102311
 

Подаруй заїзд на гоночному авто!

Екстремальне катання на кільцевій трасі. Професійний гонщик — чемпіон України — покатає учасника на спортивній машині, зібраній на основі іномарки Ford Fiesta. Гоночний автомобіль повністю укомплектований: спеціальний каркас безпеки, закріплений всередині авто, удосконалена гальмівна система і гладкі шини — сліки. Заїзд пройде на величезній швидкості — 120-150 км/год, а на окремих ділянках траси авто розженеться до 200 км/год. Можна проїхати 3 кола. детальніше...

1 люд. 3 кола Використати до 31.12.2018
5 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 73 раз
1 людина
3 кола
Залежить від погоди
Спортивна форма одягу
Доступно з 16 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2018

Заїзд на гоночному авто — що це?

3 кола на кільцевій трасі довжиною 2900 метрів. За кермом спортивного авто буде чемпіон України — Дмитро Жайворонок, а учасник заїзду займе місце поряд з ним. Траса насичена численними поворотами, саме тому гонщик буде здійснювати круті віражі і різкі гальмування, а на рівних ділянках маршруту — розганятися до 200 км/год. Драйвова гонка викличе сплеск адреналіну і подарує яскраві емоції, а про безпеку подбає спеціальна система кріплень всередині автомобіля.

Як все відбувається?

Гоночна кільцева траса знаходиться в школі автодрому «Чайка» — в селі Петропавлівська Борщагівка, неподалік від Києва. Щасливчик приїде сюди самостійно, а вже на автодромі його зустріне професійний гонщик. Він видасть учаснику заїзду захисну екіпіровку — шолом і підшоломники, і запропонує зайняти пасажирське місце в машині. Для екстремальної гонки надається тюнінгований Ford Fiesta з усіма технічними інноваціями, які повинні бути в спортивному автомобілі.

Швидкісна гонка по кільцевій трасі — до 200 км/год

Під час заїзду автомобіль розвиває максимальну швидкість на прямих ділянках траси до 200 км/год, на поворотах рух сповільнюється до 120-150 км/год. Це означає, що коло з довжиною траси 2900 метрів можна буде подолати, в середньому, за 1,5 хвилини.

Вдосконалений Ford Fiesta

Катання відбудеться на престижній іномарці, яка була повністю перероблена під спортивний автомобіль. Її обладнали:

 • каркасом безпеки — конструкцією із сталевих труб всередині автомобіля, яка встановлена за кріслами
 • поліпшеною гальмівною системою
 • спортивними сидіннями — ковшами з точковими ременями безпеки
 • гладкими шинами — сліками, які зменшують область контакту з трасою

За кермом — чемпіон України 2015

Вести машину буде людина, яка живе гонками, — Дмитро Жайворонок. За його плечима — безліч перемог у заїздах, а також звання чемпіона України у шосейно-кільцевих перегонах 2015 року. У разі його відсутності, за кермо сяде призер чемпіонату 2015 — Валерій Шевельов.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Школа автодрому "Чайка"
СК «Чайка» с. Петропавлівська Борщагівка вул. Антонова 2 Показати на мапі

1 відгук

А
Антон
3 вересня 2016
Это уникальный опыт, я считаю. Всем любителям скорости и адреналина рекомендую!! Эмоции не передать. Нужно пробовать и сами поймете. Спасибо друзьям за такой подарок!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень