Подаруй день в дитячій лабораторії експериментів!

подарували вже 970 разів
400 грн 2 люд. не обмежено
2 людини
не обмежено
Проходить у групі
Доступно з 4 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

День на території музею наукових відкриттів, де друзі зможуть проводити експерименти й вирішувати головоломки. Для цього в лабораторії встановлені ігрові автомати, прилади для дослідів і керовані машини. Всі експонати можна чіпати та приводити в дію. Діти будуть пізнавати закони фізики та брати участь в наукових шоу.

Чому ми вибрали комплекс атракціонів «Лабораторія чокнутого професора»

У лабораторії знаходяться більше сотні інтерактивних експонатів. Для найменших відвідувачів встановлено комплекс дитячих розвиваючих ігор. У вихідні в музеї відбуваються інтерактивні шоу, які можна відвідати без доплат. Час перебування не обмежений.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

7 відгуків

Светлана
21 августа 2018
День в Лаборатории был прекрасен!!!! Ребенок просто в восторге, мама тоже!!!! Очень интересные задания на логику. Происходящие физические процессы доступны для понимания ребенка. Адиминистраторы все доходчиво обьясняют и показывают. Спасибо БОДО и Професору!!!!!
Слуговина Светлана
24 июля 2018
Впечатлением довольны, сыну (9лет) понравилось прохождение лабиринта, разгадать головоломки, за решение одной из них получил купон на скидку в одном из аттракционов)). Хорошо что время не ограниченно и есть возможность вдоволь "побыть" ученым
Олена
12 июня 2018
Водили сина з другом в Лабораторію експериментів. Діткам по 6 років, саме той вік, коли їм цікаво знати, як і що відбувається у природі. Хімічних експериментів не побачили, так зрозуміла, що для цього є додаткові години, а фізичні дуже цікаві. Рекомендую.
Natalia
16 мая 2018
https://www.facebook.com/100006317835809
Впечатления остались самые приятные! Важно отметить, что интересно и познавательно там не только детям, но и взрослым, которые сопровождают свое чадо!) Подарок нам достался на 10-летие, подарили друзья семьи, слышали от знакомых, что впечатление в подарок - достаточно креативно и нестандартно. Провели в Лаборатории более двух часов, но если бы не срочные дела, то провели бы там целый день! Очень внимательный персонал, который помогает и участвует в открытиях ребенка) Что касается именно данного выбора впечатления, то ссылались на то, чтобы ребенку было не просто весело, но и познавательно, поэтому выбор остановили на "Лаборатории Чокнутого Профессора". Всем рекомендую!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки