Подаруйте SPA у темряві для двох!

подарували вже 2 747 разів
2 людини
90 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Пару проведуть до залу, де єдиним джерелом світла є кілька свічок. За бажанням на очі можна пов'язати м'які тканинні стрічки. Потім спеціалісти перейдуть до масажу — вони розімнуть усе тіло з використанням теплої олії. Наприкінці сеансу майстри приділять особливу увагу біологічно активним точкам голови. Після процедури можна прийняти душ і розслабитися у кімнаті відпочинку.

Чому варто спробувати SPA в темряві

Сеанс проводять за авторською методикою з використанням ароматних олій. У темряві загострюються всі почуття — це дозволяє сконцентруватися на відчуттях і повністю насолодитися процесом. Також майстер опрацює область голови. Такий комплексний підхід підхід зніме втому та поліпшить кровообіг.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

313 відгуків

Віталій
Вчора
https://www.facebook.com/100001572529855
Все пройшло відмінно. Масаж супер! Рекомендую!
Леся
Вчора
https://www.facebook.com/100001204509094
Благодарю за волшебные 2 часа релакса, новых чувственных, ярких и чутких впечатлений! Теперь тело и душа находятся в равновесии, наконец-то:) Советую всем, кому необходимо "отключиться" и перегрузиться, получить новые, ранее незнакомые чувства.
Виктория
Вчора
Незабываемый релакс, очень необычно и несравнимо с другими пассажами, на которых была. Понравилось очень. Спасибо
Іван
21 березня 2019
Все дуже сподобалось)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.