Подаруйте майстер-клас живопису у VR-окулярах для компанії!

подарували вже 21 рази
4 людини
90 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Друзям розкажуть про те, як малювати у віртуальному просторі та видадуть все необхідне. У розпорядженні будуть VR-окуляри, контролери та навушники. Після невеликого інструктажу художники долучаться до створення зображень. Відведеного часу вистачить для того, щоб намалювати безліч пейзажів, натюрмортів й абстракцій.

Чому ми вибрали клуб віртуальної реальності XReality Port

Клуб розташований недалеко від ст. м. «Оболонь» і «Мінська». Створювати 3D-малюнки художники буду за допомогою спеціальної програми.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Полина
22 січня 2019
Круто !
Олександр
6 січня 2019
https://www.facebook.com/100007052293053
Класно розуміти, як можна поєднувати технології та мистецтво!
Георгий
24 травня 2018
На VR собралась чудная компашка - я, друг архитектор и две девушки антифанатки "виртуальных штучек". Было очень круто. Рисовать смогли даже те, кто вообще никогда не умел (то есть я). Все переливалось разными цветами, будто в психоделике. Творить можно было что угодно. Это крутой антистресс. К нашему удивлению восторг был даже больше у дам. Думаю, мы еще сходим)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.