1736
 

Подаруй урок верхової їзди!

Індивідуальне заняття з верхової їзди проводиться на двох локаціях на вибір. У школі Equestrian world перед заняттям учень відвідає майстер-клас тривалістю 30 хвилин, на якому він навчиться правильно сідлати коня та дізнається, для чого потрібен вальтрап. Після цього наїзник приступить до практики.

У парку «Київська Русь» заняття почнеться з короткого інструктажу. Учень дізнається про правила безпечної їзди та особливості поведінки тварин. Для основної частини тренування учневі видадуть шолом і підберуть коня в залежності від навичок. Після цього у наїзника буде 45 хвилин, щоб освоїти базові стилі їзди: крок, галоп і рись. Він навчиться керувати конем за допомогою шенкеля та нахилів тіла. детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 28.02.2019
1 людина
45 хвилин
Форма одягу - зручна
Вага: до 95 кг
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2019

 

Як відбувається враження

Індивідуальне заняття з верхової їзди проводиться на двох локаціях на вибір. У школі Equestrian world перед заняттям учень відвідає майстер-клас тривалістю 30 хвилин, на якому він навчиться правильно сідлати коня та дізнається, для чого потрібен вальтрап. Після цього наїзник приступить до практики.

У парку «Київська Русь» заняття почнеться з короткого інструктажу. Учень дізнається про правила безпечної їзди та особливості поведінки тварин. Для основної частини тренування учневі видадуть шолом і підберуть коня в залежності від навичок. Після цього у наїзника буде 45 хвилин, щоб освоїти базові стилі їзди: крок, галоп і рись. Він навчиться керувати конем за допомогою шенкеля та нахилів тіла.

Чому варто вибрати урок верхової їзди

Під час верхової їзди працюють всі основні групи м'язів. Для заняття не потрібні спеціальні навички. Інструктор складе індивідуальну програму в залежності від умінь учня. Навчання доступне за будь-якої погоди та пори року. Для занять на локаціях є критий і відкритий манежі.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Київська Русь - Парк
Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів Показати на мапі
Equestrian world - Школа верхової їзди
м. Іподром, вул. В. Касіяна, 1А Показати на мапі

372 відгуків

О
Оксана
14 серпня 2018
Все сподобалося! Коні красиві та доглянуті. Тренера уважні. Враження залишаться назавжди, рекомендую!

А
Анна
9 серпня 2018
Урок проводився у школі верхової їзди Equestrian World, тренером Юлією, все дуже сподобалось!

Е
Елена
6 серпня 2018
Впечатление очень понравилось. Сама идея подарков-впечатлений отличная, все очень интересно и увлекательно. Касательно Парка Киевская Русь и организации там уроков верховой езды -5 балов по 5-бальной шкале, очень хорошие инструкторы, особенно Диана + много лошадок, хорошее место и пространство. Лошадки все приятные, молодые, обученные, ручные. Подарок дарила семья. всем спасибо

К
Карина
16 липня 2018
Урок очень понравился! Катались вместе с молодым человеком. Я занималась верховой ездой в детстве, приятно было вспомнить. Парень катался впервые в жизни - для него нереальный восторг! ) Тренер очень хороший, профессионал, много интересных фактов рассказал! От урока остались только позитивные впечатления. Вернулись домой вдохновленные! Спасибо, Бодо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень