Подаруй майстер-клас суші для компанії!

подарували вже 546 рази
4 людини
до 2,5 годин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Друзі відправляться на кулінарне заняття під керівництвом сушиста. Спочатку він розповість кілька цікавих фактів про приготування японського блюда і навчить правильно підбирати продукти для ролів. На майстер-класі компанія приготує сет по одній з програм на вибір:

  • роли «Чорний дракон» з окунем унагі, «Червоний дракон» з сьомгою, «Зелений дракон» з авокадо, місо-суп з шиітаке;

  • тобіко зі сніговим крабом, кімчі з мідіями, обпалений рол з сьомгою, рол «Боніто» з соусом унагі, гарячий рол з фруктами і шоколадним топінгом;

  • рол «Філадельфія» з сьомгою, рол «Каліфорнія» з окунем унагі, футомакі спайс з окунем і сьомгою, хенд-рол «Ясай», Гункани з чукой.

Чому ми вибрали «Кулінарну Майстерню»

Заняття проводяться в групі до 10 осіб. Учням видають всі необхідні речі і продукти. З деталями і графіком проведення уроків можна ознайомитися на сайті студії. Школа знаходиться в пішій доступності від станції метро «Васильківська».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

187 відгуків

Мария
18 жовтня 2018
Посетила уже все 3 вида мастер класса! настолько понравилось что пришла бы даже повторно! Очень хорошо мастер все объясняет, суши вышли красивые и очень вкусные, на выходных теперь дома используем полученные рецепты)
Раиса
13 жовтня 2018
Получила истинное удовольствие от проведенных 2 часов на мастер-класс- познавательно, интересно , отдельное спасибо Сергею.
Инна
23 липня 2018
https://www.facebook.com/100003652991073
Приняла участие в мастер-классе по приготовлению суши, а именно: Ролл Филадельфия, Ролл Калифорния, Ролл Футомаки "спайси", Гунканы чука, Хенд ролл "ясай". Долго ждала этого мастер-класса, то мне дата не подходила, то в Мастерской не было на интересующую меня дату мастер-класса по расписанию. Осталась очень довольна. Отведено достаточное количество времени и на готовку и на дегустацию)) Сушист Сергей рассказал все тонкости создания вкусных суш, какие продукты использовать, сколько нужно времени на подготовку, на приготовления риса, какой рис правильно использовать, как не забить суши их рисом, как желательно использовать нори, почему нельзя вассаби смешивать с соевым соусом, почему не желательно погружать один кусочек суши полностью с соус, как правильно нарезать красную рыбу. Вообщем, очень интересно и познавательно. Хочу сказать, что суши, которые мы сами делали - оказались очень питательными, и мне хватило 6 кусочков чтоб почувствовать сытость. В конце мы сами смогли продегустировать свои старания. В этой мастерской все продуманно-от перчаток до ланч-боксов. Всем советую)) Теперь хочу пойти на Молекулярную кухню, Рыбный мир, Итальянскую кухню и Мир капкейков и макарун)))
Валентина
6 липня 2018
Подарил сын.Впечатление прошло на "УРА"". Понравилось ВСЁ: атмосфера, группа (маленькая), никто не остался без внимания, чистота, аккуратность,расположение. Особое СПАСИБО внимательному и интересному УЧИТЕЛЮ по японской кухне СЕРГЕЮ.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.