101469
 

Подаруй урок акторської майстерності для двох!

Індивідуальне заняття із головним режисером театру-студії «Образ» — Ольгою Міхневич. Авторська програма майстер-класу розроблена спеціально для закоханих пар. Вона допомагає освоїти базові театральні навички та навчитися краще розуміти один одного. Зокрема, в ігровому форматі осягається мистецтво входження в різні образи, техніки контролювання емоцій та рухів, сценічне взаємодія партнерів. подробнее...

2 чол. 2 години Використати до 31.10.2017
2 людини
2 години
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.10.2017

Акторська майстерність для двох — що це?

Авторський майстер-клас акторської майстерності для закоханої пари в ігровому форматі. Проводить головний режисер престижного театру-студії «Образ» — Ольга Міхневич. Вона не тільки дасть можливість осягнути мистецтво взаєморозуміння, але й познайомить із головними театральними прийомами всього за 1 заняття!

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять у театр-школу «Образ», де на них чекає знайомство зі світом театральних технік у компанії талановитого актора та режисера. Ближче познайомившись зі Щасливчиками, викладач приділить увагу пластиці рухів, розповість про ігрові техніки зміни ролей та навчить мистецтву входження в образ. Подібний досвід внесе особливу гармонію у відносини.

Індивідуальний формат заняття

Щасливчики познайомляться із керівником та головним режисером театральної студії «Образ» — Ольгою Міхневич. Вона проведе заняття в індивідуальному форматі, цілковито посвятивши свою увагу закоханим. Хід заняття заснований на її власній авторській програмі, яка спеціально розроблена для пар. 

Авторська програма

Авторська концепція Ольги Міхневич допоможе не тільки «розкрити» приховані акторські здібності, але й допоможе знайти «спільну мову» у відносинах із коханою людиною. Програма складається з послідовних етапів:

  • ігрове тестування особистості
  • дослідження можливостей тіла
  • ігрові техніки зміни ролей
  • акторське та психологічне опрацювання ролей
  • мистецтво входження в образ

Можливість гармонізувати взаємини

Майстер-клас надає унікальну можливість не лише осягнути основи акторської майстерності в найкоротші терміни, але й навчитися закоханим краще розуміти один одного. Більш того, заняття дозволить зняти психологічну скутість, позбутися стереотипів та емоційних бар'єрів. 

Місце проведення враження:

Театр Школа "Образ"
м. Лук'янівська, вул. Мельникова, 83Д Показати на мапі

26 відгуків реальних людей

Вчора
МК понравился, тренер Алина отлично дала ответы на все запросы, с которыми мы пришли. Отлично подходит для проработки семейных и командных взаимодействий, а также для развития ораторского искуства и выступлений на любой сцене, пусть даже импровизированной.

А
Алина
9 грудня 2016
Идея с "впечатлением" мне очень близка по духу,ведь проходит время и только они остаются у нас в памяти,поэтому безумно была рада такой идее,когда сертификат Bodo подарил мне друг.Выбирала долго,разбегались глаза,выбор пал на мастер класс актерского мастерства-эта тема очень близка и ,увы,позабыта со школы. Все прошло на ура,душа пела,эндорфины выпрыгивали,хочу еще!Мало того,выбирая...
Идея с "впечатлением" мне очень близка по духу,ведь проходит время и только они остаются у нас в памяти,поэтому безумно была рада такой идее,когда сертификат Bodo подарил мне друг.Выбирала долго,разбегались глаза,выбор пал на мастер класс актерского мастерства-эта тема очень близка и ,увы,позабыта со школы. Все прошло на ура,душа пела,эндорфины выпрыгивали,хочу еще!Мало того,выбирая себе впечатление на сайте я (OMG!) придумала себе еще ,как минимум,3 хобби:)))(Отдельное спасибо команде за фантазию!,когда своей не хватает)

25 жовтня 2016
Были с мужем на этом впечатление, благодаря подарку на ДР. Очень неординарно! Интересно! Забавно! Крутые упражнения! 2 часа пролетают незаметно! Намного лучше чем провести очередной дент в спа-шма или ресторане. Можно открыть новые грани себя и узнать глубже своего любимого.

12 липня 2016
Друзья подарили мне подарочный сертификат мастер-класс актерского мастерства. Мастер класс проводила Ксения Швец. Ксения рассказала многие интересные факты, которые к сожалению обычные люди не знают, и думают что профессия актёра очень легкая. Весь мастер класс прошел в непренужденной атмосфере. Для себя открыла новую технику дыхания, управление эмоциями. На мир актерского мастерства взглянула иначе. Спасибо за новые впечатления и знания))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень