1736
 

Урок верхової їзди

Індивідуальний урок по основам катання верхи в супроводі майстра спорту з кінного виїзду. Для новачка урок почнеться із самих азів: правил безпечного катання, поводження із конячкою і її сідлання. Якщо ж базові стилі катання верхи - крок, галоп, рись - це вже пройдений етап навчання, тоді надається можливість освоїти більш складні трюки. Заняття проходять у критому манежі, тому відвідати їх можливо в будь-який час року. детальніше

1 чол. 45 хвилин Використати до 31.05.2017
Неактивне враження
1 людина
45 хвилин
Використати до 31.05.2017
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Обмеження: - до 100 кг
Доступно з 3 років

Урок катання верхи — що це?

Захоплююче знайомство з одним із найдавніших і елітних видів спорту — катанням верхи. Можливість покататися на благородному вишколеному коні та навчитися впевнено почувати себе в сідлі. Заняття проходить на професійному критому манежі на території сучасного кінно-спортивного комплексу «Магнат». Протягом уроку інструктор веде коня за вуздечку.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає елітний кінно-спортивний комплекс «Магнат». Тут його зустріне адміністратор, який надасть необхідну екіпіровку та страховку, а потім проведе в кімнату для переодягання. Потім належить відправитися на критий манеж, де відбудеться знайомство з професійним інструктором. Він підбере індивідуальну програму заняття в залежності від наявності навичок верхової їзди, розповість правила безпечного катання, навчить команд для управління конем, а також базовим стилям — крок, рись, галоп. Більш досвідчені наїзники зможуть спробувати освоїти кілька віртуозних прийомів.

Індивідуальне заняття із сертифікованим інструктором

Заняття проводять тільки кращі інструктори. Усі вони пройшли кваліфікацію незалежної комісії федерації кінного спорту України та є не тільки досвідченими наїзниками, але й талановитими викладачами. На першому занятті новачок:

  • вивчить правила безпеки
  • осідлає коня і дізнається основні команди
  • спробує проїхатися верхи в різних стилях і з різною швидкістю

Унікальний критий манеж

Заняття проходить на спеціальному критому манежі, якому немає рівних в області за якістю та розмірами. Це ідеальне місце як для практичних занять новачків, так і для катання верхи в зимовий час. Манеж оснащений куполоподібним дахом зі скляними вставками, які забезпечують доступ денного світла, а також якісним грунтом.

Покататися верхи зможе кожен

Щоб відчути себе справжнім наїзником, не потрібні спеціальні навички. Інструктор складе індивідуальну програму уроку, розповість правила безпеки, підбере слухняного коня та видасть необхідну захисну екіпіровку. Під час катання кінь йде під вуздечку, так що залишається просто насолоджуватися дозвіллям.

Місце проведення враження

353 відгуки від реальних людей