101725
 

Подаруй тест-драйв екскаватора!

Унікальна можливість «покерувати» потужними 8-тонними екскаваторами JCB 3CX і JCB 4CX на просторому майданчику! Навантажувачі мають значні розміри і технічні характеристики: висота машини близько 3 м, швидкість — до 40 км/год, а всередині кабіни налагоджена система звукоізоляції і поглинання вібрацій. Близько 30 хвилин теоретичної підготовки зміняться безпосереднім катанням. Інструктор буде супроводжувати новачка в дорозі та підкаже, як працювати ковшами, загрібаючи щебінь, пісок або сніг. Для цього будуть створені всі умови. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 30.11.2018
4 400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 166 раз
1 людина
2 години
Використати до 30.11.2018

Тест-драйв екскаватора — що це?

Унікальна можливість покерувати справжніми 8-тонними екскаваторами моделей JCB 3CX і JCB 4CX! Це просто — використовуються тільки основні педалі і кілька важелів. Досвідчений інструктор перебуватиме в кабіні і допомагатиме професійними порадами. Тест-драйв выдбудеться на майданчику, де не тільки досить простору, щоб покататися, але і є все необхідне, щоб попрацювати ковшами екскаватора.

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться з досвідченим інструктором на просторому майданчику, неподалік від станції метро «Видубичі». Після знайомства, профі проведе 20-30-хвилинний інструктаж і покаже, як керувати екскаватором за допомогою важелів і педалей. Після цього вони разом розташуються в кабіні — Щасливчик на водійському сидінні і інструктор поруч. Можна буде не тільки вдосталь накататися на потужному навантажувачі, але і привести в дію обидва ковши.

Потужні екскаватори JCB 3CX і JCB 4CX

Екскаватори JCB 3CX і JCB 4CX mdash; це одні з найпотужніших представників «сімейства» навантажувальної техніки. Вони здатні розвивати швидкість до 40 км/год, що забезпечити динамічне пересування. Високий рівень шумоізоляції у кабіні гарантує максимально комфортне катання, а система поглинання вібрацій SRS, якою оснащені моделі, зробить непомітними будь-які вибоїни та ями.

Супровід персонального інструктора

Протягом усього процесу катання в кабіні також буде перебувати досвідчений інструктор. Він не тільки допоможе швидше опанувати керування, але і складе веселу компанію.

Управління навантажувальними ковшами

Катання на екскаваторі не обмежується лише звичайним водінням. Це ж справжній навантажувач, а значить — просто гріх не випробувати його за призначенням. Профі навчить, як керувати ковшами — можна буде пересунути з місця на місце купи щебеню, піску або снігу.

Місце проведення враження:

2 відгуки від реальних людей

И
Игорь
7 червня 2015
Из недостатков - долго искали место для проведения услуги из-за чего мой "тест-драйв" довольно часто переносился. Из позитивного - когда уже и я, и экскаватор были на стройплощадке, заминок не было. Отдельное спасибо учтивому персоналу в Бодо. Всегда общаются с клиентами вежливо и оперативно стараются решить вопросы.

Д
Дмитрий
19 жовтня 2014
Подарок очень удивил, а в последствии и очень порадовал. Не каждый день предоставляется такая возможность. Я не просто посидел за рулем огромного экскаватора, но и испытал его в действии. Особенно понравилось черпать ковшом щебень и перекладывать его на другую сторону. Сразу ощущаешь всю мощь громадины. Спасибо друзьям за оригинальное поздравление!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень