Заїзд на гоночному авто

1 людина
3 кола
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Можна привести глядачів
Спортивна форма одягу
Використати до 31.05.2019
Актуально з весни

Заїзд на гоночному авто — що це?

3 кола на кільцевій трасі довжиною 2900 метрів. За кермом спортивного авто буде чемпіон України — Дмитро Жайворонок, а учасник заїзду займе місце поряд з ним. Траса насичена численними поворотами, саме тому гонщик буде здійснювати круті віражі і різкі гальмування, а на рівних ділянках маршруту — розганятися до 200 км/год. Драйвова гонка викличе сплеск адреналіну і подарує яскраві емоції, а про безпеку подбає спеціальна система кріплень всередині автомобіля.

Як все відбувається?

Гоночна кільцева траса знаходиться в школі автодрому «Чайка» — в селі Петропавлівська Борщагівка, неподалік від Києва. Щасливчик приїде сюди самостійно, а вже на автодромі його зустріне професійний гонщик. Він видасть учаснику заїзду захисну екіпіровку — шолом і підшоломники, і запропонує зайняти пасажирське місце в машині. Для екстремальної гонки надається тюнінгований Ford Fiesta з усіма технічними інноваціями, які повинні бути в спортивному автомобілі.

Швидкісна гонка по кільцевій трасі — до 200 км/год

Під час заїзду автомобіль розвиває максимальну швидкість на прямих ділянках траси до 200 км/год, на поворотах рух сповільнюється до 120-150 км/год. Це означає, що коло з довжиною траси 2900 метрів можна буде подолати, в середньому, за 1,5 хвилини.

Вдосконалений Ford Fiesta

Катання відбудеться на престижній іномарці, яка була повністю перероблена під спортивний автомобіль. Її обладнали:

  • каркасом безпеки — конструкцією із сталевих труб всередині автомобіля, яка встановлена за кріслами
  • поліпшеною гальмівною системою
  • спортивними сидіннями — ковшами з точковими ременями безпеки
  • гладкими шинами — сліками, які зменшують область контакту з трасою

За кермом — чемпіон України 2015

Вести машину буде людина, яка живе гонками, — Дмитро Жайворонок. За його плечима — безліч перемог у заїздах, а також звання чемпіона України у шосейно-кільцевих перегонах 2015 року. У разі його відсутності, за кермо сяде призер чемпіонату 2015 — Валерій Шевельов.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Антон
3 вересня 2016
Это уникальный опыт, я считаю. Всем любителям скорости и адреналина рекомендую!! Эмоции не передать. Нужно пробовать и сами поймете. Спасибо друзьям за такой подарок!

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.