15980
 

Подаруй майстер-клас управління яхтою!

Унікальна можливість навчитися керувати яхтою. Все покаже і розповість першокласний яхтсмен. Профі пояснить, як управляти судном, вести його на галсі і правильно лавірувати під вітром. Потренуватися доведеться на 7-метровій крейсеро-гоночній яхті «Оксамит» чи «Оріяна». Вийшовши на всіх вітрилах в акваторію Київського моря, можна буде відчути себе справжнім бравим капітаном біля штурвалу. Для майстер-класу надається судно без мотора, управління здійснюється за рахунок вітрил. детальніше...

4 люд. 3 години Використати до 31.07.2018
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 280 раз
4 людини
3 години
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 31.07.2018

Майстер-клас управління яхтою — що це?

Урок з вітрильного спорту на 7-метровій крейсерсько-гоночній яхті. Захоплююча можливість навчитися керувати судном в акваторії Київського моря. Заняття проводить професійний інструктор, за плечами котрого багатий досвід управління яхтою. Учасник запливу стане повноцінним членом екіпажу і випробує себе за штурвалом, на місці керманича!

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити з собою ще 3-х приятелів, щоб розділити з ними задоволення від майбутньої «водної» пригоди. Вони зустрінуться з інструктором з вітрильного спорту в яхт-клубі — всього за 7 км від Київської ГЕС. Тільки-но вони потраплять на борт, на них очікує короткий інструктаж з техніки безпеки та вступний курс теорії управління спортивним судном. Вони дізнаються, як воно влаштоване, як зав'язувати морські вузли й оснащувати яхту. Потім можна буде взятися за другий етап навчання. Щасливчики відчують себе справжніми «морськими вовками» і зможуть спробувати керувати яхтою самостійно. У процесі їм розкажуть, як налаштувати вітрила, вести судно на галсі й проходити повні дистанції.

Cпортивная яхта гоночного класу

Для майстер-класу підготують одну з яхт: «Оксамит України» або «Оріяна 21». Це легендарні крейсерсько-гоночні моделі переможці багатьох українських регат. За технічними параметрами і розмірами вони практично не відрізняються. Обидві яхти досить компактні й легкі, що надає їм на воді значну маневреність. Керувати судном доведеться за допомогою вітрил, мотор не використовується.

Екіпаж навчається:

 • управлінню вітрилами;
 • веденню яхти на галсі;
 • проходженню повноцінної дистанції.

Можливість самостійного керування

Майстер-клас керування яхтою дозволить набути усіх необхідних навичок впевненого яхтсмена. Кожен з членів екіпажу обов'язково випробує себе біля керма. Судно ідеально ковзає по воді, перетворюючи прогулянку в суцільне задоволення.

Місце проведення враження:

VKyachting - Вітрильна школа
Київське море, 7 км від греблі Показати на мапі

166 відгуків реальних людей

23 жовтня 2017
Увлекательное и захватывающее впечатление. Хороший инструктор, который и показал как пройтись с ветерком и почувствовать скорость и как получить релакс от того, что наслаждаешься тишиной.

А
Артем
9 жовтня 2017
Давно мечтал понять принцип управления парусной яхтой. Благодаря мастер-классу удалось исполнить это желание. Капитаны Таня, Саша и Вадим - мастера своего дела, понятно объясняют и показывают, так что обучение проходит легко - и вот уже яхта слушается твоей руки. Замечательное чувство! Ходить под парусом - занятие увлекательное и захватывающее. Даже несмотря на то, что два последующих занятия...
Давно мечтал понять принцип управления парусной яхтой. Благодаря мастер-классу удалось исполнить это желание. Капитаны Таня, Саша и Вадим - мастера своего дела, понятно объясняют и показывают, так что обучение проходит легко - и вот уже яхта слушается твоей руки. Замечательное чувство! Ходить под парусом - занятие увлекательное и захватывающее. Даже несмотря на то, что два последующих занятия проходили не летом, как первое, а в холодную осеннюю погоду, впечатления незабываемые. Попутно узнали много интересного, научились вязать морские узлы.

1 жовтня 2017
Майстер клас проходив у чудовій атмосфері, інструктор Олександр - вище всіляких похвал, цікавий співрозмовник і досвідчений спортсмен. Всій нашій сім'ї враження надзвичайно сподабалось:)! Дякуємо !!!

П
Павел
26 вересня 2017
Хочу поблагодарить команду Bodo - очень организованную и доброжелательную за Впечатление Мастер-класс управления яхтой, а также поблагодарить капитана яхты Вадима за яркие, незабываемые впечатления! :) Несколько часов под парусом открыли мир новых ощущений - от спокойствия и тишины до напряжения сил в борьбе с ветром (повезло с погодой). Очень рекомендую! Еще раз спасибо!!!))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • 8 березня
 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень