101690
 

Подаруй вечір СПА для двох!

Комплекс екзотичних процедур, який поєднує відвідування фітосауни з 2-ма аюрведичними масажами! Удвартана проводиться із використанням дрібно помелених трав, Абх'янга - із масляними аромакомпозиціями. Усі процедури виконуються для двох одночасно в одній кімнаті. Такий сеанс релаксації в індійській традиції гарантує загальнооздоровчий ефект та благотворно впливає на шкіру. А східна атмосфера салону подарує особливу романтику спільному відпочинку! детальніше

2 чол. 2,5 години Використати до 30.04.2017
2 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2779 раз
2 людини
2,5 години
Використати до 30.04.2017

СПА-вечір для двох — що це?

Незабутній спільний СПА-комплекс, який поєднує розпарювання в фітобочці та аюрведичні масажні техніки — Удвартану та Абхьянгу. Перший масаж виконується із застосуванням спеціальної трав'яної пудри, а другий — із унікальною олійною аромакомпозицією. Індивідуальний підхід досвідчених майстрів дозволить знайти в тілі легкість і відчути потужний прилив життєвої енергії. Сеанс проходить одночасно для обох гостей у затишній кімнаті з приглушеним світлом та легкою східною музикою.

Як все відбувається?

Щасливчики зможуть перевдягнутися і підготуватися до сеансу релаксації. Насамперед, належить розпаритися у фітобочці. Усередині знаходитиметься лише тіло — це дозволить добре підготувати шкіру до подальших процедур без дискомфорту від високих температур. Потім, кожний Щасливчик комфортно розташується на масажному столі та буде насолоджуватися давньоіндійськими масажними техніками у виконанні 2-х майстрів. Спочатку вони виконають Удвартану в поєднанні з ароматною сумішшю подрібнених трав, а потім Абх'янгу з застосуванням суміші натуральних масел. Приємним завершенням стане смачне чаювання у затишній релакс-зоні.

Аюрведичні техніки релаксації

Аюрведа — давньоіндійська медично-філософська система знань. Масажні техніки, засновані на її принципах, спрямовані на покращення фізичного здоров'я і набуття внутрішньої гармонії. Так, Удвартана є енергетичним масажем всього тіла з застосуванням спеціальної трав'яної пудри. Вона благотворно впливає на стан шкіри — оновлює верхній шар епітелію, виводить токсини, відновлює клітинне дихання. Під час Абх'янги використовується велика кількість масла, що робить рухи масажиста максимально плавними, а також зволожує шкіру та насичує її корисними мікроелементами. Поєднання різних технік — від точкового впливу до глибокої проробки м'язів — дозволяє досягти загальнооздоровчого ефекту.

Одночасне виконання процедур

Сеанс релаксації пройде в одній кімнаті у виконанні 2-х досвідчених масажистів. Так що гості зможуть разом насолоджуватися екзотичними процедурами, не чекаючи на свою чергу. Легка східна атмосфера гарантує особливу романтику, а приємні спільні враження зміцнять почуття один до одного.

Натуральні суміші та склади ручної роботи

Під час усіх процедур використовуються виключно натуральні засоби, які готуються вручну за старовинними рецептурами. Так, основу пудри для Удвартани складають дрібно помелені трави, пряні спеції та злаки. А для Абх'янги застосовується унікальна аромакомпозиция із натуральних масел, яка має не тільки приємний ненав'язливий аромат, але й сильний зволожуючий ефект.

Місце проведення враження

13 відгуків реальних людей

СПА вечір для двох

2 000 грн.

Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39