101180
 

Подаруй стрільбу з мисливських рушниць для двох!

Можливість зробити 25 пострілів з гладкоствольної мисливської зброї. Залежно від наявності, це буде модель МЦ-6, МЦ-108, ІЖ-39 або Beretta. Кожному гостю видадуть одну рушницю з наявних і запропонують випробувати свою влучність у відкритому тирі. Азарту додадуть захоплюючі мішені — «літаючі» тарілочки, пропелери і диски. Їх будуть випускати спеціальні машини в різних напрямках. Щоб ускладнити завдання, одночасно можна задіяти від 2 до 6 пускових апаратів. подробнее...

2 чол. з 25 пострілів Використати до 31.10.2017
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 156 раз
2 людини
з 25 пострілів
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2017

Гладкий ствол для двох — що це?

Захоплива стрільба з мисливських рушниць по спеціальних мішенях — тарілках, пропелерах або дисках. Їх по черзі випускають 6 спеціальних пускових машин у різних напрямках. Щоб перевірити себе на влучність, кожен зможе здійснити 25 пострілів по рухомих цілях.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до елітного стрілецького клубу «Сапсан» — це масштабний комплекс за кілька кілометрів від Києва. Там їм видадуть мисливські рушниці (кожному по одній з наявних) та ознайомлять з тонкощами їх використання. Це може бути двостволка МЦ-6 або її спортивний аналог — МЦ-108, італійська рушниця Beretta чи радянська мисливська «класика» ІЖ-39. В арсеналі кожного гостя буде 25 спроб, щоб влучити в ціль. А зробити це не так уже й просто: 6 машин будуть запускати в повітря мішені в різних напрямках, а такоже можуть прокотити їх по землі, щоб заплутати стрільців.

Рухомі мішені різної форми

Спеціальні машини випускають мішені з великою швидкістю, так що потрібно не просто прицілитися, а й встигнути вистрілити і попасти. Цілі можуть бути різної форми: тарілки, пропелери і диски. Траєкторію їх руху складно вгадати, вони котяться або летять у різних напрямках, по черзі або навіть одночасно.

25 пострілів для кожного

Кожен гість матиме можливість постріляти зі справжніх мисливських рушниць гладкоствольного типу: МЦ-6 або -108, Beretta або ІЖ-39. Зробивши по 25 пострілів, можна не тільки отримати задоволення від процесу, а й солідно «набити руку». У кожного буде тільки одна рушниця, її підберуть з наявних.

Стрільбище просто неба

Гості зможуть постріляти в тирі, розташованому просто неба. Це дає необмежену свободу, адже «тарілки» можуть вилітати в будь-якому напрямку та підніматися вгору на будь-яку висоту.

Місце проведення враження:

Стрілецький комплекс " Сапсан"
Київська обл., м.бровари, вул.чкалова, 29 Показати на мапі

142 відгуків реальних людей

А
Антон
12 травня 2017
Враження було подароване дружиною на Новий Рік. З вогнепальної зброї стріляв вперше, і, насправді, влучити по тарілкам не так вже і складно, як може здатися - шанс для мене був приблизно 50/50. Тому азарт та бажання розбити якомога більше тарілок був присутній) Після використання сертифікату додатково ще постріляли з вогнепальної нарізної зброї, асортимент якої в клубі Сапсан представлений...
Враження було подароване дружиною на Новий Рік. З вогнепальної зброї стріляв вперше, і, насправді, влучити по тарілкам не так вже і складно, як може здатися - шанс для мене був приблизно 50/50. Тому азарт та бажання розбити якомога більше тарілок був присутній) Після використання сертифікату додатково ще постріляли з вогнепальної нарізної зброї, асортимент якої в клубі Сапсан представлений дуже широко. Робота інструкторів, відпочинок на природі та адреналін зробили день незабутнім і повним вражень!

А
Алексей
11 травня 2017
Мне очень понравилось. Сервис очень удобный - зарегал сертификат, выбрал дату и время, приехал на час раньше, но меня всеравно сразу приняли. Во время стрельбы вежливый инструктор давал наставления после каждого выстрела, благодаря чему уже с шестого я перестал промахиваться.

Е
Елена
11 травня 2017
Спасибо за незабываемые впечатления, дозу адреналина и азарт!!! Всё на высшем уровне! Обязательно повторю)

Н
Наталья
18 квітня 2017
Спасибо за возможность получать такие необычные подарки! Подарили впечатление мужу его сотрудники, выбирал он впечатление!!! Стреляли вместе! Были с детьми, всё прекрасно организовано!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень