101469
 

Подаруй урок акторської майстерності для двох!

Індивідуальне заняття з актором театру-студії «Образ». Авторська програма майстер-класу розроблена спеціально для закоханих пар. Вона допомагає освоїти базові театральні навички та навчитися краще розуміти один одного. Зокрема, в ігровому форматі осягається мистецтво входження в різні образи, техніки контролювання емоцій та рухів, сценічне взаємодія партнерів. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
2 людини
2 години
Форма одягу - спортивна
Використати до 28.02.2019

Акторська майстерність для двох — що це?

Авторський майстер-клас акторської майстерності для закоханої пари в ігровому форматі. Заняття проводить актор престижної театр-студії «Образ». Він не тільки подарує можливість осягнути мистецтво взаєморозуміння, але і познайомить з головними театральними прийомами лише за один урок!

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять у театр-школу «Образ», де на них чекає знайомство зі світом театральних технік у компанії талановитого актора та режисера. Ближче познайомившись зі Щасливчиками, викладач приділить увагу пластиці рухів, розповість про ігрові техніки зміни ролей та навчить мистецтву входження в образ. Подібний досвід внесе особливу гармонію у відносини.

Індивідуальний формат заняття

Викладач проведе заняття в індивідуальному форматі, цілковито присвятивши свою увагу закоханим. Хід заняття заснований на авторській програмі головного режисера, яка розробила урок спеціально для пар.

Авторська програма

Авторська концепція допоможе не тільки «розкрити» приховані акторські здібності, але й допоможе знайти «спільну мову» у відносинах із коханою людиною. Програма складається з послідовних етапів:

 • ігрове тестування особистості
 • дослідження можливостей тіла
 • ігрові техніки зміни ролей
 • акторське та психологічне опрацювання ролей
 • мистецтво входження в образ

Можливість гармонізувати взаємини

Майстер-клас надає унікальну можливість не лише осягнути основи акторської майстерності в найкоротші терміни, але й навчитися закоханим краще розуміти один одного. Більш того, заняття дозволить зняти психологічну скутість, позбутися стереотипів та емоційних бар'єрів. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Образ - Театр Школа
м. Університет, вул. Бульварно-Кудрявська, 49 Показати на мапі

48 відгуків

М
Мария
17 червня 2018
Вчера была на мастер-классе, до сих пор под впечатлением! Всегда хотела попробовать, но никак не решалась. Получила удовольствие и ответы о себе, которые никак не рассчитывала получить на занятии по актёрскому мастерству. Очень полезно, всем советую! Спасибо!

А
Анна
16 червня 2018
Это было круто! Алина - профессионал своего дела. Было очень интересно узнать столько деталей актерского мастерства, которые помогут в обыденной жизни. Все упражнения были достаточно оригинальны и помогли раскрыть во мне то, что обычно прячется за маской. Советую всем, кто хочет увидеть себя с новой стороны!

Н
Наташа
5 червня 2018
Мастер-класс по актерском для нас с мужем превзошел свои ожидания. За 2 часа мы получили: полезные советы по самопрезентации и борьбе со страхом публичных выступлений, все задания полностью разнообразны и интересны как для личного развития, так и для личных отношений с партнером. С тренером было полностью комфортно расслабиться и раскрыться. Комфортно заниматься даже с беременном состоянии)))...
Мастер-класс по актерском для нас с мужем превзошел свои ожидания. За 2 часа мы получили: полезные советы по самопрезентации и борьбе со страхом публичных выступлений, все задания полностью разнообразны и интересны как для личного развития, так и для личных отношений с партнером. С тренером было полностью комфортно расслабиться и раскрыться. Комфортно заниматься даже с беременном состоянии))) Самый эффектный момент мастер-класса - когда в одном из задании у нас с мужем просто нахлынули слезы счастья, а ведь вы понимаете, что "слезы счастья у мужчин" это явление редкое :)

29 травня 2018
Я в полном восторге. За 2 часа занятия окунулся в мир актерского мастерства. Получил теоретическую базу и несколько практических упражнений. Спасибо тренеру, Алине, за профессиональный подход к делу, за качественную работу, яркие впечатления

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень