102004

Урок віртуозною паркування

Індивідуальне заняття, присвячене майстерності правильної паркування — заднім і переднім ходом. Всі складності маневру пояснить професійний інструктор. Він складе персональну програму заняття, завдяки якій можна буде освоїти техніку паралельної та перпендикулярної паркування, а також навчитися ставити машину на розмітці під кутом і заїжджати в гараж. Навчання проходить на власному авто. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
1 людина
2 години
Обмеження: вище 140 см
Доступно з 14 років
Використати до 31.12.2018

Урок віртуозного паркування — що це?

Відпрацювання навичок паркування на трасі автодрому — під керівництвом персонального інструктора. Це настільки ж важливий маневр на дорозі, як і звичайний поворот, рух вперед та гальмування. Парковка наочно демонструє, наскільки віртуозно водій володіє кермом — дотримується дистанції, відчуває габарити своєї машини та розраховує траєкторію руху. Оцінити ці вміння зі сторони зможе професійний інструктор. Він підкоригує основні помилки та допоможе своєму учневі значно удосконалити наявні навички й отримати нові.

Як все відбувається?

Відпрацьовувати технічні елементи за кермом Щасливчику належить на автодромі. Сусіднє місце в авто займе інструктор, який складе програму навчання в залежності від навичок свого учня. Основна увага приділятиметься техніці паркування заднім ходом. Якщо це даватиметься легко, можна перейти до паралельної парковки біля тротуарів. Урок для Щасливчика пройде в індивідуальному форматі, а тому він значно вдосконалисть свою майстерність.

Правильне паркування автомобіля — важливо знати

Виконання саме цього маневру найчастіше говорить про досвід і стаж водія — чим акуратніше той паркується, тим більше в нього кілометрів на рахунку. Для правильного паркування потрібно добре відчувати розміри власного авто та вміти швидко «перемикатися» — знаки, куда крутити кермо, встигнути подивитися в дзеркало, повернути з ідеальною траєкторією та загальмувати в декількох сантиметрах від бровки. Саме такий талант допоможе розвинути професійний інструктор.

Можливість відпрацювати на практиці:

 • рух уздовж брівки та змійку заднім ходом
 • коридори у воротах і паркування вздовж тротуару заднім ходом — кишеня
 • заїзд у гараж заднім та переднім ходом

Навчання в індивідуальному форматі

Майстер-клас пройде в індивідуальному форматі — один на один з інструктором. Це допоможе розробити персональну програму та приділити увагу найбільш незрозумілим або ж складним моментам. Катання пройде на власному авто, щоб навчання мало прикладний характер.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Корда-профі - Школа професійного водіння
вул. Метрологічна, 14В Показати на мапі

1 відгук

Л
Лиза
2 червня 2015
Муж сделал подарок на День рождения) Я в вождении не новичок, но он часто смеется, что все женщины не умеют парковаться))) От урока ожидала много полезного, а вдобавок получила еще и кучу интересных фактов от инструктора! Например, рассказывают, что нужно учитывать, прежде, чем начинать парковаться. А еще у меня первый раз получилось самостоятельно припарковаться под углом!!)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень