Подаруйте майстер-клас аргентинського танго!

подарували вже 6 129 разів
450 грн 2 люд. 60 хв.
2 людини
60 хв.
Доступно з 8 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Індивідуальний урок почнеться з розігрівання м'язів і продовжиться вивченням основних кроків. Викладач покаже, як взаємодіяти з партнером, вести і слідувати в танці. Потім він з'єднає розучені зв'язки в невелику хореографію, яку пара повторить під музику.

Чому ми вибрали студію танцю BIG Dance

Школа знаходиться в 3 хвилинах ходьби від станцій метро «Театральна» і «Поштова площа». Для заняття танцями доступні два зали площею 50 квадратних метрів. Серед викладачів — чемпіон Києва та України, фіналіст чемпіонату Європи, а також провідні артисти українських театрів. У студії обладнаний бар із напоями та гардеробна зі спеціальною системою контролю закриття шаф.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

52 відгуки

Вероника
10 лютого 2019
Это было шикарное впечатление! Очень уютная обстановка, приятная девушка- администратор. Мы пришли вместе: я и муж. Нам было немного нервозно: как у нас получится, как нас воспримет тренер, как все будет происходмть. И вот, легкой походкой к нам подошел мужчина и буквально увлек в романтический и страстный мир аргентинского танго. А сколько положительной энергии, сколько любви к такому прекрасному танцу привнесла в тренировку его шикарная партнерша! Эта пара тренеров -Елена и Юрий, просто изумительны, слажены, их страсть к танцу завораживает и увлекает. Безумно тонко чуаствуют танец и могут передать это чувство подопечным. Огромное спасибо им за этот вечер! Я уверенна, это не последний наш индив аргентинского танго под руководством Елены и Юрия! Вы супер! Еще раз, громадное спасибо!
Альона
7 лютого 2019
Супер! Сподобилось все, починаючи від залу, чудовий хореограф Анна Лаврус, рухи, глибокий підзміст самого Аргентинського танго. Рекомендую і планую в подальшому танцювати! Дякую!
Ирина
4 лютого 2019
https://www.facebook.com/100008610517865
Очень понравилось впечатление. Легко, приятно, очень увлекает. Тренер Анна объясняет и показывает все очень доступно.
Марина
27 січня 2019
https://www.facebook.com/100020459833779
Были на уроке аргентинского танго. Было очень круто!!! Час пролетел незаметно. Даже стало немножко грустно, когда сказали, что занятие подошло к концу((

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.