102347
 

Подаруй курс здорового харчування ЛОНГЕР!

Корисна їжа може бути смачною! У цьому легко переконатися під час курсу здорового харчування. Два тижні унікального меню, розробленого дієтологами і кухарями. Доставка страв щодня здійснюється кур'єром. Автори пропонують кілька програм, серед яких — меню для вагітних, діабетиків, вегетаріанців, спортсменів та бажають схуднути. детальніше

1 чол. 14 днів Використати до 31.07.2017
1 людина
14 днів
Використати до 31.07.2017
Доступно з 5 років

Курс здорового харчування ЛОНГЕР — що це?

14 днів турботи про організм з допомогою правильного харчування. На вибір надаються 9 програм, розроблених дієтологами і втілених шеф-кухарями. Курс корисний кожному, хто хоче поліпшити самопочуття і підвищити якість життя.

Як все проходить?

Кур'єр регулярно привозить Щасливчику страви у відповідності з обраним меню. Їжа ретельно упакована в спеціальні контейнери, щоб максимально зберегти смакові властивості. На всіх коробках містяться позначки про час, коли потрібно з'їсти блюдо.

9 програм харчування

Дієтологи розробили декілька програм харчування для досягнення різних цілей. Щасливчик може вибрати «Баланс», «Спорт-меню», «Smart lunch», «Експрес-схуднення», «Плавне схуднення», «Сушку», програму для вагітних, програму для діабетиків або програму без м'яса.

Смачна і свіжа страви від найкращих кухарів

Кухаря особисто вибирають продукти на кращих фермах, закупівлі відбуваються щодня. Меню на наступний день готують вночі — для забезпечення максимальної свіжості страв. Правильне зберігання забезпечується за допомогою спеціальних упаковок і термосумок.

Індивідуальне меню на 14 днів без повторів

Програма харчування розрахована на п'ять прийомів їжі щодня. Під час курсу Щасливчика щодня чекає новий набір страв з оптимальною кількістю калорій. При цьому меню розробляється індивідуально з професійним кухарем: враховуються індивідуальні особливості здоров'я і смакові переваги Щасливчика. 

1 відгук реальних людей