101180
 

Подаруй стрільбу з мисливських рушниць для двох!

Можливість зробити по 25 пострілів з гладкоствольної мисливської зброї. В залежності від наявності, це буде модель МЦ-6, МЦ-108, ІЖ-39 або Beretta. Кожному гостю видадуть по одній рушниці з наявних і запропонують перевірити свою влучність у відкритому тирі. Азарта проведенню часу додадуть цікаві мішені - «літаючі» тарілочки, пропелери і диски. Їх будуть випускати спеціальні машини в різних напрямках. Бажаний рівень складності задасть кількість таких пускових апаратів - одночасно можна задіяти від 2 до 6. 6.  детальніше

2 чол. 25 пострілів Використати до 31.07.2017
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 888 раз
2 людини
25 пострілів
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів

Гладкий ствол для двох - що це?

Захоплива стрільба шротом з мисливських рушниць по спеціальних мішенях - тарілках, пропелерах або дисках. Вони по черзі випускаються за допомогою 6 спеціальних пускових машин у різних напрямках. Щоб перевірити себе на влучність, кожен зможе здійснити цілих 25 пострілів по рухомих цілях!

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до елітного стрілецького клубу «Сапсан» - це масштабний комплекс за кілька кілометрів від Києва. Там їм видадуть мисливські рушниці (кожному по одній з наявних) і за необхідності ознайомлять з тонкощами їх використання. Це може бути двостволка МЦ-6 або її спортивний аналог - МЦ-108, італійська рушниця Beretta чи радянська мисливська «класика» ІЖ-39. Тепер можна переходити до найцікавішого! В арсеналі кожного гостя буде цілих 25 спроб, щоб влучити в ціль! А зробити це не так уже й просто: 6 машин будуть запускати в повітря мішені в різних напрямках, навіть можуть прокотити їх по землі, щоб заплутати стрільців!

Рухомі мішені різної форми!

Спеціальні машини випускають мішені з великою швидкістю, так що потрібно не просто прицілитися, а й встигнути вистрілити і попасти. Непідробний азарт гарантовано! Тим паче що цілі можуть бути різної форми: тарілки, пропелери і диски. Траєкторію їх руху складно вгадати, вони котяться або летять у різних напрямках, по черзі або навіть одночасно.

Цілих 25 пострілів для кожного!

Кожен гість матимете можливість постріляти зі справжніх мисливських рушниць гладкоствольного типу: МЦ-6 або -108, Beretta або ІЖ-39. Зробивши по 25 пострілів, можна не тільки отримати задоволення від процесу, а й солідно «набити руку». У кожного буде тільки одна рушниця, її підберуть з наявних.

Стрільбище просто неба

Гості зможуть постріляти в тирі, розташованому просто під відкритим небом. Це дає необмежену свободу, адже «тарілки» можуть вилітати в будь-якому напрямку, підніматися вгору на будь-яку висоту!

Місце проведення враження

131 відгук реальних людей