Подаруй майстер-клас управління яхтою!

подарували вже 5 189 разів
4 людини
3 години
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Спочатку майстер проведе короткий інструктаж з техніки безпеки та розповість теорію управління спортивним судном. Учень дізнається, як зав'язувати морські вузли, налаштовувати вітрила, вести судно на галсі та проходити повні дистанції. Потім він встане за штурвал і буде керувати яхтою самостійно. З собою можна взяти двох друзів.

Чому ми вибрали вітрильну школу VKyachting

Школа знаходиться на березі Київського моря в яхт-клубі «Юніор». Заняття пройдуть на спеціальній гоночної-крейсерській яхті. Це швидкісне судно відрізняється простотою в управлінні.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

178 відгуків

Ирина
21 октября 2018
Спасибо за яркие впечатления! Как здорово ловить парусом ветер, держать его в буквальном смысле в руках, чувствовать, как послушен парусник каждому твоему движению, быть командой...
Александр
3 сентября 2018
https://www.facebook.com/100002277556528
Очень понравилось! Ходили на яхте "Оксамит України" с Андреем, яхт-клуб "Юниор". Все шикарно, классно, профессионально! Мы получили массу удовольствия, и прекрасно провели время! Андрей, еще раз спасибо, все было круто!!!
Татьяна
26 августа 2018
Хочу оставить благодарность компании Bodo и команде яхты "Архимед" (Одесса) за хорошую организацию и проведение мастер-класса управления яхтой, море позитивных эмоций и впечатлений в Черном море!)
Дарья
26 августа 2018
Очень понравилось! Наш инструктор Андрей, в Яхт-Клубе "Юниор" сделал все на высшем уровне! Было очень познавательно, интересно и немного экстремально;) Это оказалось не так легко, но мы с друзьями круто провели время!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки