101469
 

Подаруй урок акторської майстерності для двох!

Індивідуальне заняття з головним режисером театру-студії «Образ» - Ольгою Міхневич. Авторська програма майстер-класу розроблена спеціально для закоханих пар. Вона допомагає освоїти базові театральні навички та навчитися краще розуміти один одного. Зокрема, в ігровому форматі осягається мистецтво входження в різні образи, техніки контролювання емоцій та рухів, сценічна взаємодія партнерів. детальніше

2 чол. 2 години Використати до 31.07.2017
2 людини
2 години
Використати до 31.07.2017
Форма одягу - спортивна

Акторська майстерність для двох — що це?

Авторський майстер-клас акторської майстерності для закоханої пари в ігровому форматі. Проводить головний режисер престижного театру-студії «Образ» — Ольга Міхневич. Вона не тільки дасть можливість осягнути мистецтво взаєморозуміння, але й познайомить із головними театральними прийомами всього за 1 заняття!

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять у театр-школу «Образ», де на них чекає знайомство зі світом театральних технік у компанії талановитого актора та режисера. Ближче познайомившись зі Щасливчиками, викладач приділить увагу пластиці рухів, розповість про ігрові техніки зміни ролей та навчить мистецтву входження в образ. Подібний досвід внесе особливу гармонію у відносини.

Індивідуальний формат заняття

Щасливчики познайомляться із керівником та головним режисером театральної студії «Образ» — Ольгою Міхневич. Вона проведе заняття в індивідуальному форматі, цілковито посвятивши свою увагу закоханим. Хід заняття заснований на її власній авторській програмі, яка спеціально розроблена для пар. 

Авторська програма

Авторська концепція Ольги Міхневич допоможе не тільки «розкрити» приховані акторські здібності, але й допоможе знайти «спільну мову» у відносинах із коханою людиною. Програма складається з послідовних етапів:

  • ігрове тестування особистості
  • дослідження можливостей тіла
  • ігрові техніки зміни ролей
  • акторське та психологічне опрацювання ролей
  • мистецтво входження в образ

Можливість гармонізувати взаємини

Майстер-клас надає унікальну можливість не лише осягнути основи акторської майстерності в найкоротші терміни, але й навчитися закоханим краще розуміти один одного. Більш того, заняття дозволить зняти психологічну скутість, позбутися стереотипів та емоційних бар'єрів. 

Місце проведення враження

25 відгуків реальних людей