101857
 

Подаруй незабутнє СПА у темряві для двох!

Авторський масаж виконується для двох в атмосфері абсолютного релаксу — повній темряві, розбавленій лише легким мерехтінням свічок вдалині. За бажання, гостям можуть пов'язати на очі м'які стрічки, щоб вони мали можливість повністю зануритися у свої відчуття. Пара відчує блаженство від найніжнішого ритуалу — масажу всього тіла з використанням теплих олій, а також давньоіндійського масажу голови. Сеанс проходить для двох одночасно.   детальніше

2 чол. 1,5 години Використати до 30.04.2017
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2430 раз
2 людини
1,5 години
Використати до 30.04.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років

СПА у темряві для двох — що це?

Дивовижна можливість зосередитися на власних почуттях, отримуючи задоволення від масажу в авторській техніці! Його для двох гостей виконують в повній темряві, а на очі пов'язують м'які стрічки. Таким чином, загострюються всі почуття — кожен рух масажиста віддається на тілі приємною луною, а аромат східних олій сприймається ще виразніше. Спочатку майстри роблять олійний масаж всього тіла. В довершення на гостей чекає ще і розслабляючий масаж голови, а також чаювання в кінці сеансу. Це шлях до повної гармонії, який пара зможе пройти удвох.

Як все проходить?

Усамітнення разом з сеансом СПА будуть чекати Щасливчиків в елітному масажному салоні. Тут вони можуть розраховувати на теплий прийом і першокласний сервіс. Гостям видадуть все необхідне для комфортного відпочинку та проведуть їх у кімнату, ледве освітлену вогниками свічок. В такій камерній обстановці Щасливчики будуть насолоджуватися сеансом релаксації. Спочатку для них виконають авторський масаж всього тіла з використанням теплих олій, а після — давньоіндійський масаж голови. У підсумку, легкість наповнить і тіло, і думки.

Приємне СПА у цілковитій темряві

Тільки легке мерехтіння свічок у далеких куточках кімнати! Але навіть воно не здатне пробитися крізь непроникні пов'язки, які запропонують вдгянути гостям. У темряві загострюються всі тактильні відчуття, а масаж всього тіла перетворюється на приємне таїнство. Встежити за рухами масажиста неможливо, так само як і описати своє задоволення після сеансу.

Авторський масаж всього тіла з теплим маслом

Сеанс проводиться за авторською методикою з використанням ароматних масел. Така природна косметика не тільки перетворює масаж в найніжнішу процедуру, але і забезпечує глибоке зволоження шкіри. Додатково для гостей виконають давньоіндійський масаж голови.

Все включено

Для повного комфорту всі необхідні приналежності видаються на місці: капці, білизна, халати, рушники. Одразу після сеансу гості салону зможуть прийняти душ, а також насолодитися спільним чаюванням, обговоривши свої враження за чашкою гарячого чаю в релакс-зоні.

Місце проведення враження

Фотографії враження

59 відгуків реальних людей

СПА у темряві для двох

1 200 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39