101725
 

Подаруй тест-драйв екскаватора!

Унікальна можливість «покерувати» потужними 8-тонними екскаваторами JCB 3CX і JCB 4CX на просторому майданчику! Навантажувачі мають значні розміри і технічні характеристики: висота машини близько 3 м, швидкість — до 40 км/год, а всередині кабіни налагоджена система звукоізоляції і поглинання вібрацій. Близько 30 хвилин теоретичної підготовки зміняться безпосереднім катанням. Інструктор буде супроводжувати новачка в дорозі та підкаже, як працювати ковшами, загрібаючи щебінь, пісок або сніг. Для цього будуть створені всі умови. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
4 400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 169 раз
1 людина
2 години
Використати до 28.02.2019

Тест-драйв екскаватора — що це?

Унікальна можливість покерувати справжніми 8-тонними екскаваторами моделей JCB 3CX і JCB 4CX! Це просто — використовуються тільки основні педалі і кілька важелів. Досвідчений інструктор перебуватиме в кабіні і допомагатиме професійними порадами. Тест-драйв выдбудеться на майданчику, де не тільки досить простору, щоб покататися, але і є все необхідне, щоб попрацювати ковшами екскаватора.

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться з досвідченим інструктором на просторому майданчику, неподалік від станції метро «Видубичі». Після знайомства, профі проведе 20-30-хвилинний інструктаж і покаже, як керувати екскаватором за допомогою важелів і педалей. Після цього вони разом розташуються в кабіні — Щасливчик на водійському сидінні і інструктор поруч. Можна буде не тільки вдосталь накататися на потужному навантажувачі, але і привести в дію обидва ковши.

Потужні екскаватори JCB 3CX і JCB 4CX

Екскаватори JCB 3CX і JCB 4CX mdash; це одні з найпотужніших представників «сімейства» навантажувальної техніки. Вони здатні розвивати швидкість до 40 км/год, що забезпечити динамічне пересування. Високий рівень шумоізоляції у кабіні гарантує максимально комфортне катання, а система поглинання вібрацій SRS, якою оснащені моделі, зробить непомітними будь-які вибоїни та ями.

Супровід персонального інструктора

Протягом усього процесу катання в кабіні також буде перебувати досвідчений інструктор. Він не тільки допоможе швидше опанувати керування, але і складе веселу компанію.

Управління навантажувальними ковшами

Катання на екскаваторі не обмежується лише звичайним водінням. Це ж справжній навантажувач, а значить — просто гріх не випробувати його за призначенням. Профі навчить, як керувати ковшами — можна буде пересунути з місця на місце купи щебеню, піску або снігу.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Спецрент - Оренда спецтехніки
м. Видубичі, вул. Будіндустрії, 5 Показати на мапі

2 відгуки

И
Игорь
7 червня 2015
Из недостатков - долго искали место для проведения услуги из-за чего мой "тест-драйв" довольно часто переносился. Из позитивного - когда уже и я, и экскаватор были на стройплощадке, заминок не было. Отдельное спасибо учтивому персоналу в Бодо. Всегда общаются с клиентами вежливо и оперативно стараются решить вопросы.

Д
Дмитрий
19 жовтня 2014
Подарок очень удивил, а в последствии и очень порадовал. Не каждый день предоставляется такая возможность. Я не просто посидел за рулем огромного экскаватора, но и испытал его в действии. Особенно понравилось черпать ковшом щебень и перекладывать его на другую сторону. Сразу ощущаешь всю мощь громадины. Спасибо друзьям за оригинальное поздравление!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень