Подаруйте майстер-клас вокалу!

подарували вже 3 316 разів
1 людина
2 години
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Педагог розробить індивідуальну програму заняття враховуючи навички вокаліста. На уроці новачок навчиться правильно дихати, використовувати діафрагму та видобувати чистий звук. Після практики в дихальних вправах, учень виконає декілька композицій. «Мінуси» улюблених хітів він підготує заздалегідь.

Чому ми вибрали «Рок-школу»

Всі викладачі школи — музиканти, які виступають з власними гуртами та постійно гастролюють. Кожен вільно володіє різними вокальними стилями, тому зможе навчити техніки Фредді Меркьюрі або Роберта Планта. Складаючи план уроку, наставник враховує побажання учня та не змушує вивчати тільки класику. «Рок-школа» працює за власною програмою, яка дозволяє розвинути голос набагато швидше. Місце проведення заняття можна вибрати самостійно — філії розташовані на лівому та правому берегах Києва.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

68 відгуків

Елизавета
Вчора
Понравилось. Хорошее настроение вам обеспечено)))
Валерия
16 лютого 2019
https://www.facebook.com/100004080233781
Занятие было супер! Можно сказать это была моя детская мечта! Хотела бы заниматься в этой школе! Спасибо Bodo!
людмила
16 лютого 2019
Понравилось очень.
Дарья
29 січня 2019
https://plus.google.com/109431037971327036493
Пошла на урок вокала. Это было для меня сложно и страшно))) спасибо Юлечке за то,что ей удалось меня расслабить !!! прекрасный человек и педагог

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.