15980
 

Подаруй урок керування яхтою!

Унікальна нагода навчитися керувати яхтою. Усе покаже і розповість досвідчений інструктор - Іван Колобов або інший першокласний яхтсмен з його команди. Профі пояснить, як озброювати судно, вести його на галсі і правильно маневрувати на вітрі. Потренуватися можна на 7-метровій крейсер-гоночній яхті «Оксамит» або «Оріяна». Вийшовши на усім вітрилах до акваторії Київського моря, можна буде відчути себе справжнім бравим капітаном біля штурвалу. Для майстер-класу надається судно без мотора, управління здійснюється з допомогою вітрил. детальніше

4 чол. 3 години Використати до 31.07.2017
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 156 раз
4 людини
3 години
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди

Майстер-клас управління яхтою - що це?

Урок з вітрильного спорту на 7-метровій крейсерсько-гоночній яхті. Захоплююча можливість навчитися керувати судном в акваторії Київського моря. Заняття проводить один з найтитулованіших яхтсменів України Іван Колобов або інший досвідчений інструктор з команди професіоналів. Учасник запливу стане повноцінним членом екіпажу і випробує себе за штурвалом, на місці керманича!

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити з собою ще 3-х приятелів, щоб розділити з ними задоволення від майбутньої «водної» пригоди. Вони зустрінуться з інструктором з вітрильного спорту в яхт-клубі - всього за 7 км від Київської ГЕС. Як тільки вони потраплять на борт, на них очікує короткий інструктаж з техніки безпеки та вступний курс теорії управління спортивним судном. Вони дізнаються, як воно влаштоване, як зав'язувати морські вузли й оснащувати яхту. Потім можна буде взятися до другого етапу навчання. Щасливчики відчують себе справжніми «морськими вовками» і зможуть спробувати керувати яхтою самостійно. У процесі їм розкажуть, як налаштувати вітрила, вести судно на галсі й проходити повні дистанції.

Cпортивная яхта гоночного класу

Для майстер-класу підготують одну з яхт: «Оксамит України» або «Оріяна 21». Це легендарні крейсерсько-гоночні моделі - переможці багатьох українських регат. За технічними параметрами і розмірами вони практично не відрізняються. Обидві яхти досить компактні і легкі, що надає їм на воді значну маневреність. Керувати судном належить за допомогою вітрил, мотор не використовується.

Екіпаж навчається:

  • керуванню вітрилами
  • веденню яхти на галсі
  • проходженню повноцінної дистанції

Можливість самостійного керування

Майстер-клас керування яхтою дозволить набути усіх необхідних навичок впевненого яхтсмена. Кожен з членів екіпажу обов'язково випробує себе біля керма. Судно ідеально ковзає по воді, перетворюючи прогулянку в суцільне задоволення.

Місце проведення враження

136 відгуків реальних людей