101469
 

Подаруй урок акторської майстерності для двох!

Індивідуальне заняття із головним режисером театру-студії «Образ» — Ольгою Міхневич. Авторська програма майстер-класу розроблена спеціально для закоханих пар. Вона допомагає освоїти базові театральні навички та навчитися краще розуміти один одного. Зокрема, в ігровому форматі осягається мистецтво входження в різні образи, техніки контролювання емоцій та рухів, сценічне взаємодія партнерів. детальніше...

2 чол. 2 години Використати до 28.02.2018
2 людини
2 години
Форма одягу - спортивна
Використати до 28.02.2018

Акторська майстерність для двох — що це?

Авторський майстер-клас акторської майстерності для закоханої пари в ігровому форматі. Проводить головний режисер престижного театру-студії «Образ» — Ольга Міхневич. Вона не тільки дасть можливість осягнути мистецтво взаєморозуміння, але й познайомить із головними театральними прийомами всього за 1 заняття!

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять у театр-школу «Образ», де на них чекає знайомство зі світом театральних технік у компанії талановитого актора та режисера. Ближче познайомившись зі Щасливчиками, викладач приділить увагу пластиці рухів, розповість про ігрові техніки зміни ролей та навчить мистецтву входження в образ. Подібний досвід внесе особливу гармонію у відносини.

Індивідуальний формат заняття

Щасливчики познайомляться із керівником та головним режисером театральної студії «Образ» — Ольгою Міхневич. Вона проведе заняття в індивідуальному форматі, цілковито посвятивши свою увагу закоханим. Хід заняття заснований на її власній авторській програмі, яка спеціально розроблена для пар. 

Авторська програма

Авторська концепція Ольги Міхневич допоможе не тільки «розкрити» приховані акторські здібності, але й допоможе знайти «спільну мову» у відносинах із коханою людиною. Програма складається з послідовних етапів:

  • ігрове тестування особистості
  • дослідження можливостей тіла
  • ігрові техніки зміни ролей
  • акторське та психологічне опрацювання ролей
  • мистецтво входження в образ

Можливість гармонізувати взаємини

Майстер-клас надає унікальну можливість не лише осягнути основи акторської майстерності в найкоротші терміни, але й навчитися закоханим краще розуміти один одного. Більш того, заняття дозволить зняти психологічну скутість, позбутися стереотипів та емоційних бар'єрів. 

Місце проведення враження:

Театр Школа "Образ"
м. Лук'янівська, вул. Мельникова, 83Д Показати на мапі

30 відгуків реальних людей

4 липня 2017
Урок мне подарили на день рождения коллеги, и это был самый удачный подарок)Не смотря на то, что я занимаюсь актерским мастерством в другой студии, мне все же было очень интересно воспользоваться подаренным шансом. Первое, что понравилось, так это профессионализм и внимательность преподавателя Алины.Занятие проходило в атмосфере доверия, поэтому мне было легко и комфортно заниматься. Что...
Урок мне подарили на день рождения коллеги, и это был самый удачный подарок)Не смотря на то, что я занимаюсь актерским мастерством в другой студии, мне все же было очень интересно воспользоваться подаренным шансом. Первое, что понравилось, так это профессионализм и внимательность преподавателя Алины.Занятие проходило в атмосфере доверия, поэтому мне было легко и комфортно заниматься. Что немаловажно, так это то, то я смогла получить качественный фидбэк от преподавателя, выявить свои сильные и слабые стороны в игре. Данный мастер-класс я рекомендую не только людям, которые хотят играть на сцене, а и тем, которые хотят красиво играть и в жизни. Благодарю за прекрасно проведенное время и за прекрасный сервис.

Л
Лідія
21 червня 2017
Непогано! Допомогає відчувати себе впевненіше в повсякденному житті

Т
Татьяна
25 травня 2017
Подарили ребёнку (11 лет)урок актёрского мастерства, она была в восторге! Особая благодарность тренеру Александре.

С
Стелла
9 травня 2017
Урок акторської майстерності мені дуже сподобався. Він видався корисним, насиченим та цікавим. З'явилось бажання пройти триваліший курс в школі "Образ", так як я переконалась у практичності такого типу занять, які ще й приносять позитивні враження та емоції. Якщо ви прагнете навчитись краще володіти своїм тілом, голосом, емоціями, навчитись взаємодіяти з партнерами (в колі сім`ї, на роботі тощо)...
Урок акторської майстерності мені дуже сподобався. Він видався корисним, насиченим та цікавим. З'явилось бажання пройти триваліший курс в школі "Образ", так як я переконалась у практичності такого типу занять, які ще й приносять позитивні враження та емоції. Якщо ви прагнете навчитись краще володіти своїм тілом, голосом, емоціями, навчитись взаємодіяти з партнерами (в колі сім`ї, на роботі тощо), вміло імпровізувати, ви можете розпочати цей шлях саме з даного подарунку-враження:)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень