати на шкіряне весілля? Бодо підкаже!

Подарунки на шкіряне весілляРомантика - що може бути чудеснее... Людям, які ось вже 3 роки у шлюбі, корисно буде зітхнути на повні груди і відволіктися від повсякденних справ, приділивши увагу один одному. Хороший варіант того, що можна подарувати на паперове весілля, - це романтичний вікенд в заміській садибі. Тут молоді люди зможуть сповна насолодитися відокремленим відпочинком, побути на природі і навіть отримати приємний СПА-сюрприз.

Для шанувальників міських ландшафтів є відмінне враження - побачення на даху 25-поверхового будинку, звідки відкривається чудовий вид на Лавру, Дніпро, Батьківщину Мати Відмінний... подарунок на цинкове весілля!

Що дарувати на третю річницю весілля виходячи з темпераменту пари?

Що подарувати на шкіряне весілляАктивні молоді люди, за темпераментом сангвініки, вважатимуть за краще провести час активно та захоплююче. Наприклад, пролетіти на повітряній кулі над передмістям Києва, милуючись чарівними пейзажами і ландшафтів. Такий сюрприз можна вручити на жерстяну весілля. Любителі історичних старожитностей напевно оцінять захоплюючу екскурсію по сталінським тунелях під Києвом, які таять в собі безліч загадок. Хто знає, може, їх чекає не одне цікаве відкриття державного значення.

На чавунну весілля сімейній парі більше сподобається відпочинок в СПА-салоні. Це не тільки рідкісна можливість приділити увагу своєму тілу, але і шанс насолодитися атмосферою затишку в компанії рідної людини. Тільки уявіть: досвідчені тайські масажисти творять справжні дива зі стопами за допомогою спеціальних паличок! А адже масаж ніг здавна вважається одним з найбільш корисних і розслаблюючих…

Якщо Ви ставитеся до тієї категорії людей, які ніколи не знають, що подарувати на дерев'яну весілля або вибрати презент на срібну річницю, а часу на пошук і вибір презенту в обріз, не впадайте у відчай! Бодо до Ваших послуг!