Креативні ідеї новорічних подарунків для подруги

Напередодні зимових свят ритм серця поступово починає частішати в приємній передноворічній суєті. Стільки ще потрібно купити новорічних подарунків! Єдиний подарунок, який не викликає особливих хвилювань — це сюрприз для кращої подруги. Вона знайдена вами по життю, а не дана кровними узами, тому ви знаєте про її бажання все. Разом ви вже давно пройшли вогонь, воду, мідні труби і сотні презентів. А так хочеться цієї зими порадувати її чимось по-новорічному казковим! Вгадати, здивувати, влучити — от 3 головні «У», які потрібно Задовольнити. А, значить, даруйте враження!

Жіночі «штучки» під ялинку

Між нами, дівчатками, кожна з нас в глибині душі просто обожнює косметичні процедури! Як би голосно подруга не засуджувала цих «нероб, що вічно пропадають в салонах краси», якби хтось подарував їй яскравий «квиток» в одну з таких місцинок - навряд чи вона змогла б відмовитися від привабливої перспективи! Проте СПА-комплекс - це звичайна справа, а тому ми вирішили йти більш оригінальним шляхом!

Відкриває список найбільш креативних процедур fishmassage. Це унікальний у своєму роді пілінг і масаж стоп в одному флаконі! Та не простий, а за участю маленьких рибок з хитромудрою назвою Гарра Руфа. Вони здатні чарівним чином усувати ороговілі клітини шкіри, надаючи стопам гладкість й шовковистість! А чого тільки варті незвичайні враження, які дарують ніжні дотики цих «рибок-лікарів»! До речі, обираючи, що подарувати подрузі на 14 лютого, ми рекомендуємо також не обходити цей прикольний варіант стороною. Фишмассаж не має протипоказань, тому його можна сміливо презентувати вагітним і подарувати дівчинці-підлітку на Новий рік.

Новорічні подарунки подрузіЩе одним пунктом рейтингу незвичайних «сеансів краси» є флоатінг. Це процедура сольової терапії, яка проходить в SPA-капсулі. Своєрідна барокамера на третину заповненої водою з високою концентрацією солі. Ну ванна, ванна — подумаєте ви, — що тут особливого? А таке, здавалося б, звичайне плавання, дарує непередавані відчуття: блаженну невагомість упереміш з глибоким розслабленням. А, тим часом, токсини активно «залишають» організм! Такий подарунок, безсумнівно припаде до душі сестри до Нового року

Скільки б не було років жінці - вона завжди зрадіє якісній косметиці. А якщо ми запропонуємо вам презентувати подрузі до Нового року кілька кремів, створених спеціально для її типу шкіри? Діагностикою займеться досвідчений дерматолог, а потім його висновки будуть передані в центр косметології на Кіпрі. Саме там і буде створюватись унікальна формула ідеального догляду за обличчям спеціально для вашої ліпшої подруги! Подарувати сертифікат на враження рідним - ще раз сказати про свою турботу і любов. 

Сюрпризи для талановитої подруги

Як же віддячити подрузі за тонни сліз, пролитих на її плечі, за безмежну увагу і за унікальну здатність завжди опинятися поруч, коли це так необхідно? Звичайно, увагою до її інтересів і захоплень. Якщо ви подивитеся трохи ретельніше - напевно, виявите, що ваша приятелька не позбавлена унікальних талантів. А, можливо, подарунок вже «лежить на поверхні»?

Пісочна анімація

Часто ви спостерігаєте, як подружка виводить різноманітні кружальця і сердечка на полях блокнота? А, може бути, вона навіть серйозно захоплюється малюванням і частенько хвалиться перед вами своїми шедеврами? Дайте можливість подрузі розкрити свій талант з нової сторони — презентуйте їй урок пісочної анімації! З тих пір, як одна художниця з цим умінням підкорила суддів відомого українського талант-шоу, а потім і світові підмостки, напевно, ваша приятелька теж загорілася бажанням спробувати свої сили в цьому мистецтві. Цей подарунок також може сподобатися підліткам на Новий рік

Майстер-клас візажу

Ранковий ритуал будь-якої дівчини починається з нанесення макіяжу, і кожна прагне робити це професійно. Підтвердженням тому є сотні переглянутих навчальних відео в інтернеті і купи прочитаних модних журналів. Тільки уявіть, на «яке небо» піднесе вашу подругу новорічний подарунок у вигляді майстер-класу візажу, де вона познайомиться з одним з найкращих профі своєї справи і навчиться кільком «мейкаповським» трюкам!

Урок танцю на пілоні

Що подарувати подрузі на Новий рікКому, як не найкращій подрузі, ми довіряємо свої маленькі перемоги і поразки у справах серцевих? І з ким, як не з нею, ми обговорюємо «що робити, якщо він не звертає на мене уваги» або «що краще приготувати до романтичної вечері». Настав час перейти від слів до дії і здивувати подругу екстравагантним сюрпризом - уроком танцю на пілоні. Ви не впізнаєте свою милу приятельку - майстер-клас вона покине фатальною спокусницею!

«Нехай кажуть, що жіночої дружби не буває, але ми ж бо знаємо, що вона не залежить від гендерних забобонів! І цю тезу підтверджує той факт, що ваші інтереси на 99% збігаються. Тому вибираючи подарунок подрузі на Новий рік достатньо уявити, чого б ви хотіли сам. А потім сміливо дійте!

У нас ви також зможете відшукати подарунок хлопцеві на новий рік, презент для чоловіка, дружини і новорічні сюрпризи для сім'ї - легко і не витративши зайвого часу!