101857
 

Подаруй незабутнє СПА у темряві для двох!

Авторський масаж виконується для двох в атмосфері абсолютного релаксу — повній темряві, розбавленій лише легким мерехтінням свічок вдалині. За бажання, гостям можуть пов'язати на очі м'які стрічки, щоб вони мали можливість повністю зануритися у свої відчуття. Пара відчує блаженство від найніжнішого ритуалу — масажу всього тіла з використанням теплих олій, а також давньоіндійського масажу голови. Сеанс проходить для двох одночасно.   детальніше

2 чол. 90 хвилин Використати до 31.07.2017
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 677 раз
2 людини
90 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років

СПА у темряві для двох — що це?

Дивовижна можливість зосередитися на власних почуттях, отримуючи задоволення від масажу в авторській техніці! Його для двох гостей виконують в повній темряві, а на очі пов'язують м'які стрічки. Таким чином, загострюються всі почуття — кожен рух масажиста віддається на тілі приємним луною, а аромат східних масел сприймається ще виразніше. Спочатку майстри роблять масаж всього тіла з теплим маслом. В довершення гостей чекає ще розслабляючий масаж голови. Це шлях до повної гармонії, яке парі належить пройти удвох.

Як все проходить?

Усамітнення разом з сеансом дивного СПА будуть чекати Щасливчиків у престижному масажному салоні. Тут вони можуть розраховувати на теплий прийом і першокласний сервіс. Гостям видадуть все необхідне для комфортного відпочинку та проведуть їх у кімнату, ледве освітлену вогниками свічок. В такій камерній обстановці Щасливчики будуть насолоджуватися сеансом релаксації. Спочатку для них виконають авторський масаж всього тіла з використанням теплої олії, а після — давньоіндійський масаж голови. У підсумку, легкість придбає і тіло, і думки.

Приємне СПА в темряві

Тільки легке мерехтіння свічок в далеких куточках кімнати! Але навіть вона не здатна пробитися крізь непроникні пов'язки, які запропонують надіти гостям. В темряві загострюються всі тактильні відчуття, а незвичайний масаж всього тіла перетворюється в приємне таїнство. Встежити за рухами масажиста неможливо, також як і описати своє задоволення після сеансу.

Авторський масаж всього тіла з теплим маслом

Сеанс проводиться за авторською методикою з використанням ароматних масел. Така природна косметика не тільки перетворює масаж в найніжнішу процедуру, але і глибоко зволожує шкіру. Додатково для гостей виконають давньоіндійський масаж голови.

Все включено

Для повного комфорту всі необхідні приналежності видаються на місці: тапочки, білизну, халати, рушники. Відразу після сеансу гості салону зможуть прийняти душ і обговорити свої враження в релакс-зоні.

73 відгуки від реальних людей