101727
 

Майстер-клас більярду від Чемпіона

Індивідуальний майстер-клас гри в більярд від Чемпіона України Вадима Корягіна! Він досконало володіє технікою як класичного російського більярду, так і американського пулу, а тому навчить будь-якому обраному різновиду. Відвідати заняття можна буде удвох. Новачки освоять «виграшну» ігрову стійку та техніку ударів по кулям, а бувалі гравці зможуть перейняти у кращого з кращих його професійні хитрощі.  детальніше

2 чол. 1 годину Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
2 людини
1 годину
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається

Майстер-клас більярду від Чемпіона — що це?

Авторська методика викладання від найкращого українського більярдиста! Чемпіон України Вадим Корягін готовий поділитися секретами своїх яскравих перемог. Це рідкісна можливість навчитися основам гри або вдосконалити свою майстерність під його чітким керівництвом. Можна вибрати як американський, так і російський різновид більярду. Рівень навичок не має значення, адже програма майстер-класу розробляється індивідуально, із урахуванням особистих побажань. Заняття профі проведе для 2-х осіб. 

Як все відбувається?

Колосальний досвід викладання та чемпіонська практика дають Щасливчикам унікальну можливість навчатися, дійсно в кращих. Саме з цією метою вони вирушають на зустріч із гуру більярдного мистецтва — Вадимом Корягіним. На майстер-класі можна буде отримати консультації щодо вибору кия, навчитися приймати ігрову стійку та освоїти техніку нанесення ударів. Окрему увагу буде приділено тактиці ведення гри та спортивній психології. А по завершенню майстер-класу Щасливчиків чекає рідкісна удача — можливість зіграти партію із Чемпіоном країни!

Майстер-клас від Чемпіона України з більярду

Регалії викладача просто вражають, а ось можливість перейняти в нього парочку «фішок» і зовсім приводить у непідробний захват. Індивідуальне заняття проведе сам Вадим Корягін — Чемпіон України, майстер спорту, учасник чемпіонатів Європи та світу. Регулярно він організовує турніри свого імені. Більярдист володіє хитромудрими «фішками», які вміють лише кілька людей у країні. Як на рахунок того, щоб долучитися до їх числа?

2 види більярду на вибір: російський або пул

Можна опанувати навичками гри в російський більярд або американський (пул). Вони істотно відрізняються не тільки правилами гри, але й «розмірами». Так, в російському стилі кулі більші, кий довший і важчий. Для новачків рекомендується саме американський варіант — кулі відчутно менше лузи, що полегшує гру.

Авторська програма заняття

Майстер-клас підійде для гравців будь-якого рівня і навіть для тих, хто хоче почати з нуля. Тренер розробляє свої навчальні методики на основі кращих досягнень світової більярдної педагогіки та власного чемпіонського досвіду. Він знайде підхід до кожного учня, познайомить із «фішками» будь-якої складності.

Місце проведення враження

2 відгуки від реальних людей