Подарунок хлопцю на день народження

Як це працює?

Легко купити

 • Крок 1

  Додай від 1 до 10 вражень в подарунковий набір

 • Крок 2

  Вибери зручний спосіб доставки та оплати

 • Крок 3

  Подаруй враження в красивій коробці або відправ на e-mail!

Легко скористатися

 • Крок 1

  Вибери одне враження із подарованих

 • Крок 2

  Забронюй враження на зручні дату та час

 • Крок 3

  Отримай незабутні враження!

 • Важливо врахувати не тільки смаки і уподобання молодого людини, але також здивувати його. Багато у виборі подарунка залежить від того, скільки часу тривають ваші відносини і наскільки добре ви встигли вивчити симпатії свого коханого.

  Інша справа — цікаве враження. Кожен хлопець мріє пережити яскраві емоції, навчитися чогось нового й актуального. Це буде майстер-клас самооборони, драйв на питбайке або дегустація віскі — такий животрепетне подарунок точно знайде відгук у серці.

  Залиште в минулому банальності, начебто футболки з принтом або парфуми, подаруйте хлопцеві справжнє чарівництво — чуттєве, романтичне, творче, екстремальне. Все ще не вирішили, що подарувати подарунок хлопцю на День народження?

  Як вибрати легкий і не примушений подарунок хлопцю на День Народження?

  Все частіше, коли мова заходить про подарунок, молоді люди, що займають активну життєву позицію, віддають перевагу практичним, функціональним, побутовим речам цікаві відчуття. Подумайте про те, чим захоплюється хлопець, що викликає жвавий інтерес. Можливо у нього є давня мрія політати на повітряній кулі, навчитися грати на гітарі або зробити особисту фотосесію.

  Якщо будні вашого хлопця насичені діловими подіями і напруженими робочими моментами, подаруйте на день народження розслабляючий спа-відпочинок або антистресовий масаж. Хлопець дуже зрадів і приємно здивований.

  Цікаві подарунки хлопцеві на ДР

  Ваш хлопець скоро відсвяткує ювілей? У такому разі до підбору подарунка варто поставитися з великою увагою. В каталозі інтернет-магазину Бодо є пропозиції для будь-якого віку, їм повинно виповнитися 20, 50 років або більше. Давайте розберемося, що подарувати хлопцеві на День народження?

  Екзотичний подарунок — масаж, їх різноманітність у каталозі магазину настільки велика, що здатна здивувати та порадувати: бамбуковими паличками, тайський, креольські техніки, сабай-масаж та багато інших. Кожна з цих процедур спрямована на те, щоб відновити сили організму та душевну рівновагу. Цей сюрприз буде гарним подарунком хлопцеві як на День народження, так і як знак уваги.

  Але найкращі подарунки для хлопців ті, які викликають незабутні емоції, адреналін. Якщо ще не знаєте які подарунки можна подарувати хлопцеві щоб досягти такого ефекту, то на нашому сайті ви точно знайдете найкращий варіант