26935
 

Подаруй творчий майстер-клас з миловаріння!

Створення натурального мила за індивідуальним рецептом. Майстер видасть мильну основу, яку необхідно розтопити і на свій смак доповнити природними барвниками і аромамаслами. Отримана суміш розливається по окремих формах, після чого застигає. Виробу можна буде надати дизайнерську родзинку, прикрасивши його різними елементами декору. Заняття проходить у невеликій групі, а все необхідне видається на місці. Результатом майстер-класу стануть 4 брусочки мила, які гість забере з собою. детальніше

1 чол. до 2 годин Використати до 31.07.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 6 300 раз
1 людина
до 2 годин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 4 років
Проходить у групі

Майстер-клас з миловаріння — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом миловаріння у затишній арт-студії. Під час уроку гість навчиться створювати ароматне мило власними руками. Ексклюзивності виробу додасть цікава форма та оригінальний декор. Можна самостійно вибрати улюблені аромати й кольори, а за бажанням додати в мило масла, скрабуючі елементи або декоративні блискітки. Майстер-клас проходить у групі. Під час заняття можна буде зробити 4 різних брусочки мила.

Як все відбувається?

На свій розсуд Щасливчик відвідає одну з 3-х арт-студій «АЗУР», які знаходяться на правому березі. Спочатку талановитий майстер пояснить технологію виготовлення мила. Потім гостю потрібно змішати необхідні інгредієнти — розтоплену мильну основу, масла й корисні добавки — в правильних пропорціях. Залишиться залити отриману масу у форму й прикрасити на свій смак. Готове мило Щасливчик забере з собою.

Ароматне мило своїми руками

У процесі створення мила використовуються виключно натуральні компоненти. Можна забарвити мильний розчин у бажаний колір і доповнити поєднанням аромамасел. Це зробить готовий виріб неповторним і надасть приємного аромату.

Корисні додатки: скраби й глина

Щоб надати милу особливу оригінальність, гість зможе додати в нього скрабуючі частинки або декоративні блискітки — глітер. Ще один компонент, який можна використовувати, — глина. У її складі багато корисних для шкіри мікроелементів. Усі необхідні матеріали та інструменти будуть надані в майстерні.

Готове мило можна забрати з собою

Готове мило — 4 брусочка, зроблених власноруч, новачок забере додому. Виріб може служити як прекрасним сувеніром, так і чудовим засобом для банних процедур. Завдяки натуральному складу мило буде корисним для шкіри.

68 відгуків реальних людей