101180
 

Гладкий ствол для двох

Можливість зробити 25 пострілів з гладкоствольної мисливської зброї. Залежно від наявності, це буде модель МЦ-6, МЦ-108, ІЖ-39 або Beretta. Кожному гостю видадуть одну рушницю з наявних і запропонують випробувати свою влучність у відкритому тирі. Азарту додадуть захоплюючі мішені — «літаючі» тарілочки, пропелери і диски. Їх будуть випускати спеціальні машини в різних напрямках. Щоб ускладнити завдання, одночасно можна задіяти від 2 до 6 пускових апаратів. детальніше...

2 люд. з 25 пострілів Використати до 31.05.2018
Неактивне враження
2 людини
з 25 пострілів
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2018

Гладкий ствол для двох — що це?

Захоплива стрільба з мисливських рушниць по спеціальних мішенях — тарілках, пропелерах або дисках. Їх по черзі випускають 6 спеціальних пускових машин у різних напрямках. Щоб перевірити себе на влучність, кожен зможе здійснити 25 пострілів по рухомих цілях.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до елітного стрілецького клубу «Сапсан» — це масштабний комплекс за кілька кілометрів від Києва. Там їм видадуть мисливські рушниці (кожному по одній з наявних) та ознайомлять з тонкощами їх використання. Це може бути двостволка МЦ-6 або її спортивний аналог — МЦ-108, італійська рушниця Beretta чи радянська мисливська «класика» ІЖ-39. В арсеналі кожного гостя буде 25 спроб, щоб влучити в ціль. А зробити це не так уже й просто: 6 машин будуть запускати в повітря мішені в різних напрямках, а такоже можуть прокотити їх по землі, щоб заплутати стрільців.

Рухомі мішені різної форми

Спеціальні машини випускають мішені з великою швидкістю, так що потрібно не просто прицілитися, а й встигнути вистрілити і попасти. Цілі можуть бути різної форми: тарілки, пропелери і диски. Траєкторію їх руху складно вгадати, вони котяться або летять у різних напрямках, по черзі або навіть одночасно.

25 пострілів для кожного

Кожен гість матиме можливість постріляти зі справжніх мисливських рушниць гладкоствольного типу: МЦ-6 або -108, Beretta або ІЖ-39. Зробивши по 25 пострілів, можна не тільки отримати задоволення від процесу, а й солідно «набити руку». У кожного буде тільки одна рушниця, її підберуть з наявних.

Стрільбище просто неба

Гості зможуть постріляти в тирі, розташованому просто неба. Це дає необмежену свободу, адже «тарілки» можуть вилітати в будь-якому напрямку та підніматися вгору на будь-яку висоту.

Місце проведення враження:

Стрілецький комплекс " Сапсан"
Київська обл., м.бровари, вул.чкалова, 29 Показати на мапі

151 відгук

К
Константин
14 листопада 2017
Впечатление "Гладкий ствол" подарили друзья и не ошиблись. Понравилась налаженная организация и опытный инструктор. Подарок после которого хочется опять возвращаться на полигон "Сапсан" за новыми впечатлениями!

С
Сергей
3 листопада 2017
Получил массу удовольствия. Спасибо bodo и Сапсану. Все качественно и без проволочек. Рекомендую всем желающим провести время на свежем воздухе. Особая благодарность сыну,за подарок ко дню рождения.

14 вересня 2017
Отличное впечатление! Попал более чем в половину мишеней, хотя стреляю с гладкоствола в первый раз. 25 выстрелов оказалось вполне достаточно. т.к. от сильной отдачи уже в конце начало побаливать плечо)) Мне все понравилось, организация, инструктор и адреналин, который выделяется от большого количества громких выстрелов повсюду)

А
Александр
3 липня 2017
Впечатление подарила жена. Уже не первый раз, но на стрельбу пошел впервые. Знает, что увлекаюсь я этой темой. Спасибо ей за это. А еще спасибо организаторам, компании Bodo, и Сапсану, за организацию процесса. Все просто, гладко, на каждом этапе рассказали и показали все, что нужно. Регистрация проходит легко, уведомления на почту, и в вайбер. В стрелковом комплексе так же все быстро, и...
Впечатление подарила жена. Уже не первый раз, но на стрельбу пошел впервые. Знает, что увлекаюсь я этой темой. Спасибо ей за это. А еще спасибо организаторам, компании Bodo, и Сапсану, за организацию процесса. Все просто, гладко, на каждом этапе рассказали и показали все, что нужно. Регистрация проходит легко, уведомления на почту, и в вайбер. В стрелковом комплексе так же все быстро, и интуитивно - пришел, расписался, прошел быстрый инструктаж, пострелял. В общем, рекомендую, как Bodo, так и данное впечатление.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень