102347
 

Подаруй тривалий курс здорового харчування!

Корисна їжа може бути смачною! У цьому легко переконатися під час курсу здорового харчування. Два тижні унікального меню, розробленого дієтологами і кухарями. Доставка страв щодня здійснюється кур'єром. Автори пропонують кілька програм, серед яких — меню для вагітних, діабетиків, вегетаріанців, спортсменів та бажають схуднути. детальніше...

1 люд. 14 днів Використати до 28.02.2019
1 людина
14 днів
Доступно з 5 років
Використати до 28.02.2019

Курс здорового харчування ЛОНГЕР — що це?

14 днів турботи про організм з допомогою правильного харчування. На вибір надаються 9 програм, розроблених дієтологами і втілених шеф-кухарями. Курс корисний кожному, хто хоче поліпшити самопочуття і підвищити якість життя.

Як все відбувається?

Кур'єр регулярно привозить Щасливчику страви у відповідності з обраним меню. Їжа ретельно упакована в спеціальні контейнери, щоб максимально зберегти смакові властивості. На всіх коробках містяться позначки про час, коли потрібно з'їсти блюдо.

9 програм харчування

Дієтологи розробили декілька програм харчування для досягнення різних цілей. Щасливчик може вибрати «Баланс», «Спорт-меню», «Smart lunch», «Експрес-схуднення», «Плавне схуднення», програму для вагітних, програму для діабетиків або програму без м'яса.

Смачна і свіжа іжа від найкращих кухарів

Кухарі особисто вибирають продукти на кращих фермах, закупівлі відбуваються щодня. Меню на наступний день готують вночі — для забезпечення максимальної свіжості страв. Правильне зберігання забезпечується за допомогою спеціальних упаковок і термосумок.

Індивідуальне меню на 14 днів без повторів

Програма харчування розрахована на п'ять прийомів їжі щодня. Під час курсу Щасливчика щодня чекає новий набір страв з оптимальною кількістю калорій. При цьому меню розробляється індивідуально з професійним кухарем: враховуються індивідуальні особливості здоров'я і смакові переваги Щасливчика. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Foodexhub - Доставка їжі
м. Дарница, ул. Строителей 34/1 (Доставка по согласованному заранее адресу.) Показати на мапі

1 відгук

О
Олеся
18 жовтня 2016
Я давно мечтала подписаться на подобный эксперимент и избавиться наконец от вредных пищевых привычек) Начать новую жизнь и оздоровить организм. Ребята очень профессионально подходят к составлению меню, к качеству продуктов. Такое разнообразие, все очень вкусно, и что немаловажно - все четко, по графику)) Голодной я не осталась ни разу за 7 дней))!! Очень рекомендую тем. кто заботится о здоровье и красоте!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень