102347
 

Подаруй тривалий курс здорового харчування!

Корисна їжа може бути смачною! У цьому легко переконатися під час курсу здорового харчування. Два тижні унікального меню, розробленого дієтологами і кухарями. Доставка страв щодня здійснюється кур'єром. Автори пропонують кілька програм, серед яких — меню для вагітних, діабетиків, вегетаріанців, спортсменів та бажають схуднути. детальніше...

1 люд. 14 днів Використати до 30.11.2018
1 людина
14 днів
Доступно з 5 років
Використати до 30.11.2018

Курс здорового харчування ЛОНГЕР — що це?

14 днів турботи про організм з допомогою правильного харчування. На вибір надаються 9 програм, розроблених дієтологами і втілених шеф-кухарями. Курс корисний кожному, хто хоче поліпшити самопочуття і підвищити якість життя.

Як все відбувається?

Кур'єр регулярно привозить Щасливчику страви у відповідності з обраним меню. Їжа ретельно упакована в спеціальні контейнери, щоб максимально зберегти смакові властивості. На всіх коробках містяться позначки про час, коли потрібно з'їсти блюдо.

9 програм харчування

Дієтологи розробили декілька програм харчування для досягнення різних цілей. Щасливчик може вибрати «Баланс», «Спорт-меню», «Smart lunch», «Експрес-схуднення», «Плавне схуднення», програму для вагітних, програму для діабетиків або програму без м'яса.

Смачна і свіжа іжа від найкращих кухарів

Кухарі особисто вибирають продукти на кращих фермах, закупівлі відбуваються щодня. Меню на наступний день готують вночі — для забезпечення максимальної свіжості страв. Правильне зберігання забезпечується за допомогою спеціальних упаковок і термосумок.

Індивідуальне меню на 14 днів без повторів

Програма харчування розрахована на п'ять прийомів їжі щодня. Під час курсу Щасливчика щодня чекає новий набір страв з оптимальною кількістю калорій. При цьому меню розробляється індивідуально з професійним кухарем: враховуються індивідуальні особливості здоров'я і смакові переваги Щасливчика. 

Місце проведення враження:

Foodexhub - Доставка їжі
м. Дарница, ул. Строителей 34/1 (Доставка по согласованному заранее адресу.) Показати на мапі

1 відгук

О
Олеся
18 жовтня 2016
Я давно мечтала подписаться на подобный эксперимент и избавиться наконец от вредных пищевых привычек) Начать новую жизнь и оздоровить организм. Ребята очень профессионально подходят к составлению меню, к качеству продуктов. Такое разнообразие, все очень вкусно, и что немаловажно - все четко, по графику)) Голодной я не осталась ни разу за 7 дней))!! Очень рекомендую тем. кто заботится о здоровье и красоте!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень