101817
 

Подаруй шанс навчитися робити карамельні цукерки!

Індивідуальний майстер-клас з приготування карамельних цукерок від професіонала. Він покаже, як з готової карамелі створювати цукерки найоригінальніших форм і отримувати красиві комбінації. Взяти участь у приготуванні солодощів зможуть як дорослі, так і діти від 4 років. В результаті старань вийде кілька невеликих карамельок або льодяник на паличці. Вага готових цукерок складе близько 100 р.  подробнее...

1 чол. до 30 хвилин Використати до 31.10.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 13 013 раз
1 людина
до 30 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 4 років
Використати до 31.10.2017

Карамельний майстер-клас - що це?

Можливість у буквальному сенсі відчути смак дитинства як для дорослих, так і для найменьших любителів солодкого! На індивідуальному майстер-класі можна взять участь у найцікавішомі етапі приготування карамельних цукерок - із готової солодкої маси виліпити кольорові ласощі найдивовижніших форм. Тепла карамель чимось нагадує дуже м'який пластилін, тому ліпити з неї - одне задоволення.  В результаті вийде жменя маленьких карамельок або льодяник на паличці. Загальна вага солодощів складе близько 100 г.

Як це відбувається?

Щасливчик потрапить в місце, де творяться справжні «дива» - «Майстерню Карамелі», де познайомиться із профі-кондитером. Процес варіння основи з цукру та патоки дуже трудоємкий та проходить при високих температурах. Саме тому Щасливчику запропонують вже готову, трохи охолоджену карамель, з якою можна працювати. Почнеться один з найбільш вражаючих етапів приготування цукерок - виліплювання ласощів. Карамель можна розкатати в тонку «ковбаску» і порізати на декілька маленьких цукерок, або ж взяти шматок побільше, щоб надати йому омріяної форми і «посадити» на паличку для льодяника.

Натуральні кольорові цукерки

Карамельні цукерки будуть створюватися виключно з натуральних інгредієнтів. Так, для приготування солодкої суміші використовуються лише звичайні цукор, патока і вода. А для надання спокусливих аромату і смаку додаються витяжки з фруктів. Навіть барвники - і ті на основі натуральних компонентів.

Карамельки або 1 льодяник на паличці

На занятті можна зробити декілька маленьких цукерок. Для цього формується невелика ковбаска, яка потім ріжеться на однакові частини. Або ж можна проявити більше творчості — «зліпити» великий барвистий льодяник. Загальна вага готових солодощів буде складати близько 100 г.

Солодощі найнезвичайніших форм

Коли карамельна маса трохи охолоне, вона стане надзвичайно пластичною, тому і ліпити з неї дуже легко. Можна власноруч виготовити не тільки різнокольорову карамель, але і надати льодянику реалістичні риси - очі, посмішку, вушка.

Місце проведення враження:

Майстерня карамелі
м. Площа Льва Толстого, вул. Велика Васильківська, 18 Показати на мапі

184 відгуків реальних людей

У
Уляна
13 квітня 2017
Дякую за чудовий карамельний майстер-клас для моєї 5-річної доньки! За допомогою уважної карамельної майстрині донька самостійно зробила великий льодяник, та ще й отримала мішечок карамелі надодачу.

13 квітня 2017
Посетили с сыном (8 лет) карамельный мастер класс. Ребенок был в восторге. Атмосфера в мастерской дарит ощущение радости и хорошого настроения. Замечательный персонал – очень доброжелательный. Большое спасибо за прекрасно проведенное время!!!

А
Анастасия
11 квітня 2017
Мне понравилось! Я очень люблю творчество, а здесь оно ещё и вкусное. Персонал приветливый, всё мне сразу же рассказали и показали. Для детей эта мастерская вообще просто сказка! Всё яркое, красочное и с особенной атмосферой.

Н
Наталья
10 квітня 2017
Сертификат подарили моей дочери на день рождение - подруга. Очень понравился подарок,яркий и неожиданный. Выбрали карамельный мастер-класс. Мастер очень приятный, и прошёл на одном дыхании,время прошло не заметно. Спасибо за впечатление!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень