34347
 

Подаруй урок приготування суші для компанії!

Цікаве заняття з приготування суші та інших шедеврів японської кухні, що обіцяє бути вкрай захоплюючим завдяки компанії 3-х кращих друзів. Професійний кухар з багаторічним досвідом розповість, як правильно обирати і поєднувати продукти, а також навчить техніці приготування різноманітних страв японської кухні. Майстер-клас відбудеться за однією із 3-х запропонованих програм. У результаті кожен зможе зробити по 4-5 смачних страв: від традиційних ролів до місо супу. Отримані навички можна буде «перевірити на смак» під час фінальної дегустації. А професійний сушист завжди готовий надати свою об'єктивну оцінку приготованим стравам. Заняття проходить у невеликій групі. детальніше

4 чол. до 3 годин Використати до 31.07.2017
4 людини
до 3 годин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Проходить у групі

Майстер-клас суші для компанії — що це?

Захоплююча нагода приготувати традиційні страви японської кухні в приємній дружній атмосфері або у сімейному колі. Професійний сушист продемонструє, як власноруч зробити апетитні роли, гункани та інші смаколики. У залежності від запропонованої тематики, за час майстер-класу вийде опанувати рецептуру приготування 4 або 5 екзотичних страв. Коли вони будуть готові — залишиться тільки насолодитися дегустацією апетитних кулінарних шедеврів.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити з собою за компанію ще 3-х людей. У заздалегідь обумовлений час, вони вирушать на зустріч з професійним сушистом, який відкриє головні секрети японської кухні. Перш за усе відбудеться демонстрація приготування та заправляння рису, а потім належить опанувати рецептуру традиційних ролів та інших страв на практиці. Для цього видадуть усі необхідні інгредієнти. Готові страви можна скуштувати на місці або забрати з собою. Майстер-клас проходить у групі до 8 людей.

Кожен приготує по 4-5 страв

Всього за 1 заняття можна опанувати рецептуру приготування одразу декількох японських страв і випробувати її на практиці. В залежності від запропонованої програми, це будуть:

  • програма №1 — рол Філадельфія з сьомгою, рол Каліфорнія з окунем унагі, рол Футомакі Спайс з окунем і сьомгою, хенд рол Ясай, гункани з «чукою»
  • програма №2 — Чорний дракон з окунем унагі, Червоний дракон з сьомгою, Зелений дракон з авокадо, місо суп з шитакі
  • програма №3 — Тобіко зі сніговим крабом, Кімчі з мідіями, обпалений рол з сьомгою, Боніто з соусом унагі і солодкий рол Темпура з фруктами і шоколадним топінгом

Дегустація готових страв

Після майстер-класу можна влаштувати вишукану дегустацію приготованих страв. Сушисти-початківці порівняють результати старань один одного і почують експертну думку досвідченого кухаря. Ще один варіант — забрати суші з собою і влаштувати бенкет вдома або на природі.

Необхідні інгредієнти видаються

Усі інгредієнти, що необхідні для приготування страв, надасть кулінарна школа. Це буде спеціальний рис для суші, кілька видів морепродуктів, соєвий соус і інші екзотичні складові японської кухні.

Місце проведення враження

113 відгуків реальних людей