15980
 

Подаруй майстер-клас управління яхтою!

Унікальна можливість навчитися керувати яхтою під наглядом професіонала. Досвідчений наставник пояснить, як вести судно на галсі та правильно лавірувати під вітром. Тренуватися доведеться на 7-метровій крейсеро-перегоновій яхті «Оксамит» чи «Оріяна». Вийшовши на всіх вітрилах в акваторію Київського моря, можна буде відчути себе справжнім бравим капітаном біля штурвалу. Для майстер-класу надається судно без мотора, управління здійснюється за рахунок вітрил. детальніше...

4 люд. 3 години Використати до 28.02.2019
1 600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 5 003 раз
4 людини
3 години
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас управління яхтою — що це?

Урок з вітрильного спорту на 7-метровій крейсерсько-перегоновій яхті. Це захоплююча можливість навчитися керувати судном в акваторії Київського моря. Заняття проводить професійний інструктор, за плечами якого багатий досвід управління яхтою. Учасник запливу стане повноцінним членом екіпажу та випробує себе за штурвалом, зайнявши місце керманича.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити з собою ще 3-х приятелів, щоб розділити з ними задоволення від майбутньої «водної» пригоди. Вони зустрінуться з інструктором з вітрильного спорту в яхт-клубі — всього за 7 км від Київської ГЕС. Тільки-но компанія потрапить на борт, на неї очікує короткий інструктаж з техніки безпеки та вступний курс теорії управління спортивним судном. Друзі дізнаються, як зав'язувати морські вузли й оснащувати яхту. Потім можна буде взятися за другий етап навчання. Учні відчують себе справжніми «морськими вовками» та зможуть керувати яхтою самостійно. У процесі їм розкажуть, як налаштовувати вітрила, вести судно на галсі та проходити повні дистанції.

Cпортивна яхта перегонового класу

Для майстер-класу підготують одну з яхт: «Оксамит України» або «Оріяна 21». Це легендарні крейсерсько-перегонові моделі переможці багатьох українських регат. За технічними параметрами та розмірами вони практично не відрізняються. Обидві яхти досить компактні й легкі, що дає їм на воді значну маневреність. Керувати судном друзі будуть за допомогою вітрил, мотор не використовується.

Нові навички

На занятті екіпаж навчиться:

 • управлінню вітрилами;
 • веденню яхти на галсі;
 • проходженню повноцінної дистанції.

Можливість самостійного керування

Майстер-клас керування яхтою дозволить набути всіх необхідних навичок впевненого яхтсмена. Кожен з членів екіпажу обов'язково випробує себе біля керма. Судно ідеально ковзає по воді, перетворюючи прогулянку на суцільне задоволення.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
VKyachting - Вітрильна школа
Київське море, 4,7 км від греблі, яхт-клуб "Юніор" Показати на мапі

174 відгуків

Е
Елена
13 серпня 2018
Впечатление безумно понравилось, получили массу эмоций. Оказалось, что управлять парусной яхтой довольно сложно, но очень увлекательно. Нам повезло с нашим капитаном Валерией, веселая и коммуникабельная девушка, научила управлять яхтой) Рекомендую!

6 серпня 2018
Друзья подарили сертификат на посещение впечатления "Управления яхтой". Мне всё очень. Отдельная благодарность иструктору Антону, очень внимательный, вежливый, всё объяснял и старался сделать всё, чтобы я с друзьями остались довольны. Понравилось прохождение яхты между двумя буйками. Рекомендую

6 серпня 2018
Супер впечатления. Мне подарили друзья на др. Очень оригинальный и интересный подарок. Впечатления не стандартные, вода, ветер, ощущение силы природы. Полезные познания и возможно мое бедующее хобби.

30 липня 2018
Спасибо инструктору Михаилу за прекрасную прогулку. Не только рассказал и показал все тонкости управления яхтой, но даже ловко помог спасти кепку, которую ветер снес в реку) Впечатление удалось!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень