101738
 

Подаруй розслаблюючий SPA догляд для тіла Man!

Екзотичний СПА-комплекс для тіла, заснований на навчаннях давньосхідної медицини — аюрведи. Кожна процедура ідеально доповнює іншу: розпарювання в фітобочці з парою на основі цілющих трав, масаж-пілінг в техніці Абхьянга, а також точковий масаж стоп і давньоіндійський масаж голови. Майстер є професіоналом своєї справи, тому кожен з релакс-сеансів пройде на вищому рівні. Це можливість «розблокувати» запас життєвої сили, позбутися скутості в м'язах і досягти глибокого розслаблення.  детальніше

1 чол. 2 години Використати до 31.07.2017
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 225 раз
1 людина
2 години
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 18 років

SPA догляд для тіла Man - що це?

Сеанс королівського СПА для справжніх чоловіків! Він включає розпарювання у дерев'яній фітобочці з трав'яним паром у поєднанні з комплексом відновлюючих процедур. Його родзинкою стане масаж-пілінг усього тіла в техніці Абхьянга з використанням особливої ​​східної суміші трав, спецій, аромамасла та меду. Завершальні «нотки задоволення» привнесе точкове опрацювання стоп і розслабляючий масаж голови. Досвідчений майстер проведе кожну з процедур згідно з вченням аюрведи - однієї із найдавніших медицин, відомих світу. Даний комплекс сприятливо впливає на фізичному та енергетичному рівнях одночасно. А результатом стане відчуття повного релаксу, яке наповнить новими силами!

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить у стіни престижного СПА-салону, де його зустріне досвідчений майстер. Він запропонує гостю підготуватися до процедур, а потім проведе в окрему кімнату для розпарювання в фітобочці. Це дозволить дбайливо очистити шкіру та підготувати її до наступного етапу. Потім Щасливчик розташується на спеціальному столі, а майстер виконає приємний розслабляючий ритуал Абхьянга, масажуючи все тіло з використанням особливої ​​ароматної суміші. Потім на гостя чекає ще кілька «приємностей»! Першою із них стане опрацювання стоп. Розминаючи кожен пальчик і впливаючи на акупунктурні точки, профі допоможе домогтися максимального релаксу. Область голови майстер також пропрацює в техніці точкового впливу, що подарує Щасливчикові абсолютну гармонію фізичного та емоційного «Я». 

4 процедури в 1!

Гостя очікує розкішний СПА-комплекс, в якому кожна процедура підібрана з точки зору сумісності з іншими. Поетапно належить насолодитися:

  • розпарюванням в дерев'яній фітобочці - міні-парній, «комфортна» особливість якої полягає в тому, що голова залишається зовні, а прогрівається лише саме тіло
  • масажем усього тіла з ефектом легкого пілінгу - із використанням перетертої суміші кореня імбиру, мускатного горіха, мигдалевого масла та меду
  • точковим опрацюванням стоп, заснованим на методі рефлексотерапії
  • розслаблюючим масажем голови у давньоіндійській техніці

Абхьянга - одна з найдавніших у світі масажних технік

Родзинкою цього воістину королівського СПА стане масаж-пілінг - процедура, яка виконується у давній техніці Абхьянга. Вона увібрала в себе кращі прийоми східної масажної культури та заснована на теорії про цілющі сили самої Природи. Саме з цією метою усе тіло покриють особливою ​​сумішшю із натуральних трав, спецій, мигдалевого масла та навіть меду. А щоб активувати життєві сили організму й «запрограмувати» його на оздоровлення, майстер буде професіонально впливати на біологічно активні точки.

Чудодійний ефект

Такий комплексний вплив на тіло точно не залишиться непоміченим для організму! Як стверджують послідовники аюрведи, після подібних процедур «життя розквітає». Цілющий ефект відчувається практично моментально:

  • зникає фізична втома і стрес, зміцнюється сон
  • поліпшується кровообіг
  • шкіра стає приємною на дотик

Місце проведення враження

16 відгуків реальних людей