101469
 

Подаруй урок акторської майстерності для двох!

Індивідуальне заняття з актором театру-студії «Образ». Авторська програма майстер-класу розроблена спеціально для закоханих пар. Вона допомагає освоїти базові театральні навички та навчитися краще розуміти один одного. Зокрема, в ігровому форматі осягається мистецтво входження в різні образи, техніки контролювання емоцій та рухів, сценічне взаємодія партнерів. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 30.11.2018
2 людини
2 години
Форма одягу - спортивна
Використати до 30.11.2018

Акторська майстерність для двох — що це?

Авторський майстер-клас акторської майстерності для закоханої пари в ігровому форматі. Заняття проводить актор престижної театр-студії «Образ». Він не тільки подарує можливість осягнути мистецтво взаєморозуміння, але і познайомить з головними театральними прийомами лише за один урок!

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять у театр-школу «Образ», де на них чекає знайомство зі світом театральних технік у компанії талановитого актора та режисера. Ближче познайомившись зі Щасливчиками, викладач приділить увагу пластиці рухів, розповість про ігрові техніки зміни ролей та навчить мистецтву входження в образ. Подібний досвід внесе особливу гармонію у відносини.

Індивідуальний формат заняття

Викладач проведе заняття в індивідуальному форматі, цілковито присвятивши свою увагу закоханим. Хід заняття заснований на авторській програмі головного режисера, яка розробила урок спеціально для пар.

Авторська програма

Авторська концепція допоможе не тільки «розкрити» приховані акторські здібності, але й допоможе знайти «спільну мову» у відносинах із коханою людиною. Програма складається з послідовних етапів:

 • ігрове тестування особистості
 • дослідження можливостей тіла
 • ігрові техніки зміни ролей
 • акторське та психологічне опрацювання ролей
 • мистецтво входження в образ

Можливість гармонізувати взаємини

Майстер-клас надає унікальну можливість не лише осягнути основи акторської майстерності в найкоротші терміни, але й навчитися закоханим краще розуміти один одного. Більш того, заняття дозволить зняти психологічну скутість, позбутися стереотипів та емоційних бар'єрів. 

Місце проведення враження:

Образ - Театр Школа
м. Університет, вул. Бульварно-Кудрявська, 49 Показати на мапі

43 відгуків реальних людей

Ю
Юлия
5 квітня 2018
Данное впечатление мне очень понравилось. 2 часа, мне показалось, мало и я бы продолжала еще заниматься и заниматься, так как было оооооочень интересно и захватывающе) На занятии было много разнообразных упражнений и практических заданий. Я открыла себя с новых сторон, а также получила ценные советы в достижении актерского мастерства). Также данное впечатление помогло мне побороть неуверенность...
Данное впечатление мне очень понравилось. 2 часа, мне показалось, мало и я бы продолжала еще заниматься и заниматься, так как было оооооочень интересно и захватывающе) На занятии было много разнообразных упражнений и практических заданий. Я открыла себя с новых сторон, а также получила ценные советы в достижении актерского мастерства). Также данное впечатление помогло мне побороть неуверенность в себе и больше поверить в свои силы. Мне очень нравится театральное искусство, и когда мне друзья подарили набор 10-и впечатлений, то я без раздумий выбрала именно "Мастер-класс по актерскому мастерству" и не пожалела! Я полностью смогла окунуться в атмосферу театра и быть в нем не зрителем, а актером... Спасибо огромное за это чудесное и прекрасное впечатление... Эти 2 часа принесли мне море позитивных эмоций и приятных ощущений)))

О
Оксана
6 березня 2018
Після уроку залишилися позитивні враження :) Було цікаво спробувати для себе щось нове, побороти невпевненість і вийти із зони комфорту. Дякую викладачці Аліні за цінні поради, за те, що змогла зацікавити процесом і допомогла краще відчути себе і партнера.

A
Alex
27 лютого 2018
Отлично провели время, спасибо, было интересно)

22 лютого 2018
Всегда хотела попробовать, что такое актерское мастерство. И вот, друзья на день рожденья подарили мне набор эмоций на выбор. Я даже растерялась, потому что много чего хотелось выбрать. Но так на курсы по актерскому мастерству я так и не дошла, то выбрала именно эту эмоцию и не прогадала. Сначала чувствуешь себя немного неуверенно, как, впрочем, и всегда, когда делаешь что-то совершенно новое...
Всегда хотела попробовать, что такое актерское мастерство. И вот, друзья на день рожденья подарили мне набор эмоций на выбор. Я даже растерялась, потому что много чего хотелось выбрать. Но так на курсы по актерскому мастерству я так и не дошла, то выбрала именно эту эмоцию и не прогадала. Сначала чувствуешь себя немного неуверенно, как, впрочем, и всегда, когда делаешь что-то совершенно новое для себя. Ну а потом, я не заметила, куда подевались 2 часа) Когда ты выполняешь упражнения, когда отслеживаешь движения своего тела, много нового узнаешь о себе. Это как изучение самого себя с новой стороны. Сильные эмоции. Всем рекомендую

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень