Подаруй майстер-клас аргентинського танго!

подарували вже 5 535 разів
450 грн 2 люд. 60 хв.
2 людини
60 хв.
Доступно з 8 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Індивідуальний урок почнеться з розігріву м'язів і продовжиться вивченням основних кроків. Викладач покаже, як взаємодіяти з партнером, вести і слідувати в танці. Потім він з'єднає розучені зв'язки в невелику хореографію, яку пара повторить під музику.

Чому ми вибрали студію танцю BIG Dance

Школа знаходиться в 3 хвилинах ходьби від станцій метро «Театральна» і «Поштова площа». Для заняття танцями доступні два зали площею 50 квадратних метрів. Серед викладачів — чемпіон Києва та України, фіналіст чемпіонату Європи, а також провідні артисти українських театрів. У студії обладнаний бар із напоями і гардеробна зі спеціальною системою контролю закриття шаф.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

42 відгуки

Юлия
1 грудня 2018
https://www.facebook.com/100000830927681
Ходили сегодня с мужем, сертификат получили в подарок от друзей. Нам очень понравилось - грамотная история танца, теория основ, несколько кругов с тренером для понимания. Единственным недостатком стала продолжительность занятия - очень хотелось продолжить:)
Сергей
22 травня 2018
Было очень интересно и увлекательно. Получили мысу новых переживаний и впечатлений. Рекомендую.
Юлия
14 травня 2018
https://www.facebook.com/100009827806323
Урок аргентинского танго нам с мужем подарила его сестра) Мы долго настраивались и наконец собрались) Урок проходил в клубе Биг Дэнс на Театральной, очень понравилась тренер Анна Лаврус, она интересно рассказала вначале о возникновении именно аргентинского танго, потом показала и объяснила основы танца, в общем, мы с мужем получили большое удовольствие от занятия, захотелось продолжить, вышли в приподнятом настроении) Все очень понравилось!
Надежда
14 березня 2018
https://www.facebook.com/100002337286157
Впечатление получила в подарок на День Влюблённых от любимого человека. Больше всего понравилось то, что это впечатление мы смогли разделить вместе, а также, продолжать и развивать эту деятельность, ведь на уроке объяснили базовые принципы танца, взаимодействия с партнером и импровизации. Всем парам рекомендую!)

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.