Подаруй курс здорового харчування Long!

1 людина
14 днів
Доступно з 5 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Шеф-кухар розробить індивідуальне двотижневе меню, враховуючи побажання і смаки клієнта. Туди увійдуть сніданки, ланчі, обіди, полуденки і вечері. Кожна страва буде готуватися з органічних продуктів з чітким розрахунком калорій. Можна заздалегідь проконсультуватися з дієтологом і вибрати для себе оптимальну програму:

  • експрес-схуднення;
  • поетапне схуднення;
  • спортменю;
  • дієта без м'яса;
  • smart lunch;
  • збалансоване харчування;
  • меню для вагітних;
  • спеціальна дієта для діабетиків.

При складанні індивідуальної схеми харчування будуть враховуватися різні фактори: від непереносимості окремих продуктів та алергії, до цілей, яких хоче досягти клієнт.

Чому ми вибрали сервіс доставки їжі Foodexhub

Команда фахівців готує їжу з найсвіжіших інгредієнтів, придбаних у постійних постачальників — фермерських господарств. Шеф-кухар розробляє нове меню на кожен день. Доставка здійснюється того ж дня за вказаною адресою. Всі контейнери запаковані в спеціальну термосумку. На них вказаний час для прийому їжі і кількість калорій.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Олеся
18 октября 2016
Я давно мечтала подписаться на подобный эксперимент и избавиться наконец от вредных пищевых привычек) Начать новую жизнь и оздоровить организм. Ребята очень профессионально подходят к составлению меню, к качеству продуктов. Такое разнообразие, все очень вкусно, и что немаловажно - все четко, по графику)) Голодной я не осталась ни разу за 7 дней))!! Очень рекомендую тем. кто заботится о здоровье и красоте!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки