15980
 

Подаруй майстер-клас управління яхтою!

Унікальна можливість навчитися керувати яхтою під наглядом професіонала. Досвідчений наставник пояснить, як вести судно на галсі та правильно лавірувати під вітром. Тренуватися доведеться на 7-метровій крейсеро-перегоновій яхті «Оксамит» чи «Оріяна». Вийшовши на всіх вітрилах в акваторію Київського моря, можна буде відчути себе справжнім бравим капітаном біля штурвалу. Для майстер-класу надається судно без мотора, управління здійснюється за рахунок вітрил. детальніше...

4 люд. 3 години Використати до 30.11.2018
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 506 раз
4 людини
3 години
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2018

Майстер-клас управління яхтою — що це?

Урок з вітрильного спорту на 7-метровій крейсерсько-перегоновій яхті. Це захоплююча можливість навчитися керувати судном в акваторії Київського моря. Заняття проводить професійний інструктор, за плечами якого багатий досвід управління яхтою. Учасник запливу стане повноцінним членом екіпажу та випробує себе за штурвалом, зайнявши місце керманича.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити з собою ще 3-х приятелів, щоб розділити з ними задоволення від майбутньої «водної» пригоди. Вони зустрінуться з інструктором з вітрильного спорту в яхт-клубі — всього за 7 км від Київської ГЕС. Тільки-но компанія потрапить на борт, на неї очікує короткий інструктаж з техніки безпеки та вступний курс теорії управління спортивним судном. Друзі дізнаються, як зав'язувати морські вузли й оснащувати яхту. Потім можна буде взятися за другий етап навчання. Учні відчують себе справжніми «морськими вовками» та зможуть керувати яхтою самостійно. У процесі їм розкажуть, як налаштовувати вітрила, вести судно на галсі та проходити повні дистанції.

Cпортивна яхта перегонового класу

Для майстер-класу підготують одну з яхт: «Оксамит України» або «Оріяна 21». Це легендарні крейсерсько-перегонові моделі переможці багатьох українських регат. За технічними параметрами та розмірами вони практично не відрізняються. Обидві яхти досить компактні й легкі, що дає їм на воді значну маневреність. Керувати судном друзі будуть за допомогою вітрил, мотор не використовується.

Нові навички

На занятті екіпаж навчиться:

 • управлінню вітрилами;
 • веденню яхти на галсі;
 • проходженню повноцінної дистанції.

Можливість самостійного керування

Майстер-клас керування яхтою дозволить набути всіх необхідних навичок впевненого яхтсмена. Кожен з членів екіпажу обов'язково випробує себе біля керма. Судно ідеально ковзає по воді, перетворюючи прогулянку на суцільне задоволення.

Місце проведення враження:

VKyachting - Вітрильна школа
Київське море, 7 км від греблі Показати на мапі

167 відгуків реальних людей

М
Марина
20 травня 2018
Нереальні враження! Діти 8 і 11 років у захваті! Не дивлячись на немаленький вітер і відповідно дорослий крен яхти, вони впевнено керували нею, тримали орієнтир під керівництвом Костянтина (дуже вдячні!). Тепер ми знаємо, що таке гік))) це варто відчути!

23 жовтня 2017
Увлекательное и захватывающее впечатление. Хороший инструктор, который и показал как пройтись с ветерком и почувствовать скорость и как получить релакс от того, что наслаждаешься тишиной.

А
Артем
9 жовтня 2017
Давно мечтал понять принцип управления парусной яхтой. Благодаря мастер-классу удалось исполнить это желание. Капитаны Таня, Саша и Вадим - мастера своего дела, понятно объясняют и показывают, так что обучение проходит легко - и вот уже яхта слушается твоей руки. Замечательное чувство! Ходить под парусом - занятие увлекательное и захватывающее. Даже несмотря на то, что два последующих занятия...
Давно мечтал понять принцип управления парусной яхтой. Благодаря мастер-классу удалось исполнить это желание. Капитаны Таня, Саша и Вадим - мастера своего дела, понятно объясняют и показывают, так что обучение проходит легко - и вот уже яхта слушается твоей руки. Замечательное чувство! Ходить под парусом - занятие увлекательное и захватывающее. Даже несмотря на то, что два последующих занятия проходили не летом, как первое, а в холодную осеннюю погоду, впечатления незабываемые. Попутно узнали много интересного, научились вязать морские узлы.

1 жовтня 2017
Майстер клас проходив у чудовій атмосфері, інструктор Олександр - вище всіляких похвал, цікавий співрозмовник і досвідчений спортсмен. Всій нашій сім'ї враження надзвичайно сподабалось:)! Дякуємо !!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень