Ви вже вибрали враження в подарунок. Хочете купити для себе?
Додати до кошика можна враження тільки одного типу: в подарунок або для себе. Якщо хочете купити і враження для себе, і на подарунок, потрібно спочатку оформити одне замовлення, а потім — інше.
Ви вже вибрали враження для себе. Хочете купити в подарунок?
Додати до кошика можна враження тільки одного типу: в подарунок або для себе. Якщо хочете купити і враження для себе, і на подарунок, потрібно спочатку оформити одне замовлення, а потім — інше.
Сертифікат подарував син. Давно мріяла проїхатись верхи на коні. Погода на вибрану заздалегідь дату і час, прогнозувала зливу. Клуб самостійно перетефонував та запропонував змінити час. Тож прогулянка відбулась, погода не зіпсувала враження.
Коні чудові, спокійні, поряд супровід - це важливо. Час пролетів швидко, багато цікавої інформації про коней дізналась під час прогулянки, їх поведінку, характер. Дякую клубу Олімп за чудову організацію!
Все сподобалось. Привітний і професійний персонал, та слухняні коні.
Неллі
24 травня 2026
Сподобалося все,коні це були Марго і Боня!Інструктора,дівчата з терпінням та повагою,пояснили,провели інструктаж доступною мовою)
А беручи до уваги, що після сьогоднішньої безсонної ночі, зрозуміло по яким причинам,всі були втомлені та розгублені,це взагалі дуже професійно!
І окрема подяка нашій донечці за подарунок!
Тотальне перезавантаження після мегаполісу в лісі, верхи на чудових лагідних конях! Півтори години релаксу, спокою і відновлення!
Найкращий подарунок для мене на день народження!
Олексій
17 травня 2026
Все було супер, якісний сервіс та приємний персонал
Все минуло чудово: гарні коні, компетентні інструктори і неймовірно затишна природа в місці прогулянки. Моя дівчинонька аж сяяла від радості на цій прогулянці!
Дякую за неймовірні враження та колективу кінного клубу «Олімп»!
Інга
19 квітня 2026
Чудовий кінний клуб, дівчатка інструктори, гарні коні
Анжеліка
5 квітня 2026
Дякую 🙏 команді Бодо за допомогу в отримані враження. Не зважаючи на перешкоди з термінами дії карти, компанія надала максимальний сервіс і яскраві емоці.
Софія
4 квітня 2026
Все сподобалось, дуже клієнторієнтовано і викликало багато позитивних вражень!!
Прогулянка чудова, коні просто прекрасні, обережно возили та були дружелюбні, інструкторки дуже ввічливі та відповідали на всі питання, дякую за чудові враження!
Відгуки: Прогулянка на конях для двох у Києві