24076
 

Подаруй творчий майстер-клас валяння з вовни!

Творче заняття, присвячене одному з найдавніших рукодільних мистецтв — валянню з вовни. На майстер-класі можна освоїти популярну техніку — безшовне мокре валяння, що здійснюється за допомогою мильного розчину. З вовни реально змайструвати будь-який незвичайний аксесуар: прикрасу у вигляді бус, брош-квітку або навіть чохол для мобільного телефону. Заняття пройде в невеликій групі. детальніше...

1 чол. до 3 годин Використати до 31.08.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 678 раз
1 людина
до 3 годин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 7 років
Використати до 31.08.2017

Майстер-клас валяння з вовни - що це?

Творче знайомство з мистецтвом валяння з вовни у компанії професіонала. Можливість освоїти технологію мокрого валяння і власноруч змайструвати ексклюзивний виріб у вигляді практичної речі або стильної прикраси. Готовий сувенір залишається на згадку. Заняття проходить у невеликій групі.

Як це відбувається?

Щасливчик потрапить до майстерні «Студія позитиву», де на нього чекає знайомство з іншими учасниками заняття і професійним майстром рукоділля. Він розкриє головні секрети техніки мокрого валяння, познайомить з колекцією готових виробів з вовни, а потім допоможе змайструвати щось гарне власноруч.

Стародавня техніка виготовлення текстилю

Техніка валяння з вовни відома вже понад 8 тисяч років. Під впливом гарячої води або пари лусочки натуральної вовни можуть зчіплюватися, утворюючи повсть. Її унікальні властивості першими оцінили кочівники, які одомашнили овець. У першу чергу, вона слугувала основою для теплого одягу. Освоївши це стародавнє мистецтво рукоділля, новачок зможе порадувати своїх близьких натуральними виробами з кольорової вовни.

Виріб з вовни на вибір

Досвідчений майстер запропонує новачкові різноманітні варіанти вовняних виробів і допоможе втілити задумане на практиці. На свій розсуд можна зваляти намисто або інші прикраси, спробувати безшовне мокре валяння квітки або зробити практичну річ, наприклад, чохол для телефону.

100% екоматеріали

Усі необхідні інструменти та матеріали видаються в студії. На вибір буде запропоновано цілу палітру кольорової вовни. А головне - готовий виріб буде повністю натуральним.

Місце проведення враження:

Студія позитиву
м.палац Україна, ул.Предславинская, 35. Показати на мапі

42 відгуків реальних людей

Вчора
Спасибо за увлекательный мастер класс по валянию из шерсти. Время пролетело быстро, результат - цветок :) Можно носить, как брошь или прикрепить на заколку. Мастер класс проводила Ирина! Обалденный светлый и яркий человек, который расскажет немного истории, ответит на вопросы, поможет и подскажет по изделию. И результат Вам понравится на 100%. Рекомендую с наилучшей стороны!!!!!!!!!!!!!!

28 січня 2017
Такой подарок мне сделала сестра на день рождения. Никогда ничего подобного не получала, но всегда рада чему-то новому. Мастер-класс очень понравился. С первых минут мастер Ирина создала непренужденную обстановку, всем участникам мастер-класса было легко и уютно. Время пролетело незаметно и в конце у меня остаелся, помимо положительных впечатлений и хорошего настроения, маленький сувенирчик...
Такой подарок мне сделала сестра на день рождения. Никогда ничего подобного не получала, но всегда рада чему-то новому. Мастер-класс очень понравился. С первых минут мастер Ирина создала непренужденную обстановку, всем участникам мастер-класса было легко и уютно. Время пролетело незаметно и в конце у меня остаелся, помимо положительных впечатлений и хорошего настроения, маленький сувенирчик, сделанный своими руками. Спасибо за предоставленную возможность научится новому и в такой хорошей компании.

Н
Наталия
26 січня 2017
Мне давно нравятся изделия, изготовленные методом валяния. Я мечтала научится этому искусству. И тут судьба "подбросила" такую возможность - на день рождения мне подарили сертификат вашей фирмы. И не только мне - еще двоим моим подругам. Но все как-то не получалось записаться - то нам день не подходил, то в городе свирепствовал грипп. И вот он наступил! Урок прошел замечательно! У...
Мне давно нравятся изделия, изготовленные методом валяния. Я мечтала научится этому искусству. И тут судьба "подбросила" такую возможность - на день рождения мне подарили сертификат вашей фирмы. И не только мне - еще двоим моим подругам. Но все как-то не получалось записаться - то нам день не подходил, то в городе свирепствовал грипп. И вот он наступил! Урок прошел замечательно! У нас была замечательная преподавательница - Ирина. Она очень интересно рассказала об истории валяния, о материалах, которые необходимы для этого процесса. Отвечала на все наши вопросы, помогала при необходимости. Цветы, которые мы сделали, а потом взяли с собой домой, в этот холодный зимний день "грели" не только наши сумочки, в которых лежали, но и наши души. Мне очень понравилось обслуживание вашей фирмы - и люди,которые продают сертификаты, и те, кто устраивает нам эти удовольствия. В нашей семье теперь стало доброй традицией - дарить сертификаты фирмы bodo. Знакомым мы тоже стараемся сделать такой же подарок. Спасибо вам .

29 жовтня 2016
Мені на День народження подарували сертифікат на гончарство, але так як я навчалась на художника і гончарство мені було вже знайомим, я вирішила обрати те, що я ніколи не пробувала. Довго не активовувала сертифікат, поки нарешті не натрапила на валяння з шерсті. Виріша піти, оскільки, багато про валяння чула. Майстер-клас пройшов на високому рівні, все чудово пояснювали, показували. В результаті...
Мені на День народження подарували сертифікат на гончарство, але так як я навчалась на художника і гончарство мені було вже знайомим, я вирішила обрати те, що я ніколи не пробувала. Довго не активовувала сертифікат, поки нарешті не натрапила на валяння з шерсті. Виріша піти, оскільки, багато про валяння чула. Майстер-клас пройшов на високому рівні, все чудово пояснювали, показували. В результаті у мене вийшла чудова квітка. Тепер хочу спробувати ще і сухе валяння. Дуже вдячна за майстер-клас.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень