Список желаний пуст
Добавляйте впечатления и делитесь желаниями с друзьями.
Ваша корзина пуста
Добавляйте понравившиеся впечатления в корзину.

Подарите SPA уход для тела Man!

подарили уже 3 910 раз
1500 грн 1 чел. 2 часа
Ваша корзина пуста
Добавляйте понравившиеся впечатления в корзину.
1 человек
2 часа
Доступно с 18 лет
Использовать до 31.03.2021
Все необходимое выдается

Как проходит впечатление

Клиента ожидает SPA комплекс, в котором каждая процедура подобрана с точки зрения совместимости с другими. В программу включено:

  • 30 минут распаривания в деревянной фитобочке;
  • массаж и пилинг всего тела с использованием смеси из корня имбиря, мускатного ореха, миндального масла и меда;
  • точечная проработка стоп, основанная на методе рефлексотерапии;
  • расслабляющий массаж головы в древнеиндийской технике Абхьянга.

Почему мы выбрали салон Oko SPA

Центр расположен недалеко от ст. м. «Вокзальная» и «Университет». В салоне работают дипломированные мастера из Таиланда, Египта, Шри-Ланки, Бали и Украины. Комплекс по уходу за телом состоит из процедур, которые выполняются в древней технике аюрведы. Для SPA сеанса выдается одноразовое белье, тапочки и полотенце.

Место проведения

При бронировании услуги по сертификату вы сами выбираете место проведения впечатления. Мы тщательно подходим к выбору компаний, которые предоставляют впечатления. Перед началом сотрудничества мы обязательно проводим тестирование качества предоставления услуг.

117 отзывов

Тетяна
4 марта 2020
Усе було чудово!
Леонід
3 марта 2020
Приємна процедура, особливо сподобався масаж у виконанні дівчини з Таїланду, надзвичайно якісно і професійно. Красивий інтер’єр, після процедури напоїли смачним трав’яним чаєм. Прикро, що немає інформації українською мовою, натомість є російською, від графіку роботи на дверях до візитівок. Адміністратори, також вперто відповідають російською на звернення клієнта українською, це невиховано. Негативно вразив застарілий величезний грибок/пліснява в душовій, який погано проглядається в темній кімнаті, та він настільки великий, що я побачив його в темряві.
bodo
7 марта 2020
Доброго дня, Леонід. Дякуємо за те, що знайшли час поділитися своєю думкою. Дозвольте ще раз попросити вибачення за ситуацію, що склалася. З адміністрацією салону було проведено роботу з приводу коректного спілкування з клієнтами. Потрібно зазначити, що згідно зі статтею 30 Закону України (що набирає чинності 16-го січня 2021-го року) та пояснення цієї статті на офіційному сайті Міністерства культури, персональне обслуговування клієнтів може здійснюватися також мовою, прийнятною для сторін і обмеження працівникам закладу спілкуватися лише українською відсутнє. Будь ласка, у майбутньому озвучуйте побажання щодо мови спілкування, щоб у працівників була можливість виправитися. Керівництво салону перепрошує за створені незручності. У партнера генеральне прибирання проводиться щотижня, а кімнати обов'язково прибирають після кожного гостя. В салоні провели ретельну очистку від плісняви, а також провели процедуру запобігання грибку за допомогою спеціальних засобів. З персоналом закладу було проведено серйозну роботу з приводу підтримання чистоти. Як вибачення за ситуацію, протягом робочої доби вам на пошту буде відправлено компенсаційний електронний сертифікат на послуги компанії bodo. З деталями можна ознайомитися в листі.
Володимир
26 февраля 2020
https://www.facebook.com/100001362379990
Дуже сподобалось! Якісний сервіс, персонал привітний, але найбільше вдячний майстрині, яка виконала свою роботу дуже якісно. Рекомендую!
Андрей
24 февраля 2020
Впечатления обойденные (легкость в теле,нега и чувство релакса)услуга стоит того,что от неё ждал.спасибо

Как будет выглядеть подарок

Возможность поздравить человека, если не получается лично вручить подарок. Письмо с пожеланиями от вас и сертификатом на впечатление отправится в нужную дату и время на e-mail имениннику. Копия сертификата доставляется на ваш e-mail одновременно с отправкой получателю в то время, которое вы указали.