1736
 

Подаруй навчання верховій їзді!

Індивідуальний урок по основам катання верхи в суспільстві майстри спорту з кінної виїздки. Для новачка урок почнеться з самих азів: правил безпечної їзди, поводження з конячкою і її седлания. Якщо ж базові стилі кінної їзди — крок, галоп, рись — це вже пройдений етап навчання, тоді надається можливість освоїти більш складні трюки. Заняття проходять в одному з п'яти манежів, відвідати їх можна в будь-який час року. детальніше

1 чол. 45 хвилин Використати до 31.07.2017
1 людина
45 хвилин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Обмеження: - до 100 кг
Доступно з 3 років

Урок катання верхи — що це?

Захоплююче знайомство з одним із найдавніших і елітних видів спорту — катанням верхи. Можливість покататися на благородному вишколеному коні та навчитися впевнено почувати себе в сідлі. Заняття проходить на професійному критому манежі на території клубу сімейного типу «Equides Club». Протягом уроку інструктор веде коня за вуздечку.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає клуб сімейного типу «Equides Club». Тут його зустріне адміністратор, який надасть необхідну екіпіровку та страховку, а потім проведе в кімнату для переодягання. Потім належить відправитися на манеж, де відбудеться знайомство з професійним інструктором. Він підбере індивідуальну програму заняття в залежності від наявності навичок верхової їзди, розповість правила безпечного катання, навчить команд для управління конем, а також базовим стилям — крок, рись, галоп. Більш досвідчені наїзники зможуть спробувати освоїти кілька віртуозних прийомів. 

Індивідуальне заняття із сертифікованим інструктором

Заняття проводять тільки кращі інструктори. Усі вони пройшли кваліфікацію незалежної комісії федерації кінного спорту України та є не тільки досвідченими наїзниками, але й талановитими викладачами. На першому занятті новачок:

  • вивчить правила безпеки
  • осідлає коня і дізнається основні команди
  • спробує проїхатися верхи в різних стилях і з різною швидкістю

5 манежів і 3 конюшні

Заняття може відбутися на одному з п'яти манежів. Комплекс має два закритих та три відкритих манежа. Також тут є три стайні на 120 коней.

Покататися верхи зможе кожен

Щоб відчути себе справжнім наїзником, не потрібні спеціальні навички. Інструктор складе індивідуальну програму уроку, розповість правила безпеки, підбере слухняного коня та видасть необхідну захисну екіпіровку. Під час катання кінь йде під вуздечку, так що залишається просто насолоджуватися дозвіллям.

Місце проведення враження

350 відгуків реальних людей