17822
 

Подаруй сімейну фотосесію!

Професійна зйомка в колі найближчих людей. Взяти участь в ній зможуть 4 людини, кожному фотограф допоможе підібрати свій образ. Антураж зйомки вибирається за бажанням: це одна із сучасних обладнаних студій. За підсумком вийде близько 100 знімків, 8 з яких оброблять в графічному редакторі. подробнее...

4 чол. до 2 годин Використати до 31.10.2017
4 людини
до 2 годин
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2017

Сімейна фотосесія — що це?

Професійна фотосесія в тісному сімейному колі до 4-х чоловік. Зйомка відбудеться в стінах одній з професійних студій. Фотограф використовує високотехнологічне обладнання, що дозволяє зафіксувати найбільш зворушливі моменти. Близько 100 професійних знімків будуть готові всього через пару тижнів. Крім того, 8 з них будуть оброблені, а 5 з них надруковані у форматі А5.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе взяти з собою ще 3-х членів сім'ї, щоб прийняти участь у створенні спільної фотоісторії. Вони прибудуть у заздалегідь обумовлене місце на вибір — це може бути одна із сучасних студій. Після знайомства з фотографом можна відразу ж починати захоплюючу зйомку. Профі обов'язково дасть рекомендації щодо образів і подбає про те, щоб все пройшло на вищому рівні. Готові фото можна буде забрати за кілька тижнів.

Дві фотостудії на вибір

Місце для проведення фотосесії пропонується вибрати самостійно. Знімальні павільйони студій розділені на оригінальні інтер'єрні зони, тут є набір різноманітних фонів для зйомки і аксесуарів. Різниця лише в тому, що фотографи Frontpage та MartPhoto, крім зйомки в студійних декораціях, готові виїхати з гостями на open air локацію і зробити фотографії на тлі пейзажів природи.

Індивідуальний підбір образу

Запорука успішної колективної фотосесії — це єдність тематики образів. Попередньо домовившись з фотографом перед зйомкою, можна отримати професійні поради. Це дозволить кожному членові сім'ї з легкістю визначитися, як має виглядати його ідеальний наряд.

Друк 5 фотографій у форматі А5

Вже через 1-2 тижні можна отримати близько 100 професійних знімків. 8 кадрів будуть додатково оброблені, а 5 кращих   роздруковані у форматі А5.

Місце проведення враження:

MartPhoto
м. Печерська, вул. Євгена Коновальця, 44а Показати на мапі
Binokl Studio
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 63/12 Показати на мапі

411 відгуків реальних людей

І
Инна
24 квітня 2017
Дякуємо фотостудії Frontpage і компанії Bodo за приємну фотосесію і гарні фото. Час пролетів непомітно, було легко і весело. Фото отримали дуже швидко. Результатом задоволені! =)

19 квітня 2017
Cпасибо большое за фотосессию все очень понравилось) Масса позитивных впечетлений. Фотки просто класс. Рекомендую)

Про
Оксана
18 квітня 2017
На день рождения мне подарили сертификат на семейную фотосессиию, перед Новым годом решили использовать, выбрали студию V1. Все понравилось, на память остались прекрасные фотографии с новогодним настроением!

В
Виктория
18 квітня 2017
Получили в подарок впечатление "Экспресс- фотосессия". Были приятно удивлены качеством обслуживания. Безумно понравились фото!! И заботливость оператора Bodo.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень