Подаруйте запис синглу!

подарували вже 2 681 разів
1 людина
до 60 хв.
Доступно з 4 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Клієнт попередньо підбере собі «мінус» і узгодить бажану композицію зі студією. Спеціаліст проведе інструктаж і покаже, як працювати з мікрофоном. Після цього виконавець розпочне запис. Готову версію можна буде почути через 4-5 днів. Клієнт отримає її в електронному форматі.

Чому ми вибрали студію звукозапису MART Sound

Студія розташована в 5 хвилинах ходьби від станції метро «Печерська». Площа приміщення становить 300 м2. Студія обладнана за стандартами світової звукоіндустрії: в наявності є мікшерні пульти, мікрофони, підсилювачі та студійні монітори відомих музичних брендів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

112 відгуків

Юлия
Вчора
Операторы bodo информируют качественно и своевременно. Впечатление запись сингла дуэтом очень понравилось, получили удовольствие от процесса, лояльности компании и её сотрудников.
Вика
17 лютого 2019
Все очень понравилось.К стати хватило 30 минут)
людмила
16 лютого 2019
Дочке очень понравилось. Для первого раза все прошло отлично
Виктория
15 лютого 2019
Запись сингла - я в восторге от места и человека, который помог мне реализовать мою детскую мечту и спеть в настоящей студии

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.