101003
 

Подаруй майстер-клас вокалу!

2-годинний урок вокалу для новачка! Заняття присвячено тренуванню і репетиціям улюбленої пісні, а також виконанню обраного хіта під музику з мікрофоном. Майстер-клас ідеально поділений на 2 частини: перша половина передбачає виконання різних дихальних і голосових вправ, а після — вивчаються різні техніки співу. Викладач допоможе новачкові відрепетирувати власний виступ, довівши виконання пісні до ідеалу. Також можна розбити урок на два заняття по 60 хвилин. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.07.2018
600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 764 раз
1 людина
2 години
Доступно з 6 років
Використати до 31.07.2018

Майстер-клас вокалу — що це?

Урок вокалу від досвідченого викладача в одній з кращих музичних шкіл Києва — «Рок школі». Прекрасна можливість осягнути ази правильного дихання, розспівування та співу. Приємним результатом занять стане репетиція, а потім виконання улюбленої пісні з мікрофоном. При бажанні 2-годинне заняття можна розбити на 2 уроки по 1 годині.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в стінах однієї з кращих музичних шкіл Києва — «Рок-школі». Він зустрінеться з талановитим викладачем і познайомиться з основами вокального мистецтва. Протягом двох годин він практикуватиме вправи на постановку дихання та освоїть принципи правильного розспіву. Щасливчик повинен заздалегідь вибрати свою улюблену пісню та принести мінус до неї на телефоні або планшеті. Протягом наступного уроку, викладач визначить голосовий діапазон Щасливчика та допоможе розучити пісню, попередньо підібравши відповідну тональність. Вуаля, тепер можна відчути себе справжнім артистом, виконавши композицію з мікрофоном.

1 або 2 уроки на вибір

Щасливчик може відвідати майстер-клас тривалістю до 2 годин і відразу виконати хіт з мікрофоном. Також є можливість розбити заняття на два, щоб провести вдома кілька самостійних репетицій.

Індивідуальна програма заняття

Весь викладацький склад школи — досвідчені музиканти та виконавці, що мають не 1 рік виступів у складі музичних груп. Їх професіоналізм у поєднанні з сучасними методиками навчання дає приголомшливі результати! Програма заняття буде залежати від вокальних даних та рівня навичок учня.

Можливість виконати улюблену пісню з мікрофоном

Досвідчений викладач допоможе вивчити улюблену пісню у відповідній тональності. В результаті композицію можна буде виконати з мікрофоном під мінусовку!

Місце проведення враження:

Рок школа
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66; Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі

52 відгуків реальних людей

Т
Таня
15 січня 2018
Урок проходил в Рок школе на Ларисы Руденко, преподаватель Алексей очень доступно вел урок, все понравилось, рекомендую.

Р
Рита
30 жовтня 2017
Мне подарили сертификат друзья на День Рожденья. Долго не могла решиться им воспользоваться, но потом узнала, что можно поменять на любую другую услугу. Выбрала - урок вокала, так как давно хотела, но никак не могла решиться. Было страшно, в последний момент даже хотела все отменить, но переборола свой страх и пошла. Я в восторге, занятие пением помогло мне побороть свою детскую неуверенность...
Мне подарили сертификат друзья на День Рожденья. Долго не могла решиться им воспользоваться, но потом узнала, что можно поменять на любую другую услугу. Выбрала - урок вокала, так как давно хотела, но никак не могла решиться. Было страшно, в последний момент даже хотела все отменить, но переборола свой страх и пошла. Я в восторге, занятие пением помогло мне побороть свою детскую неуверенность, что я не умею петь.Оказывается при желании можно научится. После этого занятия постоянно пою дома и мне это приносит огромное удовольствие. Спасибо, Bodo, за такую чудесную возможность исполнить давнюю мечту.

29 вересня 2017
У нас в семье играет на гитаре и поет муж. А я лишь тихонько подпевала, сильно стесняясь. Муж решил исправить ситуацию и подарил урок вокала. Оказалось, что у меня и голос есть, и в ноты попадаю, и, что нужно убрать зажимы и тренироваться петь правильно. Огромная благодарность Артему Юренко за профессиональную работу и за то, что помог мне поверить в себя. А мужу - за подарок. Вместе с Бодо чудеса случаются )))

А
Анна
23 червня 2017
Курс вокала подарил мне любимый муж на Новый год.Это был действительно сюрприз! Наверно самый лучший подарок,который мог бы быть...Однажды я сказала ему,что в детстве любила петь и мечтала стать певицей)) запомнил! Звездой уже не спешу становиться,но радовать своих бы и близких думаю смогу)сервисом я очень довольна! Все налажено,чётко.Сто раз позвонили,подсказали,записали...Выбрала студию на...
Курс вокала подарил мне любимый муж на Новый год.Это был действительно сюрприз! Наверно самый лучший подарок,который мог бы быть...Однажды я сказала ему,что в детстве любила петь и мечтала стать певицей)) запомнил! Звездой уже не спешу становиться,но радовать своих бы и близких думаю смогу)сервисом я очень довольна! Все налажено,чётко.Сто раз позвонили,подсказали,записали...Выбрала студию на прорезной 3.Преподаватель попался Никита .Было очень приятно,когда дома открыв ютуб увидела его в программе Голос...Крутой)) очень доброжелательный,талантливый,просто душка.Спасибо за приятные эмоции!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень