1736
 

Подаруй навчання верховій їзді!

Індивідуальний урок по основам катання верхи в суспільстві майстри спорту з кінної виїздки. Для новачка урок почнеться з самих азів: правил безпечної їзди, поводження з конячкою і її седлания. Якщо ж базові стилі кінної їзди — крок, галоп, рись — це вже пройдений етап навчання, тоді надається можливість освоїти більш складні трюки. Заняття проходять в одному з п'яти манежів, відвідати їх можна в будь-який час року. подробнее...

1 чол. 45 хвилин Використати до 31.01.2018
1 чоловік
45 хвилин
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.01.2018

Урок катання верхи — що це?

Захоплююче знайомство з одним із найдавніших і елітних видів спорту — катанням верхи. Можливість покататися на благородному вишколеному коні та навчитися впевнено почувати себе в сідлі. Заняття проходить на професійному критому манежі на території клубу сімейного типу «Equides Club». Протягом уроку інструктор веде коня за вуздечку.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає клуб сімейного типу «Equides Club». Тут його зустріне адміністратор, який надасть необхідну екіпіровку та страховку, а потім проведе в кімнату для переодягання. Потім належить відправитися на манеж, де відбудеться знайомство з професійним інструктором. Він підбере індивідуальну програму заняття в залежності від наявності навичок верхової їзди, розповість правила безпечного катання, навчить команд для управління конем, а також базовим стилям — крок, рись, галоп. Більш досвідчені наїзники зможуть спробувати освоїти кілька віртуозних прийомів. 

Індивідуальне заняття із сертифікованим інструктором

Заняття проводять тільки кращі інструктори. Усі вони пройшли кваліфікацію незалежної комісії федерації кінного спорту України та є не тільки досвідченими наїзниками, але й талановитими викладачами. На першому занятті новачок:

  • вивчить правила безпеки
  • осідлає коня і дізнається основні команди
  • спробує проїхатися верхи в різних стилях і з різною швидкістю

5 манежів і 3 конюшні

Заняття може відбутися на одному з п'яти манежів. Комплекс має два закритих та три відкритих манежа. Також тут є три стайні на 120 коней.

Покататися верхи зможе кожен

Щоб відчути себе справжнім наїзником, не потрібні спеціальні навички. Інструктор складе індивідуальну програму уроку, розповість правила безпеки, підбере слухняного коня та видасть необхідну захисну екіпіровку. Під час катання кінь йде під вуздечку, так що залишається просто насолоджуватися дозвіллям.

Місце проведення враження:

Кінний клуб сімейного типу «Equides Club».
Київська обл., Новообухівська траса, с. Лісники, вул. Чапаєва, 36 Показати на мапі

354 відгуків реальних людей

И
Ирина
26 червня 2017
Сертификат BODO мне подарили на День Рождения племянник с женой. До этого я ничего об этом не знала.Впечатления были подобраны с учетом моих увлечений и интересов,- поэтому сразу растерялась с выбором. Но всё-таки приоритеты были. Урок верховой езды оказался фаворитом. Мне понравилось всё: сам конно-спортивный клуб, как меня встретили, конюшня с замечательными лошадками, тренер. Там проходили...
Сертификат BODO мне подарили на День Рождения племянник с женой. До этого я ничего об этом не знала.Впечатления были подобраны с учетом моих увлечений и интересов,- поэтому сразу растерялась с выбором. Но всё-таки приоритеты были. Урок верховой езды оказался фаворитом. Мне понравилось всё: сам конно-спортивный клуб, как меня встретили, конюшня с замечательными лошадками, тренер. Там проходили соревнования по выездке и мы ещё могли и их посмотреть. Сам клуб расположен в очень живописной местности. Добираться, конечно, далеко,- но и это можно считать частью приключения. Коротко о самом уроке. Конь был красивым и спокойным. Мне тренер подробно всё объяснила, дала возможность самостоятельно ездить. Я даже "попробовала" езду рысью. Спасибо Пловдиву и Катерине. Впечатление осталось замечательное, за что я всем благодарна.

О
Ольга
14 червня 2017
Давно хотела перебороть свой страх и освоить верховую езду. И вдруг неожиданный подарок! Отличный клуб: внимательная и доброжелательная администрация, чудо-тренер Юлечка! Прекрасно проведённое время! Плюс удалось посетить настоящие соревнования. Вообщем класс! Благодарна организаторам за хороший выбор клуба и чётко оказанную услугу! Рекомендую!

5 травня 2017
Подарили дочке,на день рождение ,урок верховой езды. Получила удовольствие не только дочь, нои родители, Спасибо большое!!

27 січня 2017
Друзі подарували урок на день народження. Урок проходив в накритому манежі. Спочатку інструктор розказала як правильно триматись в сідлі (бедрами охопивши тварину, потім навіть трохи ноги боліли від напруження), потім їздили в різних стилях. Неймовірне відчуття, коли під тобою сотні кілограмів живої сили, що рухається:) Страшно і круто! Кінь слухняний, реагував на найменші жести і зміни в голосі...
Друзі подарували урок на день народження. Урок проходив в накритому манежі. Спочатку інструктор розказала як правильно триматись в сідлі (бедрами охопивши тварину, потім навіть трохи ноги боліли від напруження), потім їздили в різних стилях. Неймовірне відчуття, коли під тобою сотні кілограмів живої сили, що рухається:) Страшно і круто! Кінь слухняний, реагував на найменші жести і зміни в голосі інструктора. Після уроку годували інших коней у стайні яблуками, гуляли по території клубу. Це був дуже хороший день. Дякую Бодо:)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень