15980
 

Подаруй урок керування яхтою!

Унікальна можливість навчитися керувати яхтою. Все покаже і розповість досвідчений інструктор — Іван Колобов або інший першокласний яхтсмен з його команди. Профі пояснить, як озброювати судно, вести його на галсі і правильно лавірувати на вітрі. Потренуватися належить на 7-метровій крейсеро-гоночній яхті «Оксамит» чи «Оріяна». Вийшовши на всіх вітрилах в акваторію Київського моря, можна буде відчути себе справжнім бравим капітаном біля штурвала. Для майстер-класу надається судно без мотора, управління здійснюється за рахунок вітрил. подробнее...

4 чол. 3 години Використати до 31.10.2017
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 483 раз
4 людини
3 години
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2017

Майстер-клас управління яхтою - що це?

Урок з вітрильного спорту на 7-метровій крейсерсько-гоночній яхті. Захоплююча можливість навчитися керувати судном в акваторії Київського моря. Заняття проводить один з найтитулованіших яхтсменів України Іван Колобов або інший досвідчений інструктор з команди професіоналів. Учасник запливу стане повноцінним членом екіпажу і випробує себе за штурвалом, на місці керманича!

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити з собою ще 3-х приятелів, щоб розділити з ними задоволення від майбутньої «водної» пригоди. Вони зустрінуться з інструктором з вітрильного спорту в яхт-клубі - всього за 7 км від Київської ГЕС. Як тільки вони потраплять на борт, на них очікує короткий інструктаж з техніки безпеки та вступний курс теорії управління спортивним судном. Вони дізнаються, як воно влаштоване, як зав'язувати морські вузли й оснащувати яхту. Потім можна буде взятися до другого етапу навчання. Щасливчики відчують себе справжніми «морськими вовками» і зможуть спробувати керувати яхтою самостійно. У процесі їм розкажуть, як налаштувати вітрила, вести судно на галсі й проходити повні дистанції.

Cпортивная яхта гоночного класу

Для майстер-класу підготують одну з яхт: «Оксамит України» або «Оріяна 21». Це легендарні крейсерсько-гоночні моделі - переможці багатьох українських регат. За технічними параметрами і розмірами вони практично не відрізняються. Обидві яхти досить компактні і легкі, що надає їм на воді значну маневреність. Керувати судном належить за допомогою вітрил, мотор не використовується.

Екіпаж навчається:

  • керуванню вітрилами
  • веденню яхти на галсі
  • проходженню повноцінної дистанції

Можливість самостійного керування

Майстер-клас керування яхтою дозволить набути усіх необхідних навичок впевненого яхтсмена. Кожен з членів екіпажу обов'язково випробує себе біля керма. Судно ідеально ковзає по воді, перетворюючи прогулянку в суцільне задоволення.

Місце проведення враження:

VKyachting - Вітрильна школа
Київське море, 7 км від греблі Показати на мапі

138 відгуків реальних людей

18 жовтня 2016
Огромное спасибо колективу Бодо. Впечатление классное, рекомендую. Выбирайте солнечную погоду и как для первого раза лучше без сильного ветра. Отдельное спасибо инструктору, приятный парень.

11 жовтня 2016
Впечатление мастер-класс по управлению яхтой подарили сотрудники. Очень благодарна за эти незабываемые эмоции!

Е
Елена
6 жовтня 2016
Всё было замечательно, мы в Восторге! Инструктор, профессионал своего дела.

29 вересня 2016
Мастер-класс «Управление яхтой» подарили дети мужу на день рождения. Понравилось, что можно взять с собой еще три человека и то, что можно выбрать время мероприятия в течении полугода. Сначала было страшновато, когда яхта кренилась - накричались вдоволь, но инструктор Александр был уверенным и знающим своё дело. Очень приятный молодой человек, много узнали интересного о соревнованиях и...
Мастер-класс «Управление яхтой» подарили дети мужу на день рождения. Понравилось, что можно взять с собой еще три человека и то, что можно выбрать время мероприятия в течении полугода. Сначала было страшновато, когда яхта кренилась - накричались вдоволь, но инструктор Александр был уверенным и знающим своё дело. Очень приятный молодой человек, много узнали интересного о соревнованиях и путешествиях на яхте. Под его чутким руководством муж был рулевым, а мы помогали, как могли. Красивые виды, Киевское море целовало нас своими брызгами. Возбужденные и счастливые ехали домой. Совет: если не летом – одевать ветровки. Услугами Bodo пользуемся третий раз и действительно безупречный сервис.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень