24076
 

Подаруй творчий майстер-клас валяння з вовни!

Творче заняття, присвячене одному з найдавніших рукодільних мистецтв — валянню з вовни. На майстер-класі можна освоїти популярну техніку — безшовне мокре валяння, що здійснюється за допомогою мильного розчину. З вовни реально змайструвати будь-який незвичайний аксесуар: прикрасу у вигляді бус, брош-квітку або навіть чохол для мобільного телефону. Заняття пройде в невеликій групі. детальніше

1 чол. до 3 годин Використати до 31.07.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 580 раз
1 людина
до 3 годин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Проходить у групі

Майстер-клас валяння з вовни - що це?

Творче знайомство з мистецтвом валяння з вовни у компанії професіонала. Можливість освоїти технологію мокрого валяння і власноруч змайструвати ексклюзивний виріб у вигляді практичної речі або стильної прикраси. Готовий сувенір залишається на згадку. Заняття проходить у невеликій групі.

Як це відбувається?

Щасливчик потрапить до майстерні «Студія позитиву», де на нього чекає знайомство з іншими учасниками заняття і професійним майстром рукоділля. Він розкриє головні секрети техніки мокрого валяння, познайомить з колекцією готових виробів з вовни, а потім допоможе змайструвати щось гарне власноруч.

Стародавня техніка виготовлення текстилю

Техніка валяння з вовни відома вже понад 8 тисяч років. Під впливом гарячої води або пари лусочки натуральної вовни можуть зчіплюватися, утворюючи повсть. Її унікальні властивості першими оцінили кочівники, які одомашнили овець. У першу чергу, вона слугувала основою для теплого одягу. Освоївши це стародавнє мистецтво рукоділля, новачок зможе порадувати своїх близьких натуральними виробами з кольорової вовни.

Виріб з вовни на вибір

Досвідчений майстер запропонує новачкові різноманітні варіанти вовняних виробів і допоможе втілити задумане на практиці. На свій розсуд можна зваляти намисто або інші прикраси, спробувати безшовне мокре валяння квітки або зробити практичну річ, наприклад, чохол для телефону.

100% екоматеріали

Усі необхідні інструменти та матеріали видаються в студії. На вибір буде запропоновано цілу палітру кольорової вовни. А головне - готовий виріб буде повністю натуральним.

Місце проведення враження

39 відгуків реальних людей