101003
 

Подаруй майстер-клас вокалу!

2 індивідуальні уроки вокалу для новачка! Одне заняття присвячено розспіву й розучуванню улюбленої пісні, а друге увінчається виконанням обраного хіта під музику з мікрофоном. Кожен майстер-клас ідеально поділений на 2 частини: перша половина передбачає виконання різних дихальних і голосових вправ, а потім — розучуються різні техніки співу. Викладач допоможе новачкові відрепетирувати власний виступ, довівши виконання пісні до досконалості. детальніше

1 чол. 2 години Використати до 31.07.2017
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 151 раз
1 людина
2 години
Використати до 31.07.2017
Доступно з 6 років

Майстер-клас вокалу — що це?

2 індивідуальних уроки вокалу від досвідченого викладача у одній із кращих музичних шкіл Києва — «Рок-школі». Чудова можливість осягнути ази правильного дихання, розспіву і співу. Приємним завершенням майстер-классу стане розучування, а потім виконання улюбленої пісні з мікрофоном.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться у стінах однієї із кращих музичних шкіл Києва — «Рок-школі». Одна її філія знаходиться усього в 5 хвилинах від метро «Контрактова площа», а друга — неподалік від метро «Позняки». Обравши найбільш зручну локацію, Щасливчик зустрінеться із талановитим викладачем і познайомиться з основами вокального мистецтва. Протягом 45 хвилин він буде практикувати вправи на постановку дихання та засвоювати принципи правильного розспіву. Щасливчик має вибраи зарані свою улюблену пісню і принести на флешці текст та мінус до неї. Протягом наступного уроку, викладач визначить голосовий діапазон Щасливчика і допоможе розучити пісню, попередньо підібравши відповідну тональність. Вуаля, тепер можна відчути себе справжнім артистом, виконавши композицію з мікрофоном.

2 уроки вокалу

Насамперед, новачок зможе освоїти ази вокальної майстерності, познайомившись з музичною теорією, методами розспівування і правильного дихання. А вже на другому занятті можна відчути себе справжнім співаком, виконуючи улюблену пісню!

Індивідуальна програма заняття

Весь викладацький склад школи — досвідчені музиканти і виконавці, що мають не 1 рік виступів у складі музичних груп. Їх професіоналізм у поєднанні з сучасними методиками навчання дає приголомшливі результати! Програма заняття залежатиме від вокальних даних і рівня навичок учня.

Можливість виконати улюблену пісню з мікрофоном

Досвідчений викладач допоможе вивчити улюблену пісню у відповідній тональності. В результаті, композицію можна буде виконати з мікрофоном під мінусовку!

45 відгуків реальних людей