1736
 

Подаруй урок верхової їзди!

Індивідуальний урок з основ катання верхи в компанії майстра спорту з кінної виїздки. Для новачка урок почнеться із самих азів: правил безпечної їзди і поводження з конем. Якщо ж базові стилі кінної їзди — крок, галоп, рись — це вже пройдений етап навчання, тоді надається можливість освоїти більш складні трюки. Заняття відбуваються на одному з манежів, відвідати їх можна в будь-яку пору року. детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 30.11.2018
1 людина
45 хвилин
Форма одягу - зручна
Вага: до 100 кг
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Урок катання верхи — що це?

Захоплююче знайомство з одним із найдавніших та елітних видів спорту — катанням верхи. Можливість покататися на благородному вишколеному коні та навчитися впевнено почувати себе в сідлі. Протягом уроку інструктор веде тварину за вуздечку. Щасливчик має право обирати, де саме відбудется заняття. Надати кращих скакунів готові парк «Київська Русь» і клуб сімейного типу «Equides Club».

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає одну з двох локацій: історичний парк «Київська Русь» або клуб сімейного типу «Equides Club». На місці його зустріне адміністратор, який надасть захисний шолом. Після доведеться відправитися на манеж, де відбудеться знайомство з професійним інструктором. Він підбере індивідуальну програму заняття в залежності від наявності навичок верхової їзди, розповість правила безпечного катання, навчить команд для управління конем, а також базовим стилям — крок, рись, галоп. Більш досвідчені наїзники спробують освоїти кілька віртуозних прийомів. 

Індивідуальне заняття з інструктором

Заняття проводять тільки кращі інструктори. Усі вони є не тільки досвідченими наїзниками, але й талановитими викладачами. На першому занятті новачок:

 • вивчить правила безпеки;
 • осідлає коня і дізнається основні команди;
 • спробує проїхатися верхи в різних стилях і з різною швидкістю.

Навчання у будь-яку пору року​

Урок верхової їзди проходитиме на свіжому повітрі. На випадок поганої погоди є критий манеж, тому заняття доступне у будь-яку пору року.

Покататися верхи зможе кожен

Щоб відчути себе справжнім наїзником, не потрібні спеціальні навички. Інструктор складе індивідуальну програму уроку, розповість правила безпеки, підбере слухняного коня та видасть захисний шолом. Під час катання коня тримають за вуздечка, тож залишається просто насолоджуватися дозвіллям.

Місце проведення враження:

Eguides Club - Кінний клуб сімейного типу
Київська обл., Новообухівська траса, с. Лісники, вул. Чапаєва, 36 Показати на мапі
Київська Русь - Парк
Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів Показати на мапі

366 відгуків реальних людей

С
Сергей
1 травня 2018
Коротко и ясно!!!Спасибо,Все хорошо,мне понравилось,я очень доволен!!!УДАЧИ ВАМ!!!

27 квітня 2018
очень достойно и на высшем уровне сам комплекс, лошади счастливые и ухоженные !в плане урока тоже все отлично, я впервые сама научилась управлять и взаимодействовать с лошадью!обязательно ещё туда приеду!спасибо bоdo !

Л
Леся
15 грудня 2017
Урок верховой езды мне очень понравился! Это был подарок на День рождение) Милион позитивных эмоций!!! И интересно и полезно) всем советую!)

С
Светлана
13 грудня 2017
Спасибо! Очень понравилось, организация и проведение были на высоте. Уже хочется повторить :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень