102311
 

Заїзд на гоночному авто

Екстремальне катання на кільцевій трасі. Професійний гонщик — чемпіон України — покатає учасника на спортивній машині, зібраній на основі іномарки Ford Fiesta. Гоночний автомобіль повністю укомплектований: спеціальний каркас безпеки, закріплений всередині авто, удосконалена гальмівна система і гладкі шини — сліки. Заїзд пройде на величезній швидкості — 120-150 км/год, а на окремих ділянках траси авто розженеться до 200 км/год. Можна проїхати 3 кола. детальніше...

1 люд. 3 кола Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
3 кола
Залежить від погоди
Спортивна форма одягу
Доступно з 16 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Заїзд на гоночному авто — що це?

3 кола на кільцевій трасі довжиною 2900 метрів. За кермом спортивного авто буде чемпіон України — Дмитро Жайворонок, а учасник заїзду займе місце поряд з ним. Траса насичена численними поворотами, саме тому гонщик буде здійснювати круті віражі і різкі гальмування, а на рівних ділянках маршруту — розганятися до 200 км/год. Драйвова гонка викличе сплеск адреналіну і подарує яскраві емоції, а про безпеку подбає спеціальна система кріплень всередині автомобіля.

Як все відбувається?

Гоночна кільцева траса знаходиться в школі автодрому «Чайка» — в селі Петропавлівська Борщагівка, неподалік від Києва. Щасливчик приїде сюди самостійно, а вже на автодромі його зустріне професійний гонщик. Він видасть учаснику заїзду захисну екіпіровку — шолом і підшоломники, і запропонує зайняти пасажирське місце в машині. Для екстремальної гонки надається тюнінгований Ford Fiesta з усіма технічними інноваціями, які повинні бути в спортивному автомобілі.

Швидкісна гонка по кільцевій трасі — до 200 км/год

Під час заїзду автомобіль розвиває максимальну швидкість на прямих ділянках траси до 200 км/год, на поворотах рух сповільнюється до 120-150 км/год. Це означає, що коло з довжиною траси 2900 метрів можна буде подолати, в середньому, за 1,5 хвилини.

Вдосконалений Ford Fiesta

Катання відбудеться на престижній іномарці, яка була повністю перероблена під спортивний автомобіль. Її обладнали:

  • каркасом безпеки — конструкцією із сталевих труб всередині автомобіля, яка встановлена за кріслами
  • поліпшеною гальмівною системою
  • спортивними сидіннями — ковшами з точковими ременями безпеки
  • гладкими шинами — сліками, які зменшують область контакту з трасою

За кермом — чемпіон України 2015

Вести машину буде людина, яка живе гонками, — Дмитро Жайворонок. За його плечима — безліч перемог у заїздах, а також звання чемпіона України у шосейно-кільцевих перегонах 2015 року. У разі його відсутності, за кермо сяде призер чемпіонату 2015 — Валерій Шевельов.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Chayka - Driving school
СК «Чайка» с. Петропавлівська Борщагівка вул. Антонова, 2 Показати на мапі

1 відгук

А
Антон
3 вересня 2016
Это уникальный опыт, я считаю. Всем любителям скорости и адреналина рекомендую!! Эмоции не передать. Нужно пробовать и сами поймете. Спасибо друзьям за такой подарок!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень