1736
 

Подаруй навчання верховій їзді!

Індивідуальний урок по основам катання верхи в суспільстві майстри спорту з кінної виїздки. Для новачка урок почнеться з самих азів: правил безпечної їзди, поводження з конячкою і її седлания. Якщо ж базові стилі кінної їзди — крок, галоп, рись — це вже пройдений етап навчання, тоді надається можливість освоїти більш складні трюки. Заняття проходять в одному з п'яти манежів, відвідати їх можна в будь-який час року. детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 31.03.2018
1 чоловік
45 хвилин
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2018

Урок катання верхи — що це?

Захоплююче знайомство з одним із найдавніших і елітних видів спорту — катанням верхи. Можливість покататися на благородному вишколеному коні та навчитися впевнено почувати себе в сідлі. Заняття проходить на професійному критому манежі на території клубу сімейного типу «Equides Club». Протягом уроку інструктор веде коня за вуздечку.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає клуб сімейного типу «Equides Club». Тут його зустріне адміністратор, який надасть необхідну екіпіровку та страховку, а потім проведе в кімнату для переодягання. Потім належить відправитися на манеж, де відбудеться знайомство з професійним інструктором. Він підбере індивідуальну програму заняття в залежності від наявності навичок верхової їзди, розповість правила безпечного катання, навчить команд для управління конем, а також базовим стилям — крок, рись, галоп. Більш досвідчені наїзники зможуть спробувати освоїти кілька віртуозних прийомів. 

Індивідуальне заняття із сертифікованим інструктором

Заняття проводять тільки кращі інструктори. Усі вони пройшли кваліфікацію незалежної комісії федерації кінного спорту України та є не тільки досвідченими наїзниками, але й талановитими викладачами. На першому занятті новачок:

  • вивчить правила безпеки
  • осідлає коня і дізнається основні команди
  • спробує проїхатися верхи в різних стилях і з різною швидкістю

5 манежів і 3 конюшні

Заняття може відбутися на одному з п'яти манежів. Комплекс має два закритих та три відкритих манежа. Також тут є три стайні на 120 коней.

Покататися верхи зможе кожен

Щоб відчути себе справжнім наїзником, не потрібні спеціальні навички. Інструктор складе індивідуальну програму уроку, розповість правила безпеки, підбере слухняного коня та видасть необхідну захисну екіпіровку. Під час катання кінь йде під вуздечку, так що залишається просто насолоджуватися дозвіллям.

Місце проведення враження:

Кінний клуб сімейного типу «Equides Club».
Київська обл., Новообухівська траса, с. Лісники, вул. Чапаєва, 36 Показати на мапі

358 відгуків реальних людей

Ю
Юлия
5 вересня 2017
Урок верховой езды подарили дочери на 1 сентября. Ребенок в восторге, лошади ухоженные, инструктор Сергей был очень внимательный, серьезно, как взрослую, учил держаться в седле (дочке 6 лет). В общем есть желание приехать еще не раз. BODO спасибо за организацию и четкие инструкции.

А
антон
5 вересня 2017
Дитині подобається кататись на конях. Тренери розповіли та вчили, як правильно триматись у сідлі. Охайні доглянуті коні. Адміністрація закладу була ввічлива та турботлива.

4 вересня 2017
Сертификат мне подарил поклонник, он знал что я мечтала покататься на лошади.Я была счастлива когда он мне подарил именно то, что я так сильно хотела.Приехав в клуб, нас приветливо встретили, провели экскурсию, ознакомили со всем и провели инструктаж. После чего начался сам урок по верховой езде.Он прошел так незаметно, потому что я кайфовала каждую минуту от своей сильной и чувственной лошадки...
Сертификат мне подарил поклонник, он знал что я мечтала покататься на лошади.Я была счастлива когда он мне подарил именно то, что я так сильно хотела.Приехав в клуб, нас приветливо встретили, провели экскурсию, ознакомили со всем и провели инструктаж. После чего начался сам урок по верховой езде.Он прошел так незаметно, потому что я кайфовала каждую минуту от своей сильной и чувственной лошадки - Плавдив.После урока верховой езды я была под хорошими впечатлениями еще несколько дней. Хочу еще!!! Обязательно отправлю свою дочку на обучение в этот конный клуб.

В
Валерий
15 серпня 2017
Сотрудники подарили на День рождение подарок от bodo. Мы с женой выбрали впечатление "Урок катания на лошадях на двоих" конный клуб семейного типа «Eguides Club» Новообуховская трасса, с. Лесники, ул. Чапаева (Вишневая), 36. Все понравилось, так как спортивных лошадок не приходилось видеть в живую. Урок состоял из сидения в седле, равновесия в стременах и техника при поездке рысью. Время...
Сотрудники подарили на День рождение подарок от bodo. Мы с женой выбрали впечатление "Урок катания на лошадях на двоих" конный клуб семейного типа «Eguides Club» Новообуховская трасса, с. Лесники, ул. Чапаева (Вишневая), 36. Все понравилось, так как спортивных лошадок не приходилось видеть в живую. Урок состоял из сидения в седле, равновесия в стременах и техника при поездке рысью. Время пролетело быстро, но конечно бы хотелось на скорости на лошадке поездить самому, но это вряд ли получится когда-то. К подарку-впечатлению, отнеслись с интересом, так как можно было выбрать все что захотим под себя. Представители Бодо, все хорошо организовали напомнили и уточнили информацию необходимую. Спасибо) будем пользоваться данным сервисом.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень