Подаруйте майстер-клас суші для компанії!

подарували вже 560 рази
4 людини
до 2,5 годин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Друзі вирушать на кулінарне заняття під керівництвом сушиста. Спочатку він розповість кілька цікавих фактів про приготування японського блюда і навчить правильно підбирати продукти для ролів. На майстер-класі компанія приготує сет по одній з програм на вибір:

  • роли «Чорний дракон» з окунем унагі, «Червоний дракон» з сьомгою, «Зелений дракон» з авокадо, місо-суп з шиітаке;
  • тобіко зі сніговим крабом, кімчі з мідіями, обпалений рол з сьомгою, рол «Боніто» з соусом унагі, гарячий рол з фруктами і шоколадним топінгом;
  • рол «Філадельфія» з сьомгою, рол «Каліфорнія» з окунем унагі, футомакі спайс з окунем і сьомгою, хенд-рол «Ясай», Гункани з чукой.

Чому ми вибрали «Кулінарну Майстерню»

Заняття проводяться в групі до 10 осіб. Учням видають всі необхідні речі і продукти. З деталями і графіком проведення уроків можна ознайомитися на сайті студії. Школа знаходиться в пішій доступності від станції метро «Васильківська».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

210 відгуків

Галина Господенко
Сьогодні
https://www.facebook.com/100005124395752
Очень понравился мастер-класс суши, шеф поделился секретами, очень доступно, практично и интересно
Елена
Вчора
https://www.facebook.com/1492210636
Спасибо bodo за прекрасное впечатление - мастер класс суши на двоих . Организация на высшем уровне , информация предоставляется чётко и ясно. Я не большой кулинар , но получила огромное удовольствие от мероприятия . Прекрасное место , шеф - профессионал, учил , развлекал . Всем рекомендую!
Алена
17 лютого 2019
на подобные мероприятия ходишь не каждый день, по-этому что-то новое всегда интересно и интригующе. сам мастер-класс был довольно интересным и доступным, даже для парня, который не особо увлекается кулинарией. ставлю плюсик и впечатлению, и Сергею который хорошо объяснял и помогал в приготовлении)
Алина
17 лютого 2019
https://www.facebook.com/100000939167660
Очень понравилось! Но процесс приготовления оказался не таким уж и простым. Шеф-повар - настоящий профи,- поведал много интересностей в приготовлении суши. Суши вышли вкусными и оооочень много!) Единственный минус - повар как будто куда-то спешил (у нас мастер-класс был поздним). И я не успевала предыдущий этап завершить, как он уже заканчивал следующий. А так все очень и очень понравилось! Рекомендую!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.