Подаруйте урок верхової їзди!

подарували вже 9 625 разів
1 людина
45 хв.
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
до 95 кг
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Заняття з верхової їзди можна відвідати в одній із двох шкіл на вибір. У Equestrian world передбачений півгодинний майстер-клас, під час якого клієнт навчитися сідлати коня. Потім настає черга практики верхової їзди з відпрацюванням основних стилів.

У парку «Київська Русь» інструктор познайомить учня з конем і розповість про правила безпеки. Також він видасть шолом. Протягом 45 хвилин наїзник буде тренуватися їзді кроком, риссю або галопом — в залежності від рівня навичок. Тренер покаже, як використовувати нахили тулуба для управління конем.

Чому варто спробувати урок верхової їзди

Катання на коні допомагає прокачати всі основні групи м'язів. Для відвідування уроку не потрібні особливі вміння — інструктор складає індивідуальну програму. Займатися можна в будь-яку погоду: на території є криті та відкриті манежі.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

400 відгуків

Анастасия
19 березня 2019
https://www.facebook.com/100001739044427
Все очень понравилось, прекрасные лошади, хорошие тренера и погода не подвела)
Пига Ляна
18 березня 2019
https://www.facebook.com/100013263911704
Урок дуже сподобався! Уважний інструктор, орієнтований на ваші наявні вміння і з бажанням навчити новим, радий відповісти на всі питання. Кінь поважного віку, але тому покладистий і гарно обучений.
Марина
17 березня 2019
Урок верховой езды очень понравился,лошадки- это то, чего мне не хватало, научили асновам езды- всё получалось!
Светлана
13 березня 2019
https://www.facebook.com/100023229428893
Впечатление от прогулки на лошади отличные! Катались впервые, нас хорошо встретили, персонал очень приветливый, провели инструктаж, дали каску для безопасности. Лошади ухоженные, дружелюбные! Прогулка была в березовой роще в приятном сопровождении профессионалов. На память сделали красивые фотографии и покормили лошадь морковью и яблочками. Всем очень довольны.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.