101817
 

Подаруй шанс навчитися робити карамельні цукерки!

Індивідуальний майстер-клас з приготування карамельних цукерок від професіонала. Він покаже, як з готової карамелі створювати цукерки найоригінальніших форм та отримувати красиві комбінації. Взяти участь у приготуванні солодощів зможуть як дорослі, так і діти від 4 років. У результаті старань вийде декілька невеликих карамельок або льодяник на паличці. Вага готових цукерок складе близько 100 гр.  детальніше

1 чол. до 30 хвилин Використати до 31.07.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 10 105 раз
1 людина
до 30 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 4 років

Карамельний майстер-клас - що це?

Можливість у буквальному сенсі відчути смак дитинства як для дорослих, так і для найменьших любителів солодкого! На індивідуальному майстер-класі можна взять участь у найцікавішомі етапі приготування карамельних цукерок - із готової солодкої маси виліпити кольорові ласощі найдивовижніших форм. Тепла карамель чимось нагадує дуже м'який пластилін, тому ліпити з неї - одне задоволення.  В результаті вийде жменя маленьких карамельок або льодяник на паличці. Загальна вага солодощів складе близько 100 г.

Як це відбувається?

Щасливчик потрапить в місце, де творяться справжні «дива» - «Майстерню Карамелі», де познайомиться із профі-кондитером. Процес варіння основи з цукру та патоки дуже трудоємкий та проходить при високих температурах. Саме тому Щасливчику запропонують вже готову, трохи охолоджену карамель, з якою можна працювати. Почнеться один з найбільш вражаючих етапів приготування цукерок - виліплювання ласощів. Карамель можна розкатати в тонку «ковбаску» і порізати на декілька маленьких цукерок, або ж взяти шматок побільше, щоб надати йому омріяної форми і «посадити» на паличку для льодяника.

Натуральні кольорові цукерки

Карамельні цукерки будуть створюватися виключно з натуральних інгредієнтів. Так, для приготування солодкої суміші використовуються лише звичайні цукор, патока і вода. А для надання спокусливих аромату і смаку додаються витяжки з фруктів. Навіть барвники - і ті на основі натуральних компонентів.

Карамельки або 1 льодяник на паличці

На занятті можна зробити декілька маленьких цукерок. Для цього формується невелика ковбаска, яка потім ріжеться на однакові частини. Або ж можна проявити більше творчості — «зліпити» великий барвистий льодяник. Загальна вага готових солодощів буде складати близько 100 г.

Солодощі найнезвичайніших форм

Коли карамельна маса трохи охолоне, вона стане надзвичайно пластичною, тому і ліпити з неї дуже легко. Можна власноруч виготовити не тільки різнокольорову карамель, але і надати льодянику реалістичні риси - очі, посмішку, вушка.

160 відгуків реальних людей