102004

Урок віртуозною паркування

Індивідуальне заняття, присвячене майстерності правильної паркування — заднім і переднім ходом. Всі складності маневру пояснить професійний інструктор. Він складе персональну програму заняття, завдяки якій можна буде освоїти техніку паралельної та перпендикулярної паркування, а також навчитися ставити машину на розмітці під кутом і заїжджати в гараж. Навчання проходить на власному авто. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
2 години
Обмеження: вище 140 см
Доступно з 14 років
Використати до 30.09.2018

Урок віртуозного паркування — що це?

Відпрацювання навичок паркування на трасі автодрому — під керівництвом персонального інструктора. Це настільки ж важливий маневр на дорозі, як і звичайний поворот, рух вперед та гальмування. Парковка наочно демонструє, наскільки віртуозно водій володіє кермом — дотримується дистанції, відчуває габарити своєї машини та розраховує траєкторію руху. Оцінити ці вміння зі сторони зможе професійний інструктор. Він підкоригує основні помилки та допоможе своєму учневі значно удосконалити наявні навички й отримати нові.

Як все відбувається?

Відпрацьовувати технічні елементи за кермом Щасливчику належить на автодромі. Сусіднє місце в авто займе інструктор, який складе програму навчання в залежності від навичок свого учня. Основна увага приділятиметься техніці паркування заднім ходом. Якщо це даватиметься легко, можна перейти до паралельної парковки біля тротуарів. Урок для Щасливчика пройде в індивідуальному форматі, а тому він значно вдосконалисть свою майстерність.

Правильне паркування автомобіля — важливо знати

Виконання саме цього маневру найчастіше говорить про досвід і стаж водія — чим акуратніше той паркується, тим більше в нього кілометрів на рахунку. Для правильного паркування потрібно добре відчувати розміри власного авто та вміти швидко «перемикатися» — знаки, куда крутити кермо, встигнути подивитися в дзеркало, повернути з ідеальною траєкторією та загальмувати в декількох сантиметрах від бровки. Саме такий талант допоможе розвинути професійний інструктор.

Можливість відпрацювати на практиці:

 • рух уздовж брівки та змійку заднім ходом
 • коридори у воротах і паркування вздовж тротуару заднім ходом — кишеня
 • заїзд у гараж заднім та переднім ходом

Навчання в індивідуальному форматі

Майстер-клас пройде в індивідуальному форматі — один на один з інструктором. Це допоможе розробити персональну програму та приділити увагу найбільш незрозумілим або ж складним моментам. Катання пройде на власному авто, щоб навчання мало прикладний характер.

Місце проведення враження:

Корда-профі - Школа професійного водіння
вул. Метрологічна, 14В Показати на мапі

1 відгук

Л
Лиза
2 червня 2015
Муж сделал подарок на День рождения) Я в вождении не новичок, но он часто смеется, что все женщины не умеют парковаться))) От урока ожидала много полезного, а вдобавок получила еще и кучу интересных фактов от инструктора! Например, рассказывают, что нужно учитывать, прежде, чем начинать парковаться. А еще у меня первый раз получилось самостоятельно припарковаться под углом!!)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень