17822
 

Подаруй сімейну фотосесію!

Професійна зйомка в колі найближчих людей. Взяти участь у ній зможуть 4 людини, кожному фотограф допоможе підібрати свій образ. Антураж зйомки обирається за бажанням: це одна із сучасних обладнаних студій. За підсумком вийде близько 100 знімків, 8 з яких оброблять в графічному редакторі. детальніше...

4 люд. до 2 годин Використати до 30.04.2018
4 людини
до 2 годин
Можна привести глядачів
Використати до 30.04.2018

Сімейна фотосесія — що це?

Професійна фотосесія в тісному сімейному колі до 4-х чоловік. Зйомка відбудеться в стінах однієї з професійних студій. Фотограф використовує високотехнологічне обладнання, що дозволить зафіксувати найбільш зворушливі моменти. Близько 100 професійних знімків будуть готові всього через пару тижнів. Крім того, 8 із них будуть оброблені.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе взяти з собою ще 3-х членів сім'ї, щоб взяти участь у створенні спільної фотоісторії. Вони прибудуть у заздалегідь обумовлене місце на вибір — це може бути одна з сучасних студій. Після знайомства з фотографом можна одразу ж починати захоплюючу зйомку. Профі обов'язково дасть рекомендації щодо образів і подбає про те, щоб все пройшло на вищому рівні. Готові фото можна буде забрати за кілька тижнів.

Дві фотостудії на вибір

Місце для проведення фотосесії пропонується обрати самостійно. Знімальні павільйони студій розділені на оригінальні інтер'єрні зони, тут є набір різноманітних фонів для зйомки й аксесуарів. Фотографи Frontpage та MartPhoto, крім зйомки в студійних декораціях, готові виїхати з гостями на open air локацію й зробити фотографії на тлі пейзажів природи.

Індивідуальний підбір образу

Запорука успішної колективної фотосесії — це єдність тематики образів. Попередньо домовившись із фотографом перед зйомкою, можна отримати професійні поради. Це дозволить кожному членові сім'ї із легкістю визначитися, як має виглядати його ідеальне вбрання.

Друк 5 фотографій у форматі А5

Вже через 1-2 тижні можна отримати близько 100 професійних знімків. 8 кадрів будуть додатково оброблені.

Місце проведення враження:

Frontpage - Фотостудія
м. Палац України, вул. Тверська, 6, 3 поверх Показати на мапі
MartPhoto
м. Печерська, вул. Євгена Коновальця, 44а Показати на мапі

468 відгуків реальних людей

21 жовтня 2017
Мой сын подарил мне на День рождения сертификат на семейную фотосессию. Выбрали фотостудию Frontpage. С нами работала юный фотограф Надежда.Помогла моим родителям расслабиться перед камерой, быть естесственными, незажатыми, как часто бывает. Снимки получились просто замечательные. Даже без ретуши.

Н
Наталья
17 жовтня 2017
Были на семейной фотосессии в MartPhoto, остались очень довольны. С охотой фотографировались все, даже те, кто не очень любит. Фотограф помогала и подсказывала. Масса позитива. Спасибо!

С
Светлана
15 жовтня 2017
Заказала фотосессию девочке 12-ти лет на День Рожденья. У ребенка остались незабываемые впечатления от первой в жизни фотосессии и прекрасные фото в личный фотоальбом. Спасибо Вам большое! Все очень понравилось!

12 жовтня 2017
Мне коллеги подарили фото сессию. Выбрала студию Mart Photo, все очень понравилось, внимательный персонал, качественные фото и масса позитива )))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень