2164
 

Подаруй майстер-клас від профі dj!

Індивідуальне заняття зі зведення музичних треків на професійному діджейському обладнанні. Перейняти навички міксування вийде у профі-DJ. Опанувавши всі основні тонкощі створення «електронних» треків, можна буде створити власний невеликий мікс. Урок присвячено нюансам професії, він дасть змогу попрацювати з сучасним музичним обладнанням, опанувати базові техніки зведення треків і отримати безліч цікавих порад від професіонала своєї справи. детальніше

1 чол. 2 години Використати до 31.07.2017
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 768 раз
1 людина
2 години
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Можна привести глядачів
Доступно з 14 років

Майстер-клас dj - що це?

Індивідуальне заняття зі зведення музичних треків, яке проведе досвідчений DJ. Для навчання використовують тільки сучасне професійне обладнання: найновіші CD- і вінілові програвачі, навушники, DJ-мікшери. Наприкінці майстер-класу можна спробувати звести власний авторський трек.

Як все відбувається?

На Щасливчика чекає знайомство з професійним DJ. Зустріч, як і навчання, проходитиме в стінах професійної музичної школи PRODJ. Спочатку наставник оцінить існуючий рівень навичок Щасливчика, вислухає його побажання відносно програми заняття. Профі навчить користуватися професійною апаратурою, а коли той розбереться зі всією «електронікою», допоможе звести прикольний авторський трек.

Майстер-клас від профі-діджея

Азам музичного мистецтва навчатиме професійний DJ. Він має великий досвід роботи з електронною музикою. На майстер-класі можна:

  • навчитися працювати з сучасним музичним обладнанням
  • попрактикувати базові техніки зведення треків
  • отримати безліч цікавих порад від профі-діджея

Сучасне професійне обладнання

Цілих 2 години навчання на професійній апаратурі. Студія укомплектована новітніми CD- та вініловими програвачами, навушниками та студійними моніторами. Для зведення треків використовуються DJ-мікшери Pioneer 800 і djm 2000 nexus.

Власний електронний трек

Це унікальна можливість навчитися базовим технікам зведення треків та представити на суд свого наставника власне електронне «дітище». Безліч корисних порад від професіонала — гарантовано.

30 відгуків реальних людей