Подаруй урок верхової їзди!

подарували вже 9 388 разів
1 людина
45 хв.
Вага: до 95 кг
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Форма одягу - зручна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Заняття з верхової їзди можна відвідати в одній із двох шкіл на вибір. У Equestrian world передбачений півгодинний майстер-клас, під час якого доведеться навчитися сідлати коня. Потім настає черга практики з верхової їзди з відпрацюванням основних стилів.

У парку «Київська Русь» інструктор познайомить учня з конем і розповість про правила безпеки. Також він надасть шолом. Протягом 45 хвилин наїзник буде тренуватися в їзді кроком, риссю або галопом — в залежності від рівня навичок. Тренер покаже, як використовувати нахили тулуба для управління конем.

Чому варто спробувати урок верхової їзди

Катання на коні допомагає прокачати всі основні групи м'язів. Для відвідування уроку не потрібні особливі вміння — інструктор складає індивідуальну програму. Займатися можна в будь-яку погоду: на території є криті та відкриті манежі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

373 відгуки

Оксана
14 августа 2018
https://www.facebook.com/100001686926673
Все сподобалося! Коні красиві та доглянуті. Тренера уважні. Враження залишаться назавжди, рекомендую!
Анна
9 августа 2018
Урок проводився у школі верхової їзди Equestrian World, тренером Юлією, все дуже сподобалось!
Елена
6 августа 2018
Впечатление очень понравилось. Сама идея подарков-впечатлений отличная, все очень интересно и увлекательно. Касательно Парка Киевская Русь и организации там уроков верховой езды -5 балов по 5-бальной шкале, очень хорошие инструкторы, особенно Диана + много лошадок, хорошее место и пространство. Лошадки все приятные, молодые, обученные, ручные. Подарок дарила семья. всем спасибо
Карина
16 июля 2018
Урок очень понравился! Катались вместе с молодым человеком. Я занималась верховой ездой в детстве, приятно было вспомнить. Парень катался впервые в жизни - для него нереальный восторг! ) Тренер очень хороший, профессионал, много интересных фактов рассказал! От урока остались только позитивные впечатления. Вернулись домой вдохновленные! Спасибо, Бодо!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки