Подаруйте майстер-клас валяння з вовни!

подарували вже 4 166 разів
1 людина
до 2 годин
Проходить у групі
Доступно з 9 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Учень вирушить на заняття, де створить предмет у техніці безшовного мокрого валяння. Майстер розповість про різні види матеріалів і покаже, як з'єднувати фрагменти вовни.

  • У «Студії позитиву» можна зробити прикраси, квіти або невеликий аксесуар — чохол для телефону.
  • В Mon Avis учням пропонують створити картину формату А4.

Після майстер-класу можна забрати готову саморобку.

Чому варто спробувати майстер-клас валяння з шерсті

У студії надають все необхідне: шерсть та інструменти. Програма уроків універсальна та підходить для будь-якого рівня підготовки. Займатися доведеться в невеликій групі — 5-7 чоловік.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

60 відгуків

Римма
4 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001190919819
Была на мастер-классе по шерстяной живописи в студии Mon Avis. Это второе мое впечатление в данной студии. Все очень понравилось, мастер Алёна очень внимательна, все понятно объяснила, показала, помогла и в итоге вышла красивая картина. Очень внимательна к детям (со мной на мк были 2 ребенка 8-10 лет). МК проходит в дружественной и непринужденной обстановке, всем рекомендую и сама планирую следующий поход)
Катерина
2 лютого 2019
Очень понравилось
Мазна Олена
27 січня 2019
Ходили на мастер-класс с дочкой. Сваляли прекрасные цветы. Очень интересное и увлекательное занятие, большой простор для фантазии. Мастер-класс прошёл в непринуждённой, веселой обстановке. Хочется продолжить изучение этой техники. Спасибо!
Юлия
21 січня 2019
Спасибо! я получила замечательный подарок- МК картина из шерсти! Чудесные впечатления!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.