101180
 

Подаруй стрільбу з мисливських рушниць для двох!

Можливість зробити по 25 пострілів з гладкоствольної мисливської зброї. В залежності від наявності, це буде модель МЦ-6, МЦ-108, ІЖ-39 або Beretta. Кожному гостю видадуть по одній рушниці з наявних і запропонують перевірити свою влучність у відкритому тирі. Азарта проведенню часу додадуть цікаві мішені - «літаючі» тарілочки, пропелери і диски. Їх будуть випускати спеціальні машини в різних напрямках. Бажаний рівень складності задасть кількість таких пускових апаратів - одночасно можна задіяти від 2 до 6. 6.  детальніше...

2 чол. з 25 пострілів Використати до 31.08.2017
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 955 раз
2 людини
з 25 пострілів
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Використати до 31.08.2017

Гладкий ствол для двох - що це?

Захоплива стрільба шротом з мисливських рушниць по спеціальних мішенях - тарілках, пропелерах або дисках. Вони по черзі випускаються за допомогою 6 спеціальних пускових машин у різних напрямках. Щоб перевірити себе на влучність, кожен зможе здійснити цілих 25 пострілів по рухомих цілях!

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до елітного стрілецького клубу «Сапсан» - це масштабний комплекс за кілька кілометрів від Києва. Там їм видадуть мисливські рушниці (кожному по одній з наявних) і за необхідності ознайомлять з тонкощами їх використання. Це може бути двостволка МЦ-6 або її спортивний аналог - МЦ-108, італійська рушниця Beretta чи радянська мисливська «класика» ІЖ-39. Тепер можна переходити до найцікавішого! В арсеналі кожного гостя буде цілих 25 спроб, щоб влучити в ціль! А зробити це не так уже й просто: 6 машин будуть запускати в повітря мішені в різних напрямках, навіть можуть прокотити їх по землі, щоб заплутати стрільців!

Рухомі мішені різної форми!

Спеціальні машини випускають мішені з великою швидкістю, так що потрібно не просто прицілитися, а й встигнути вистрілити і попасти. Непідробний азарт гарантовано! Тим паче що цілі можуть бути різної форми: тарілки, пропелери і диски. Траєкторію їх руху складно вгадати, вони котяться або летять у різних напрямках, по черзі або навіть одночасно.

Цілих 25 пострілів для кожного!

Кожен гість матимете можливість постріляти зі справжніх мисливських рушниць гладкоствольного типу: МЦ-6 або -108, Beretta або ІЖ-39. Зробивши по 25 пострілів, можна не тільки отримати задоволення від процесу, а й солідно «набити руку». У кожного буде тільки одна рушниця, її підберуть з наявних.

Стрільбище просто неба

Гості зможуть постріляти в тирі, розташованому просто під відкритим небом. Це дає необмежену свободу, адже «тарілки» можуть вилітати в будь-якому напрямку, підніматися вгору на будь-яку висоту!

Місце проведення враження:

Стрілецький комплекс " Сапсан"
Київська обл., м.бровари, вул.чкалова, 29 Показати на мапі

133 відгуків реальних людей

А
Алексей
12 лютого 2017
Племянник подарил на день рождения стрельба из гладкоствольного ружья 25 выстрелов . Поехал в Бровары на полигон Сапсан отстрелялся все было супер. Настоящий подарок! огромное спасибо всему коллективу бодо за предоставление таких подарков.

31 січня 2017
Родные подарили на День Рождения. Был приятно удивлен, разнообразием впечатлений но свой выбор остановил на стрельбе с ружья никогда не стрелял. Понравилась организация перезвонили, прислали письмо с инструкциями. Приехав в клуб быстро оформили и давай стрелять,все было чудесно и на высоком уровне. Также предложили пострелять с другого оружия,чем тоже удивили. Советую ехать с друзьями, провели...
Родные подарили на День Рождения. Был приятно удивлен, разнообразием впечатлений но свой выбор остановил на стрельбе с ружья никогда не стрелял. Понравилась организация перезвонили, прислали письмо с инструкциями. Приехав в клуб быстро оформили и давай стрелять,все было чудесно и на высоком уровне. Также предложили пострелять с другого оружия,чем тоже удивили. Советую ехать с друзьями, провели отлично время есть что вспомнить,масса впечений .Рекомендую Всем BODO, и стрелковый клуб"Сапсан"

М
Максим
2 січня 2017
Ездил с другом, все прошло отлично. Получили то что ожидали

Ю
Юлия
20 грудня 2016
Подарила впечатление мужу ко дню рождения, очень понравилось!!Сервис отличный,инструктор молодчинка доступно,лаконично,объяснил суть.И что самое главное если вам вдруг 25выстрелов покажется мало Вы можете на месте дополнительно купить необходимое количество.Спасибо bodo)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень