101817
 

Подаруй шанс навчитися робити карамельні цукерки!

Індивідуальний майстер-клас з приготування карамельних цукерок від професіонала. Він покаже, як з готової карамелі створювати цукерки найоригінальніших форм і отримувати красиві комбінації. Взяти участь у приготуванні солодощів зможуть як дорослі, так і діти від 4 років. В результаті старань вийде кілька невеликих карамельок або льодяник на паличці. Вага готових цукерок складе близько 100 р.  подробнее...

1 чол. до 30 хвилин Використати до 31.10.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 13 398 раз
1 людина
до 30 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 4 років
Використати до 31.10.2017

Карамельний майстер-клас - що це?

Можливість у буквальному сенсі відчути смак дитинства як для дорослих, так і для найменьших любителів солодкого! На індивідуальному майстер-класі можна взять участь у найцікавішомі етапі приготування карамельних цукерок - із готової солодкої маси виліпити кольорові ласощі найдивовижніших форм. Тепла карамель чимось нагадує дуже м'який пластилін, тому ліпити з неї - одне задоволення.  В результаті вийде жменя маленьких карамельок або льодяник на паличці. Загальна вага солодощів складе близько 100 г.

Як це відбувається?

Щасливчик потрапить в місце, де творяться справжні «дива» - «Майстерню Карамелі», де познайомиться із профі-кондитером. Процес варіння основи з цукру та патоки дуже трудоємкий та проходить при високих температурах. Саме тому Щасливчику запропонують вже готову, трохи охолоджену карамель, з якою можна працювати. Почнеться один з найбільш вражаючих етапів приготування цукерок - виліплювання ласощів. Карамель можна розкатати в тонку «ковбаску» і порізати на декілька маленьких цукерок, або ж взяти шматок побільше, щоб надати йому омріяної форми і «посадити» на паличку для льодяника.

Натуральні кольорові цукерки

Карамельні цукерки будуть створюватися виключно з натуральних інгредієнтів. Так, для приготування солодкої суміші використовуються лише звичайні цукор, патока і вода. А для надання спокусливих аромату і смаку додаються витяжки з фруктів. Навіть барвники - і ті на основі натуральних компонентів.

Карамельки або 1 льодяник на паличці

На занятті можна зробити декілька маленьких цукерок. Для цього формується невелика ковбаска, яка потім ріжеться на однакові частини. Або ж можна проявити більше творчості — «зліпити» великий барвистий льодяник. Загальна вага готових солодощів буде складати близько 100 г.

Солодощі найнезвичайніших форм

Коли карамельна маса трохи охолоне, вона стане надзвичайно пластичною, тому і ліпити з неї дуже легко. Можна власноруч виготовити не тільки різнокольорову карамель, але і надати льодянику реалістичні риси - очі, посмішку, вушка.

Місце проведення враження:

Майстерня карамелі
м. Площа Льва Толстого, вул. Велика Васильківська, 18 Показати на мапі

198 відгуків реальних людей

24 травня 2017
Мене здивувала організація МК від bodo. Все продумано, підлаштовано під зручний мені час. Дякую, це приємно вразило. Сам МК надзвичайно цікаво пройшов, ми навіть не помітили як швидко все пройшло і на одній хвилі. Дякую майстру Юлії, дуже приємна дівчина, мила, добра. Розповіла нам про все, допомагала, дуже комфортно було працювати з нею. Дякую вам за такі емоції!!!

Про
Олеся
21 травня 2017
Спасибо огромное за карамельный мастер класс. Я и ребёнок вышли в позитивном настроении-это самая главное!

Н
Наталія
19 травня 2017
Завдяки подаровано у сертифікату Bodo ми з дитиною відвідали Карамельний майстер-клас.Все було організовано швидко і в зручний час,хоча з моєї сторони і було перенесення по часу,але навіть це було швидко організовано.Майстер-клас дмтині сподобався,було багато уваги і вдосталь допомоги для виготовлення 5-річною дитиною вибраної цукерки.Рекомендую

17 травня 2017
Во-первых, хочется отметить четкую и оперативную организацию со стороны bodo. Во - вторых, сам мастер-класс. Это была мечта моей доченьки. И она осуществилась. Получили массу удовольствия. Очень интересно, вкусно и красиво. Нам мастер-класс проводил Ярослав. Хочу отметить его умение ладить с детками, а это очень важно. Его терпение и внимание. Уютная и доброжелательная атмосфера. По ощущениям...
Во-первых, хочется отметить четкую и оперативную организацию со стороны bodo. Во - вторых, сам мастер-класс. Это была мечта моей доченьки. И она осуществилась. Получили массу удовольствия. Очень интересно, вкусно и красиво. Нам мастер-класс проводил Ярослав. Хочу отметить его умение ладить с детками, а это очень важно. Его терпение и внимание. Уютная и доброжелательная атмосфера. По ощущениям было как будто ты играешь с пластилином, но радовало, что это все можно скушать и все очень вкусно :) Итог: дочь сказала, что это один из ее лучших дней в жизни :) И спасибо за это "Мастерской карамели" и компании Bodo. очень нравится дарить и получать в подарок ваши впечатления :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень