101469
 

Подаруй урок акторської майстерності для двох!

Індивідуальне заняття з актором театру-студії «Образ». Авторська програма майстер-класу розроблена спеціально для закоханих пар. Вона допомагає освоїти базові театральні навички та навчитися краще розуміти один одного. Зокрема, в ігровому форматі осягається мистецтво входження в різні образи, техніки контролювання емоцій та рухів, сценічне взаємодія партнерів. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.07.2018
2 людини
2 години
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.07.2018

Акторська майстерність для двох — що це?

Авторський майстер-клас акторської майстерності для закоханої пари в ігровому форматі. Заняття проводить актор престижної театр-студії «Образ». Він не тільки подарує можливість осягнути мистецтво взаєморозуміння, але і познайомить з головними театральними прийомами лише за один урок!

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять у театр-школу «Образ», де на них чекає знайомство зі світом театральних технік у компанії талановитого актора та режисера. Ближче познайомившись зі Щасливчиками, викладач приділить увагу пластиці рухів, розповість про ігрові техніки зміни ролей та навчить мистецтву входження в образ. Подібний досвід внесе особливу гармонію у відносини.

Індивідуальний формат заняття

Викладач проведе заняття в індивідуальному форматі, цілковито присвятивши свою увагу закоханим. Хід заняття заснований на авторській програмі головного режисера, яка розробила урок спеціально для пар.

Авторська програма

Авторська концепція допоможе не тільки «розкрити» приховані акторські здібності, але й допоможе знайти «спільну мову» у відносинах із коханою людиною. Програма складається з послідовних етапів:

 • ігрове тестування особистості
 • дослідження можливостей тіла
 • ігрові техніки зміни ролей
 • акторське та психологічне опрацювання ролей
 • мистецтво входження в образ

Можливість гармонізувати взаємини

Майстер-клас надає унікальну можливість не лише осягнути основи акторської майстерності в найкоротші терміни, але й навчитися закоханим краще розуміти один одного. Більш того, заняття дозволить зняти психологічну скутість, позбутися стереотипів та емоційних бар'єрів. 

Місце проведення враження:

Образ - Театр Школа
м. Лук'янівська, вул. Мельникова, 83Д Показати на мапі

39 відгуків реальних людей

Д
Давид
20 січня 2018
Я сам граю у маленькому альтернативному театрі і співробітники, знаючі це подарували, разом з іншими, майстерклас акторської майстерності. Я прийшов із запитом роботи із тілом для художньої виразності. Дуже подобалась тренер, яка уважно підійшла до мене і мого запиту. Заняття тривало 2 години і протягом них, я мав змогу навчитися вправам, які можу використовувати і тепер щодня. Захотілося піти на навчання у ту Школу

29 грудня 2017
Больше всего мне понравился сам мастер-класс и конечно же преподаватель, Алина. При первой встрече она мне дала очень много полезных и главное ценных советов. Это было незабываемое впечатление. Подарил мне сертификат мой лучший друг, так как знал, что именно мне нужно. Спасибо организаторам (bodo), театральной студии. Всё было, как всегда, на высоте :)

М
Марина
27 грудня 2017
Змога краще відчути себе та побачити скільки різних важливих дрібниць ковтаються протягом дня і наскільки все дійсно в нашій майстерності (бажанні бути майстерним). Дякую актрисі Аліні за слушні поради.)

N
Nataly
15 грудня 2017
Было интересно ,

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень