101817
 

Подаруй карамельний майстер-клас!

Індивідуальний майстер-клас з приготування карамельних цукерок від професіонала. Він покаже, як з готової карамелі створювати цукерки найоригінальніших форм і отримувати красиві комбінації. Взяти участь у приготуванні солодощів зможуть як дорослі, так і діти від 4 років. В результаті старань вийде кілька невеликих карамельок або льодяник на паличці. Вага готових цукерок складе близько 100 грам. детальніше...

1 люд. до 30 хвилин Використати до 31.07.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 16 567 раз
1 людина
до 30 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 4 років
Використати до 31.07.2018

Карамельний майстер-клас — що це?

Можливість у буквальному сенсі відчути смак дитинства як для дорослих, так і для найменьших любителів солодкого! На індивідуальному майстер-класі можна взять участь у найцікавішомі етапі приготування карамельних цукерок— із готової солодкої маси виліпити кольорові ласощі найдивовижніших форм. Тепла карамель чимось нагадує дуже м'який пластилін, тому ліпити з неї — одне задоволення. В результаті вийде жменя маленьких карамельок або льодяник на паличці. Загальна вага солодощів складе близько 100 г.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в місце, де творяться справжні «дива» — до «Майстерні карамелі». Там він познайомиться із профі-кондитером. Процес варіння основи з цукру та патоки дуже складний та проходить при високих температурах. Саме тому Щасливчику запропонують вже готову, трохи охолоджену карамель, з якою можна працювати. Почнеться один з найбільш вражаючих етапів приготування цукерок — виліплювання ласощів. Карамель можна розкатати в тонку «ковбаску» і порізати на декілька маленьких цукерок, або ж взяти шматок побільше, щоб надати йому омріяної форми і «посадити» на паличку для льодяника.

Натуральні кольорові цукерки

Карамельні цукерки будуть створюватися виключно з натуральних інгредієнтів. Так, для приготування солодкої суміші використовуються лише звичайні цукор, патока і вода. А для надання спокусливих аромату і смаку додаються витяжки з фруктів. Навіть барвники — і ті на основі натуральних компонентів.

Карамельки або 1 льодяник на паличці

На занятті можна зробити декілька маленьких цукерок. Для цього формується невелика ковбаска, яка потім ріжеться на однакові частини. Або ж можна проявити більше творчості — «зліпити» великий барвистий льодяник. Загальна вага готових солодощів буде складати близько 100 грам.

Солодощі найнезвичайніших форм

Коли карамельна маса трохи охолоне, вона стане надзвичайно пластичною, тому і ліпити з неї дуже легко. Можна власноруч виготовити не тільки різнокольорову карамель, але й надати льодянику реалістичні риси — очі, посмішку, вушка.

Місце проведення враження:

Майстерня карамелі
м. Площа Льва Толстого, вул. Велика Васильківська, 18 Показати на мапі

251 відгук

Вчора
Ходил с дочкой 10 лет. Понравилось, внимательный персонал и много интересной информации. Даже мне было интересно как все происходит)

Н
Надя
15 лютого 2018
Покупала дочкам 5,5лет и 7лет, очень понравилось. Дочки целый час лепили свои чудо карамельки.

10 лютого 2018
Я покупала этот мастер-класс как подарок взрослой дочери и она, конечно же, не восприняла это мероприятие всерьёз:) Долго не шла, но таки решилась и осталась очень довольна! С удовольствием вспомнила детство и попробовала супер-свежую карамельку!:))

И
Ирина
7 лютого 2018
Большое спасибо за такое впечатление!!! Такой яркий и необычный подарок от близких людей доставил много приятных моментов. Карамельный мастер-класс - это возможность заглянуть в детскую сказку. Приятный персонал - это ещё один бонус. Узнаешь много нового о карамели и создаёшь своё произведение из карамели. Приятные воспоминания об этом останутся в памяти на долгие годы.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень