102614
 

Подаруй день в дитячій лабораторії експериментів!

Більше 100 інтерактивних експонатів і повний безліміт за часом — так виглядає візит в Лабораторію чокнутого професора. Вивчати закони природи і механіки можна разом з другом, адже попереду так багато цікавого! Головоломки, прилади для дослідів та експериментів, керовані машини — це експонати незвичайного музею. А якщо візит запланований на вихідний день, то, крім виставки, також доступні різні шоу. детальніше...

2 люд. не обмежено Використати до 31.07.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 482 раз
2 людини
не обмежено
Проходить у групі
Доступно з 4 років
Використати до 31.07.2018

Дитяча лабораторія експериментів — що це?

Це незвичайний музей, де можна взаємодіяти з кожним експонатом. Щасливчик буде проводити експерименти і ставити досліди, пізнавати закони механіки та гравітації — всі об'єкти знаходяться в лабораторії для веселого вивчення науки. У його розпорядженні опиняться цілих два квитка, тому з собою він зможе запросити кращого друга. Разом дітям буде цікавіше грати з атракціонами і пізнавати світ.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в Лабораторію чокнутого професора, де його чекатимуть різноманітні атракціони. Це не каруселі, а рідкісні прилади, які дозволяють побачити фізичні процеси. Також Щасливчик зможе покерувати механізмами і вирішити безліч головоломок. В гостях у професора час летить непомітно, але це не важливо, адже квиток дає право на необмежене перебування в комплексі.

Більше 100 інтерактивних експонатів

Всього в лабораторії знаходиться більше сотні різних експонатів, машин, приладів і головоломок. Всі вони інтерактивні. Це означає, що їх не просто можна, а потрібно чіпати і приводити в дію.

Разом з другом

Відправитися до музею можна разом з другом. Удвох вивчати атракціони буде ще веселіше.

Безліміт часу

Перебувати в лабораторії можна скільки завгодно. Щасливчик встигне оглянути кожен експонат і зрозуміти, як він працює. У вихідні в комплексі відбуваються інтерактивні шоу, які можна відвідати без доплат.

Місце проведення враження:

Лабораторія чокнутого професора - Комплекс атракціонів
м. Мінська, пр-т Оболонський, 21Б, ТРЦ "Dream Town 2" Показати на мапі

1 відгук

Н
Наталья
27 вересня 2017
Ходила в лабораторию со своим сыном-второклассником. Интересно было не только ему, но даже мне)) Здорово повеселились, все потрогали-покрутили-подвигали. Классно, что есть такие места, где детям интересно развиваться!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • 8 березня
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень