102004

Подаруй урок віртуозного паркування!

Індивідуальне заняття, присвячене майстерності правильної паркування — заднім і переднім ходом. Всі складності маневру пояснить професійний інструктор. Він складе персональну програму заняття, завдяки якій можна буде освоїти техніку паралельної та перпендикулярної паркування, а також навчитися ставити машину на розмітці під кутом і заїжджати в гараж. Навчання проходить на власному авто. подробнее...

1 чол. 2 години Використати до 30.09.2017
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 748 раз
1 людина
2 години
Обмеження: вище 140 см
Доступно з 14 років
Використати до 30.09.2017

Урок віртуозного паркування — що це?

Відпрацювання навичок паркування на трасі автодрому — під керівництвом персонального інструктора. Це настільки ж важливий маневр на дорозі, як і звичайний поворот, рух вперед та гальмування. Парковка наочно демонструє, наскільки віртуозно водій володіє кермом — дотримується дистанції, відчуває габарити своєї машини та розраховує траєкторію руху. Оцінити ці вміння зі сторони зможе професійний інструктор. Він підкоригує основні помилки та допоможе своєму учневі значно удосконалити наявні навички й отримати нові.

Як все відбувається?

Відпрацьовувати технічні елементи за кермом Щасливчику належить на автодромі. Сусіднє місце в авто займе інструктор, який складе програму навчання в залежності від навичок свого учня. Основна увага приділятиметься техніці паркування заднім ходом. Якщо це даватиметься легко, можна перейти до паралельної парковки біля тротуарів. Урок для Щасливчика пройде в індивідуальному форматі, а тому він значно вдосконалисть свою майстерність.

Правильне паркування автомобіля — важливо знати

Виконання саме цього маневру найчастіше говорить про досвід і стаж водія — чим акуратніше той паркується, тим більше в нього кілометрів на рахунку. Для правильного паркування потрібно добре відчувати розміри власного авто та вміти швидко «перемикатися» — знаки, куда крутити кермо, встигнути подивитися в дзеркало, повернути з ідеальною траєкторією та загальмувати в декількох сантиметрах від бровки. Саме такий талант допоможе розвинути професійний інструктор.

Можливість відпрацювати на практиці:

  • рух уздовж брівки та змійку заднім ходом
  • коридори у воротах і паркування вздовж тротуару заднім ходом — кишеня
  • заїзд у гараж заднім та переднім ходом

Навчання в індивідуальному форматі

Майстер-клас пройде в індивідуальному форматі — один на один з інструктором. Це допоможе розробити персональну програму та приділити увагу найбільш незрозумілим або ж складним моментам. Катання пройде на власному авто, щоб навчання мало прикладний характер.

Місце проведення враження:

1 відгук

Л
Лиза
2 червня 2015
Муж сделал подарок на День рождения) Я в вождении не новичок, но он часто смеется, что все женщины не умеют парковаться))) От урока ожидала много полезного, а вдобавок получила еще и кучу интересных фактов от инструктора! Например, рассказывают, что нужно учитывать, прежде, чем начинать парковаться. А еще у меня первый раз получилось самостоятельно припарковаться под углом!!)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень