2248
102392
102472
 • 17912
  Як це працює?

  Легко купити

  • Крок 1

   Додай від 1 до 10 вражень в подарунковий набір

  • Крок 2

   Вибери зручний спосіб доставки та оплати

  • Крок 3

   Подаруй враження в красивій коробці або відправ на e-mail!

  Легко скористатися

  • Крок 1

   Вибери одне враження із подарованих

  • Крок 2

   Забронюй враження на зручні дату та час

  • Крок 3

   Отримай незабутні враження!

  29503
 • Полюваннязахоплення рідкісне. Але зате ви знаєте, на яку тему дарувати подарунки, щоб вони були особистими. Залишилося тільки розширити коло цих найбільш подарунків.

  Полювання можна назвати типово чоловічим захопленням. А ще це зручна вітальна тематика, адже знаючи такий рідкісний інтерес іменинника, набагато легше домогтися ефекту «індивідуальності».

  Серед мисливських презентів самий головний і найпоширенішийзброя (хороше мисливську рушниця, багатофункціональний ніж або декоративний ножичок з іменний гравіюванням), також можна вибрати спорядження (камуфляжні костюми, манки, похідні крісла) або ж книги про нюанси полювання на різних тварин.

  Однак незабаром питання, що подарувати мисливцеві, знову стане гостро, адже книги даної тематики легко знайти в бібліотеці, а рушниць кожен рік не надаришься (так і навіщо їх стільки).

  Що подарувати, коли у мисливця всі вже є?

  Тематичні подарунки мисливцям обмежені. Вище ми перерахували майже всі речі, які можна піднести другу, дотримуючись дух його захоплення. Але адже можна ще подарувати враження. В інтернет-магазині Bodo.ua ви знайдете більше 400 подарунків-вражень самої різної тематики.

  Враження для природжених мисливців

  Так як полювання вимагає зброї, основна частина подарунків пов'язана з збройової темою. Але не варто обмежувати фантазію тільки цієї тематикою, задивіться на виниклу трудність з різних сторін.

  1. Перший і найбільш відповідний захоплення подаруноквраження «Гладкий стовбур». Іменинникові нададуть на вибір мисливські рушниці і запропонують вразити рухомі мішені. В залежності від навичок стрільби від 2 до 6 об'єктів будуть одночасно злітати в повітря. А ще з цього подарунка вийде даний шоу, якщо привести глядачів.

  2. В продовження вогнепальним тематики — «Операція «Спецназ». Щасливчику належить випробувати автомат Калашникова, гвинтівку М-4, помпова і гладкоствольну рушниця, 2 виду пістолетів і, як бонус, спортивний лук.

  3. Щоб допомогти починаючому мисливцеві розвинути влучність, подаруйте майстер-клас за снайперської стрільби, який включає «роботу» з 3 різними гвинтівками.

  4. Для різноманіття відійдіть від вогнепальної зброї і вручіть майстер-клас стрільби з лука або метання ножів. Або екзотичне розвагастрілянину з требушета.

  5. А якщо у мисливця є компанія за інтересам, зробіть колективний подарунок, організуйте для чоловіків бої лазертаг або пейнтбол.

  А ось ще 3 ідеї для подарунків, які виявляться до речі.

  Торкнемося околооружейную тему. Оригінальним подарунком стане майстер-клас за ковальській справі. Це чисто чоловіча заняття, а в час навчання іменинник може власноруч викувати скіфський ніж.

  Також радимо пригадати, що полювання проходить не тільки на суші, а може бути і підводній. Для мисливця однозначно стане сюрпризом курс дайвінгу, за закінчення якого він отримає міжнародний сертифікат Open Water Diver.

  І в завершення, зверніть увагу на тематичну фотосесію. Чоловіки не люблять позувати і фотографуватися, але зафіксувати захоплення всій життя не відмовляться.

  Bodo — помічник в справах подарункових

  Вище перераховані 8 найбільш тематичних подарунків мисливцеві, а в каталозі компанії Bodo.ua більше 400 пропозицій.

  • Всі враження умовно розсортовані на 8 категорій: Фото, Гурман, Екскурсії, Майстер-клас, SPA&Beauty і Романтика,  Активний відпочинок і Адреналін.

  • Подарунки доступні в 8 містах України: Київ, Львів, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, Полтава, Одеса і Миколаїв.

  • Якщо вибір одного єдиного подарунка викликає складності, скористайтесь послугою 10-в-1: зберіть в один подарунок до 10 вражень, а одержувач вибере те, що йому сподобається найбільше.

  • Сертифікат діє в протягом 6 місяців, що дозволяє скористатися подарунком без суєти і прив'язки до сезону.

  Заходьте на Bodo.ua і ви дізнаєтеся всі переваги компанії, познайомитеся з докладним описом і видеопрезентациями кожного враження. Спробуйте одного разу подарувати емоції і ви переконайтеся, що це кращий подарунок!