Подаруй майстер-клас валяння з вовни!

подарували вже 4 025 разів
1 людина
2 години
Проходить у групі
Доступно від 12 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Учень вирушить на заняття, де створить предмет у техніці безшовного мокрого валяння. Майстер розповість про різні види матеріалів і покаже, як з'єднувати фрагменти вовни.

  • У «Студії позитиву» можна зробити прикраси, квіти або невеликий аксесуар — чохол для телефону.
  • В Mon Avis учням пропонують створити картину формату А4.

Після майстер-класу можна забрати готову саморобку.

Чому варто спробувати майстер-клас валяння з шерсті

У студії надають все необхідне: шерсть та інструменти. Програма уроків універсальна і підходить для будь-якого рівня підготовки. Займатися доведеться в невеликій групі — 5-7 чоловік.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

52 відгуки

Светлана
16 вересня 2018
https://www.facebook.com/100010807715172
Первый раз работала в этой технике. Давно хотела попробовать и вот получила в подарок сертификат. Сразу записалась на технику мокрого валяния. Это студия Позитив. Приняли очень радушно и двухчасовой мастер-класс превратился в заряд такого позитива и творчества! Делала цветок-брошь, которую подарю дочери. Техника валяния - удивительный творческий процесс, который затягивает и восхищает своими перевоплощениями! Обязательно приеду еще и буду пробовать, только это будет уже работа покрупнее и посложнее. Благодарю мастера!
Татьяна
3 травня 2018
Огромное спасибо, ребёнок был в восторге. Замечательная мастер, Аленушка и прекрасные девочки в студии.Обязательно пойдём ещё раз.
Катя
9 лютого 2018
"вываляла" отличную картину)) подруга захотела себе котика сделать, а я сирень) думала, что у меня не получится - у подруги есть склонности ко всему такому рукодельному. Но в итоге у меня тоже получилась прекрасная картина. Очень легкая, воздушная и такая яркая. Я бы даже продала ее :DD реально красиво вышло)
Тамара
31 липня 2017
Впечатления прошло прекрасно!!! Спасибо большое.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.