2246
 

Подаруй запис синглу!

Можливість записати персональний хіт — не просто в зірковій професійній студії, але ще і під керівництвом досвідченого звукорежисера. Виконати можна одну зі своїх найулюбленіших композицій, «мінус» для якої належить узгодити зі студією заздалегідь. Готова пісня обробляється професіоналом до ідеального звучання. Вже через 4-5 робочих днів виконавець зможе насолоджуватися власним синглом — його вишлють на електронну пошту. Запис не використовується з комерційною метою. детальніше...

1 люд. до 60 хвилин Використати до 31.07.2018
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 196 раз
1 людина
до 60 хвилин
Доступно з 4 років
Використати до 31.07.2018

Запис синглу — що це?

Дивовижна можливість записати улюблену пісню у професійній студії Mart Sound Production, яка є лідером столичної звукоіндустрії. Саме їй довірили запис своїх альбомів зірки української естради та популярні групи. На базі студії також озвучуються рекламні ролики, аудіокниги і навіть повнометражні фільми. Професійна апаратура забезпечить високу якість готового треку, а звукорежисер додатково обробить його в спеціальному редакторі. Сингл не створюється з комерційною метою. 

Як все відбувається?

Щасливчику попередньо потрібно буде вибрати для сесії звукозапису свою улюблену пісню і узгодити «мінус» зі студією. Потім досвідчений звукорежисер допоможе Щасливчику виконати персональний трек перед мікрофоном. Після спеціальної обробки готовий сингл вишлють виконавцю на пошту в електронному варіанті.

Перший захоплюючий досвід звукозапису

Перед записом синглу досвідчений звукорежисер введе новачка в курс справи:

 • познайомить із основами звукозапису
 • проведе розспівування
 • допоможе емоційно налаштуватися

Власний «кавер» улюбленої пісні

Улюбленій композиції можна подарувати нове, власне звучання. Щоб кавер-версія виявилася кращою за оригінал, звукорежисер підбере оптимальну тональність мінусовки й дасть слушні поради щодо виконання.

Готовий сингл — уже через 4-5 днів

Музичний шедевр оброблять у спеціальній програмі та відправлять на електронну пошту виконавцю уже через 4-5 робочих днів. За бажанням, трек запишуть на CD. Власний сингл стане не лише предметом гордості, але й нагадуванням про сесію звукозапису. 

Місце проведення враження:

Mart Sound Production - Студія звукозапису
м. Печерська, вул. Є. Коновальця, 44А, секція 2 Показати на мапі

83 відгуків реальних людей

О
Ольга
3 лютого 2018
Сертификат мною был выигран. Выбор пал на запись песни, как нечто важное для деятельности и довольное необычное среди остальных впечатлений. Запись прошла отлично и продуктивно. Звукорежиссер знающий, хороший в общении человек. Песня вышла замечательной.

Е
Елена
26 листопада 2017
Благодарим компанию Боdo за впечатление "Запись сингла"! Долго выбирала, что подарить мужу на день рождения и остановилась на этом подарке, в чем не ошиблась. Отдельная благодарность менеджерам Боdo за помощь в активации сертификата и согласовании времени проведения,на что у меня не было времени и возможности. Ваша быстрая обратная связь были очень кстати. Муж был впечатлен и доволен! Запись...
Благодарим компанию Боdo за впечатление "Запись сингла"! Долго выбирала, что подарить мужу на день рождения и остановилась на этом подарке, в чем не ошиблась. Отдельная благодарность менеджерам Боdo за помощь в активации сертификата и согласовании времени проведения,на что у меня не было времени и возможности. Ваша быстрая обратная связь были очень кстати. Муж был впечатлен и доволен! Запись песни прошла легко и непринужденно благодаря помощи и подсказкам звукооператора Дмитрия - очень тактичный и приятный молодой человек. Ждем запись, уверена, что будем результат нас порадует!

20 листопада 2017
Все было супер клёво! Максимальная лояльность, как со стороны Bodo так и студии звукозаписи. Приятные ребята и кончено же очень поддерживали так как записывался впервые!) Спасибо за крутой опыт и эмоции!) Хочу ещё)

Л
Лена
19 листопада 2017
Все отлично. Это был первый опыт в записи и спасибо большое за воплощение мечты. Отдельное спасибо, Юрию, за то что пришлось помучиться с минусом, добавил недостающие части и подкорректировал. Всем рекомендую. Эмоции переполняют.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень