101469
 

Подаруй урок акторської майстерності для двох!

Індивідуальне заняття із головним режисером театру-студії «Образ» — Ольгою Міхневич. Авторська програма майстер-класу розроблена спеціально для закоханих пар. Вона допомагає освоїти базові театральні навички та навчитися краще розуміти один одного. Зокрема, в ігровому форматі осягається мистецтво входження в різні образи, техніки контролювання емоцій та рухів, сценічне взаємодія партнерів. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.05.2018
2 людини
2 години
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2018

Акторська майстерність для двох — що це?

Авторський майстер-клас акторської майстерності для закоханої пари в ігровому форматі. Проводить головний режисер престижного театру-студії «Образ» — Ольга Міхневич. Вона не тільки дасть можливість осягнути мистецтво взаєморозуміння, але й познайомить із головними театральними прийомами всього за 1 заняття!

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять у театр-школу «Образ», де на них чекає знайомство зі світом театральних технік у компанії талановитого актора та режисера. Ближче познайомившись зі Щасливчиками, викладач приділить увагу пластиці рухів, розповість про ігрові техніки зміни ролей та навчить мистецтву входження в образ. Подібний досвід внесе особливу гармонію у відносини.

Індивідуальний формат заняття

Щасливчики познайомляться із керівником та головним режисером театральної студії «Образ» — Ольгою Міхневич. Вона проведе заняття в індивідуальному форматі, цілковито посвятивши свою увагу закоханим. Хід заняття заснований на її власній авторській програмі, яка спеціально розроблена для пар. 

Авторська програма

Авторська концепція Ольги Міхневич допоможе не тільки «розкрити» приховані акторські здібності, але й допоможе знайти «спільну мову» у відносинах із коханою людиною. Програма складається з послідовних етапів:

 • ігрове тестування особистості
 • дослідження можливостей тіла
 • ігрові техніки зміни ролей
 • акторське та психологічне опрацювання ролей
 • мистецтво входження в образ

Можливість гармонізувати взаємини

Майстер-клас надає унікальну можливість не лише осягнути основи акторської майстерності в найкоротші терміни, але й навчитися закоханим краще розуміти один одного. Більш того, заняття дозволить зняти психологічну скутість, позбутися стереотипів та емоційних бар'єрів. 

Місце проведення враження:

Театр Школа "Образ"
м. Лук'янівська, вул. Мельникова, 83Д Показати на мапі

35 відгуків реальних людей

Л
Лариса Применко
27 листопада 2017
Подарок-впечатление мне подарили друзья на день рождения. И это стала очень приятным и неожиданным подарком. Я выбрала "Мастер-класс актерского мастерства", чтобы реализовать мечту детства – какая маленькая девочка не хочет быть артисткой Мастер-класс очень понравился непринужденной атмосферой и полезными и несложными советами, которые помогут не только развивать артистический талант, но и стать применимыми в обычной жизни!

В
Віктор
2 листопада 2017
Я подарував сертифікат дружині тому, що вона мріяла спробувати себе в ролі актриси. Вечір пройшов швидко, так як було дуже цікаво пізнавати ази акторської майстерності. Нам найбільше сподобалося грати етюди із нашого сімейного життя. Ми грали ролі одне одного і що цікаво і водночас смішно - бачити себе зі сторони і розуміти як іноді ми нудно чи одноманітно живемо. Нам дуже сподобалось і ми плануємо повторити :).

А
Анна
17 жовтня 2017
Сертификат подарили коллеги, так как знали, что я давно хочу пойти на курсы актерского мастерства. Впечатления самые лучшие, мастре-класс был отличный. Данное мероприятие помогло утвердиться в мысле, что мне действительно подходит такое увлечение и нужно задуматься о глобальном обучении.

В
Виктория
20 вересня 2017
Мастер класс ну очень понравился. Раскрепощает, возвращает в детство, где мы не боялись кривляться и играть))) Преподаватель Елена удивительная, сразу же расположила к себе, дала много советов и в психологии выступления на сцене, не только в театре но и в жизни. Всем ну очень советую попробовать себя!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Новорічна коробка
 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень