101725
 

Тест-драйв екскаватора

Унікальна нагода покерувати потужним 8-тонним екскаватором JCB 3СХ на просторому майданчику! Цей навантажувач має значні розміри і технічні характеристики: висота машини близько 3 м, швидкість до 40 км/год, а всередині кабіни налагоджено систему звукоізоляції і поглинання вібрацій. Біля 30 хвилин теоретичної підготовки зміняться безпосередньо катанням. Інструктор супроводжуватиме новачка в дорозі і підкаже, як керувати копальними ковшами, загрібаючи щебінь, пісок або сніг. Для цього буде створено усі умови. детальніше

1 чол. 2 години Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
1 людина
2 години
Використати до 31.07.2017

Тест-драйв екскаватора — що це?

Унікальна нагода покерувати справжнім 8-тонним екскаватором моделі JCB 3СХ! Це просто — використовуються тільки основні педалі і кілька важелів. Досвідчений інструктор буде постійно перебувати в кабіні і допомагати професійними порадами. Тест-драйв відбудеться на просторому майданчику, де є все необхідне, щоб попрацювати ковшами екскаватора.

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться з досвідченим інструктором на просторому майданчику, неподалік від станції метро «Видубичі». Після знайомства, профі проведе 20-30-хвилинний інструктаж і покаже, як керувати екскаватором за допомогою важелів і педалей. Потім вони разом розташуються в кабіні — Щасливчик на водійському сидінні, а інструктор поруч. Можна буде не тільки вдосталь покататися на потужному навантажувачі, але й випробувати в дії обидва ковші.

Потужний екскаватор JCB 3СХ

Екскаватор JCB 3СХ — це один з найпотужніших представників «сімейства» навантажувальної техніки. Його габарити вражають: маючи довжину 5,6 м і ширину 2,4 м, висота машини — майже 3 м! До того ж екскаватор здатний розвивати швидкість до 40 км/год, що забезпечить динамічне пересування. Високий рівень шумоізоляції в кабіні гарантує максимально комфортне катання, а система поглинання вібрацій SRS, якою обладнано модель, зробить невідчутними будь-які вибоїни і ями.

Супровід персонального інструктора

Протягом усього процесу катання в кабіні також перебуватиме досвідчений інструктор. Він не тільки допоможе швидше освоїтися з керуванням, але і складе веселу компанію.

Керування навантажувальними ковшами

Катання на екскаваторі не обмежується лише звичайним водінням. Це ж справжній навантажувач, а отже — просто гріх не випробувати його за призначенням. Профі навчить, як керувати копальними ковшами — можна буде перекласти з місця на місце купи щебеню, піску або снігу.

Місце проведення враження

2 відгуки від реальних людей