Креативні корпоративні новорічні сюрпризи

На сьогоднішній день, сфера корпоративних подарунків перетворилася в «чистий» бізнес. Один шаблонний сувенір, помножений на кількість співробітників, — ось одвічна новорічна практика більшості компаній. Такий безэмоциональный підхід, з одного боку, є вірним, а з іншого позбавляє людину найважливішого — відчуття власної унікальності в робочому колективі. Увага, душевність і креатив — ось 3 складових, без яких не обійдеться жоден чудовий подарунок на Новий рік. Всього через пару хвилин ви дізнаєтеся, як об'єднати ці якості в презенті.

Навіть використовуючи всього одну ідею, можна зуміти порадувати кожного цінного співробітника окремо. Зробити це легко, якщо є відмінні колективні подарунки на Новий рік для чоловіків і жінок, які принесуть незабутні враження, під стати цього чарівного свята:

Новорічні корпоративні подарунки

  • пейнтбол з друзями - можливість продемонструвати максимум своїх стратегічних талантів на ігровому полі з «м'якою» пневматикою.
  • xbox з друзями — відчуття дитячої захопленості, яка переповнить ваших співробітників під час азартного змагання на екрані кінотеатру! І більше не треба замислюватися, що подарувати на Новий рік другові!
  • боулінг для компанії - сеанс улюбленої гри кожного, під час якої колектив зможе весело «відтягнутися» разом!
  • ніч в музеї для компанії - шанс потрапити разом з колегами в таємничий будинок Булгакова під містичним номером 13.
  • живий квест «Під замком» - командний мозковий штурм, який дозволить ще більше згуртуватися в досягненні спільної мети.

Ці чудові ідеї допоможуть вибрати відмінний новорічний подарунок для коханої і здивувати сестричку. Тепер ви завжди знаєте, куди звернутися за креативними сюрпризами!

Новорічні подарунки колегам-чоловікам

Якими б діловитими і суворими не були ваші співробітники в офісі, у вільний час вони все одно перетворюються у звичайних хлопчаків, яких хлібом не годуй», дай пограти в «машинки» і «стрілялки». Приділивши більше уваги позарабочим інтересам колегам, ви надійно закріпіть ваші відносини під грифом «міцні і доброзичливі». Дорослим хлопчикам на Новий рік можна подарувати різні сюрпризи: від захоплюючого «польоту« на авіасимулятор до майстер-класу з боксу.

Майстер-клас зі скелелазіння

Прекрасний спосіб розкрити таланти колеги з нової сторони і надати йому можливість підкорити ще більше вершин! Успішно завершивши підйом, він зарядитися позитивним настроєм, зміцниться в думці про те, що йому «море по коліно» і увійде в новий рік зі «свіжими» силами! А, як відомо, хороший працівник — це впевнена в собі особистість. Вручіть подібний подарунок на Новий рік дядькові або презентуйте його братові — задоволеними залишаться усі без винятку!

Корпоративні подарунки на Новий рікКартинг

Такий корпоративний новорічний подарунок припаде до душі любителям швидкості, драйву та адреналіну. Гоночні міні-машинки з відмінною маневреністю дозволять сповна насолодитися звивистих маршрутом прибуття! Скинувши баласт у вигляді накопиченого напруги, ваш співробітник з подвоєною силою кинеться підкорювати професійні висоти! Собі коханому в подарунок на Новий рік цей сюрприз також доведеться як не можна до речі.

Гра на ударних

«У новий рік - з новими звершеннями» - нехай ця фраза стане девізом ваших корпоративних подарунків! Презентуйте своїм співробітникам урок гри на ударних - навряд чи хтось з них вміло володіє барабанними паличками, тому вони точно зрадіють перспективі пустити «свіжу кров» у своє життя. Навіть якщо музичний інструмент так і залишиться лише хобі, можливість відчути себе новим втіленням Рінго Старра - безцінна!

Повага співробітників до керівника не приходить само собою — його потрібно заслужити. А допоможуть у цьому корпоративні сюрпризи у вигляді вражень — також відмінні подарунки в день Нового року мамі, тітці, братові та іншим родичам! Це не тільки презент «на довгу пам'ять», але і кращий спосіб мотивувати на успішний результат!