17822
 

Подаруй сімейну фотосесію!

Професійна зйомка в колі найближчих людей. Взяти участь в ній зможуть 4 людини, кожному фотограф допоможе підібрати свій образ. Антураж зйомки вибирається за бажанням: це одна із сучасних обладнаних студій. За підсумком вийде близько 100 знімків, 8 з яких оброблять в графічному редакторі. подробнее...

4 чол. до 2 годин Використати до 31.12.2017
4 людини
до 2 годин
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2017

Сімейна фотосесія — що це?

Професійна фотосесія в тісному сімейному колі до 4-х чоловік. Зйомка відбудеться в стінах одній з професійних студій. Фотограф використовує високотехнологічне обладнання, що дозволяє зафіксувати найбільш зворушливі моменти. Близько 100 професійних знімків будуть готові всього через пару тижнів. Крім того, 8 з них будуть оброблені, а 5 з них надруковані у форматі А5.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе взяти з собою ще 3-х членів сім'ї, щоб прийняти участь у створенні спільної фотоісторії. Вони прибудуть у заздалегідь обумовлене місце на вибір — це може бути одна із сучасних студій. Після знайомства з фотографом можна відразу ж починати захоплюючу зйомку. Профі обов'язково дасть рекомендації щодо образів і подбає про те, щоб все пройшло на вищому рівні. Готові фото можна буде забрати за кілька тижнів.

Дві фотостудії на вибір

Місце для проведення фотосесії пропонується вибрати самостійно. Знімальні павільйони студій розділені на оригінальні інтер'єрні зони, тут є набір різноманітних фонів для зйомки і аксесуарів. Різниця лише в тому, що фотографи Frontpage та MartPhoto, крім зйомки в студійних декораціях, готові виїхати з гостями на open air локацію і зробити фотографії на тлі пейзажів природи.

Індивідуальний підбір образу

Запорука успішної колективної фотосесії — це єдність тематики образів. Попередньо домовившись з фотографом перед зйомкою, можна отримати професійні поради. Це дозволить кожному членові сім'ї з легкістю визначитися, як має виглядати його ідеальний наряд.

Друк 5 фотографій у форматі А5

Вже через 1-2 тижні можна отримати близько 100 професійних знімків. 8 кадрів будуть додатково оброблені, а 5 кращих   роздруковані у форматі А5.

Місце проведення враження:

Frontpage - Фотостудія
м.палац України, вул.тверська, 6 Показати на мапі
MartPhoto
м. Печерська, вул. Євгена Коновальця, 44а Показати на мапі

428 відгуків реальних людей

Н
Наталія
21 червня 2017
Вперше в своєму житті ходила на фотосесію. Була на експрес-фотосесії в студії "Frontpage" Все дуже сподобалось. Фотограф Сергій хороший, фотографіями задоволена.

В
Вероника
20 червня 2017
Долго думала,что же подарить мамочке на день рождения,и тут меня осенило,что у нас совсем нет хороших фотографий вместе!И было принято решение подарить фотосесию,но искать фотографов и студию было очень напряжно,так как у меня совсем нет свободного времени! Вспомнила про Bodo они уже не раз меня выручали с подарками,и алиллуйа я нахожу семейную фотосессию для 4-х человек,как раз то что я искала)...
Долго думала,что же подарить мамочке на день рождения,и тут меня осенило,что у нас совсем нет хороших фотографий вместе!И было принято решение подарить фотосесию,но искать фотографов и студию было очень напряжно,так как у меня совсем нет свободного времени! Вспомнила про Bodo они уже не раз меня выручали с подарками,и алиллуйа я нахожу семейную фотосессию для 4-х человек,как раз то что я искала) Мне предложили 3 студии на выбор,я взяла тут,в которой можно выбирать локацию на улице! По итогу все прошло супер,девушка фотограф оказалась мастером своего дела,Мама осталась в восторге,ну и я вместе с ней) а еще супер то,что помимо исходников,тебе еще ретушируют и печатают 8 фоток))Все супер,спасибо Bodo, вы как всегда на высоте)))

Е
Елена
19 червня 2017
Экспресс-фотосессию подарил сын. Осталась очень довольна (студия Фронтпэйдж). Девочки отлично справляются со своей работой, улавливают ракурсы, с которых надо снимать, обстановку, в которую лучше вписать твой "образ". Спасибо, согласилась бы еще. ))

О
Оксана
17 червня 2017
Только вернулись с семейной фотосессии, друзья подарили сертификат. Было очень здорово! 2 часа пролетели незаметно. Фотограф Мария - замечательный профи своего дела, с хорошим чувством юмора. Дети довольны, муж тоже выдержал 2 часа с переодеваниями... и сама студия Frontpage понравилась. Спасибо Жанне- спец. по визажу. Красивым моим макияжем задала хорошее настроение !!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень